IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th August 2009, 15:17
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране отслабване-помощ

здравейте !много съм отчаяна и се надявам да ми помогнете,за което ще ви бъда много благодарна.аз съм на 17 години и тежа 76 кг . за да не изпадам в подробности ще си позволя да ви ангажирам накратко с моята истори.миналата година отслабнах и бях около 40 кг и честно да ви кажа се чувствах отлично-спортувах и ядях само качествени храни-бях изключиха така наречения junk food . но изведнъж бях подложена на стрес и започнах отново със старите си навици.много бих искала да стана отново 40 кг.моля ви горещо да ми помогнете за хранителен режим, с който за около 10 месеца да мога да сваля тези килограми(35-36кг). обичам ядки ,извара много обичам плодове, зеленчуци, месо сирене ,мляко ,мюсли, маслини, зеленчукови миксове.бих искала да ви помоля да ми дадете за няколко дни примерно меню.благодаря ви ! поздрави от мен.успешен ден.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th August 2009, 15:47
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

40 килограма на твоите години е меко казано МАЛКО, освен това искаш да правиш здраво тяло, а не да ставаш анорексичкка, което значи, че ако спортуваш, ще качиш малко мускулна маса (повече от нормално), а тя е достa по-теjка от мазнините...така че първо ти предлагам да качиш target-a ПОНЕ на 50 кила (колко си висока?!?!)...колкото до другото, виj какво писах в тази тема:


http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?p=567573#567573
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабванепомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.