IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 3rd November 2009, 22:14
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране Отслабване и родителски натиск

Момичета мислех да пиша в общата тема, но истината е че вече не знам какво да правя и имам нужда от съветите на всички ви....

та проблемът е майка ми- в последните две-три години, когато напълнях, тя непрекъснато, нон-стоп ми говореше за килограмите ми, как трябва да отслабна, как съм се занемарила и как съм приличала на лоена топка и на лелка. Когато се виждахме с мои или нейни познати тя ме представяше с името ми и факта че съм дебела!! Не, буквално- първото и изречение беше че съм дъщеря и, а второто- че съм напълняла и трябва да отслабна. Хората срещу нея се усмихваха кой с пренебрежение, кой с пресмех, кой с чисто неудобство, а аз потъвах в земята от срам.

Сега, когато съм на диета вече трети месец, тя нон-стоп ми се кара по телефона че не съм яла ориз и картофи, че трябва да спра диетата и да се храня нормално, да не съм я ядосвала и да не съм се инатяла... Майка ми е доста властна жена и е доста инфантилна, така че, моля ви, дайте ми идея какво да правя и какво да и кажа.... вече започва да ми писва многжо сериозно. Та тя първо ме унижаваше пред всичмки заради килограмите ми, а сега иска да спра диетата!! Защо- за да може пак да ме унижава ли??

Съжалявам за патоса, но преди малко пак говорихме и направо откачих........
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабванеродителскинатиск
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.