IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 30th March 2007, 15:44
mel mel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 74
Изпратете съобщение чрез ICQ до mel
По подразбиране

супер, радвам се че си от доволните, скоро ще покажа нови снимки да видиш
Отговори с цитат
  #502  
Стар 30th March 2007, 16:02
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Я ги виж наще какви неща пишат за цоците си! Дайте на бедната Мишелка някоя снимчица да поплакане очички с нови цици . А dance щеше снимки да ми прати.....
Отговори с цитат
  #503  
Стар 30th March 2007, 16:13
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Аз ще и кажа на dance,нищо не показва, а цицонките са и много готини да знаете крие ги никой да не и ги види,а аз на кой ли не ги показах
Отговори с цитат
  #504  
Стар 30th March 2007, 16:33
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Ми те красивите неща трябва да се показват, а твоите са много, много красиви и е грях да не ги покажеш. На dance със сигурност са много хубави.....а се е стиснала от към снимки, да си прави сметката когато я видя!
Отговори с цитат
  #505  
Стар 30th March 2007, 16:37
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Мишелка,благодаря ти скъпа,много си мила,то само дето гола не съм тръгнала по улиците все още,не че не ми се иска а ти твоите няма ли да вземеш да ги покажеш,не може само ти да се радваш на тая красота
Отговори с цитат
  #506  
Стар 31st March 2007, 16:00
mironka mironka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 26
По подразбиране пластична хирургия

Наде,по4на ли с масажите?какав крем ползваш за белезите?
Отговори с цитат
  #507  
Стар 31st March 2007, 18:03
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране Re: пластична хирургия

Цитирай:
Първоначално написано от mironka
Наде,по4на ли с масажите?какав крем ползваш за белезите?
Мила,аз масажите ги почнах още на третия ден,естествено така каза д-ра,белезите ги мажа от седмия,като ми махнаха конците със зерадерм
Отговори с цитат
  #508  
Стар 19th April 2007, 09:35
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Вчера бях на консултация при Н.Георгиев.
Определи ми дата за операция-21.05. и ми каза да отида в 14 00 в клиниката.За един месец до операцията ми каза,че ще е добре и да сваля още малко килограми-колкото мога. Препоръча ми P.I.P.,кръгли,350cc,подмускулно. е прави и обиране на кожа,както и намаляване на ареолите.Аз се бях притеснила и забравих доста от въпросите си,макар че си ги бях записала.Изобщо не се сетих за листчето.На мен ми се виждат като че ли малко тези кубици,нали все пак се губи част от тях ,когато е подмускулно,но той ми каза,че иначе много щяла да се опъне кожата и не било добре повече.
Тази операция ще я съчетае с липосукция на бедра,като ми каза,че ще отнеме от всяко по една голяма бутилка кока-кола
А аз забравих да попитам дали ще може да направи и липофилинг на устни,като така и така ще има материал от баджаците,поне да не става зян Ще му се обадя по телефона да питам.
Говорихме и за операциите за лифтинг на бедра и ръце,но той каза,че белезите са огромни.На ръката е една черта от вътрешната страна на лакътя до мишницата.А при лифтинг на бедро,белега(който пак е черта) минава по ингвиналната гънка,но е доста голям и започва от предната страна на тялото в областта на тазовата кост,като завършва чак отзад под дупето.
Докторът беше много любезен.Мен лично малко ме притесни това,че изобщо не разпитва за общото здравословно състояние,за да се разбере дали пък няма някое заболяване,което да възпрепятства такава операция.
Моля която е с 350cc подмускулно,кръгли импланти да пише дали не са и малки и ако може да видя снимки :P Доволни ли сте от P.I.P.?
И кои според вас са по-добрия вариант-кръгли или анатомични?На мен Н.Георгиев ми обясни,че кръглите били по-добрия вариант,защото и да се обърнел импланта,все си е кръгъл и няма да личи.
Това се сещам за сега.Не ме прати на мамолог,каза ми само да си направя кръвни изследвания.
Ама мен такова шубе ме хвана,дано не се откажа до 21.05. 8)
Отговори с цитат
  #509  
Стар 19th April 2007, 09:45
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Errika
... каза,че ще отнеме от всяко по една голяма бутилка кока-кола ...
е чак пък
повече от 2 литра общо не е здравословно да се дърпа наведнъж. освен ако не е имал предвид бутилка кола от 1 литър
Отговори с цитат
  #510  
Стар 19th April 2007, 09:50
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
освен ако не е имал предвид бутилка кола от 1 литър
А може и половинка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:20.