IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th August 2013, 09:15
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Ден 3 след операцията ми. Имах датата отдавна но исках да мине и тогава да казвам. Имплантите ми са възможно най-дълбоко под мускула затова ме болеше ужасно първите 2дни. От снощи съм без дренажите и ми е много по-леко. Благодаря ви пак за окуражаването. .
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th August 2013, 09:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от R Виж мнението
Имплантите ми са възможно най-дълбоко под мускула затова ме болеше ужасно първите 2дни.
Какво значи възможно най-дълбоко под мускула?
Сега видях,че си с 385к.,което значи,че са ти частично под мускула.Само малки кубици се слагат напълно под мускула
Болката е относително нещо при всеки,зависи колко развити/тренирани/ са гръдните мускули
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 19th August 2013 на 09:53
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th August 2013, 12:37
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Какво значи възможно най-дълбоко под мускула?
Сега видях,че си с 385к.,което значи,че са ти частично под мускула.Само малки кубици се слагат напълно под мускула
Болката е относително нещо при всеки,зависи колко развити/тренирани/ са гръдните мускули
Ако съм разбрала добре, на места импланта ми граничи с ребрата, под малкия и среден гръден мускул. Иначе да, много силен ми бил гръдният мускул и сега ближа рани
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th August 2013, 12:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Няма значение с какво граничи,ахахаха Имплатите са ти частично под мускула,не могат да бъдат напълно под мускула,защото са голям кубик
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th August 2013, 13:10
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R Виж мнението
Ден 3 след операцията ми. Имах датата отдавна но исках да мине и тогава да казвам. Имплантите ми са възможно най-дълбоко под мускула затова ме болеше ужасно първите 2дни. От снощи съм без дренажите и ми е много по-леко. Благодаря ви пак за окуражаването. .
Искаме снимкиии :*
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th August 2013, 15:06
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета аз нямах нищо преди и сега не са мега големите бомби ама ще гледам да ви покажа. Искам да ми кажете това срязване когато съм лежала и стана или когато съм била седнала и легна нормално ли е?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th August 2013, 15:27
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R Виж мнението
Момичета аз нямах нищо преди и сега не са мега големите бомби ама ще гледам да ви покажа. Искам да ми кажете това срязване когато съм лежала и стана или когато съм била седнала и легна нормално ли е?
Нормално е до края на първия месец да има дискомфорт , тук имаше момичета , които не не можеха да стават и лягат без чужда помощ , така че спокойно ... взимай си обезболяващите и се наслаждавай на гледката в огледалото
Отговори с цитат
  #48  
Стар 20th August 2013, 08:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R Виж мнението
Момичета аз нямах нищо преди и сега не са мега големите бомби ама ще гледам да ви покажа. Искам да ми кажете това срязване когато съм лежала и стана или когато съм била седнала и легна нормално ли е?
Първо: честито! Много да им се радваш. Чакаме снимки, когато можеш.
Болките са нормални - всякакви болки ... аз първите дни имах чувството, че не мога да си поема въздух нормално. Но се забравят. Гледай само да не вдигаш тежки неща и слушай доктора си.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st August 2013, 06:35
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Добро утро! Моля ви, споделете някакъв метод за обезкосмяване на мишнички с полу вдигната ръка и освен това, кога започнахте с креватната гимнастика
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st August 2013, 08:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Методът с обезкосмяването е мъчен, щото става трудно - кой как може, или пък с чужда помощ. Относно креватната гимнастика - в началото гледай да си възможно най-неподвижна - не че е приятно, но е за предпочитане (за да избегнеш бъдещи неприятни усещания).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: крайнасметкасъсилибезнестелисъщите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:12.