IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th October 2011, 14:37
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
Здравейте милички!! Ето,че и аз се появих на хоризонта.Направих прословутото рино преди 3 месеца и мога да кажа,че съм много доволна.Я кажете сега колко месеца трябва да минат след рино за да направя блефаропластика на горни клепачи? Много ми се иска да ги оправя тези клепачи....и......пак почнах да се кумя и ослушвам ...кога, как ... и къде????
Петя, честито от мен, много да се радваш за новата си визия и безпроблемно възстановяване. При кого си прави риното и кажи дали е страшно. Аз нямам нужда, но дъщеря ми нещо си е наумила, но още я е страх, а и доктор не си е избрала.
Колкото до блефаропластиката, според мен още ти е рано, но след още 3 месеца ще можеш да се подложиш и на нея. Възстановяването е по-гадничко от самата интервенция, но минава. Аз мисля, че горните клепачи ще оправят по-бързо от долните, поне при мен е така. Не знам кого да ти препоръчам, но аз съм доволна от Тонев засега...
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th October 2011, 10:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota Виж мнението
. Да споделя, че и от дефламола ми де подуват очите, сигурно мажа повече от необходимото количество. Освен това, имам подпухвания под долните клепачи...Но може би е нормално засега. На консултация при Тонев ще ходя другата седмица, ще видим той какво ще каже за опасенията ми. А пропо, ти колко време маза белезите!? Благодаря предварително за отговора ти.
Щом имаш подуване от дефламола - спирай го веднага! Твърде възможно е да правиш някаква алергична реакция...Колкото и пречистен да е, все пак не бива да забравямае, че е химично синтезиран и може да възпали очите. А те са толкова деликатна зона, че... принципно тези белези не се препоръчва да се мажат с мазила. Аз затова ползвах дефламол, като по soft- вариант. Но при теб...най-добре питай Тонев.
Petiarad, радвам се, че пишеш пак...Наред ли е всичко...?
Горни клепачи можеш да правиш месец след риното, без проблем....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th October 2011, 10:53
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте милички!!Риното го правих на 19.07 при Джамбазов, тъй като това не беше само пластика,а ми изправяха носната преграда. Всичко мина много добре и съм много доволна от резултата, защото вече 3 месеца не съм си слагала капки ..и дишам като нормален човек....Благодаря ви за отговорите.Ще изчакам ..и до година живот и здраве , ще направя и блефарото..Целувки!!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th October 2011, 12:06
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Гвен, чувствам се добре,ако питаш за бюста...нямам оплаквания.Кажи моля те ти нали беше при Н.Георгиев с блефаро.Как се чувстваш и колко ще струва за втора интервенция при него.?/Доколкото помня той правеше отстъпка ,ако си направиш при него втора операция/
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th October 2011, 16:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
Гвен, чувствам се добре,ако питаш за бюста...нямам оплаквания.Кажи моля те ти нали беше при Н.Георгиев с блефаро.Как се чувстваш и колко ще струва за втора интервенция при него.?/Доколкото помня той правеше отстъпка ,ако си направиш при него втора операция/
Аз съм ОК...горе в темичката съм писала. Нямам идея колко ще ти струва; тези неща ще си ги уточните вие, ако решиш пак при него да се оперираш...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th October 2011, 14:16
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
Smile

Гуен, спрях дефламола преди два дни. Отоците ми поспаднаха. Започнах да се мажа много внимателно с зерадерма...Дано нямам проблеми и с това мазило. Ще го мажа докато не направя някаква беля и с него.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th June 2012, 21:37
pitagor pitagor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета,
Предстои ми долна блефаропластика. Торбички под очите ми се появиха на 24 годишна възраст. Но в последно време станаха много видими. Надуват се с повод и без повод. Направо ме влудяват! Бях на консултация за блефаропластика, лекарят каза, че операцията щяла да продължи около два часа. Ще бъде с местна анестезия и някакъв седатив венозно. Обаче като изчетох някаква бланка за информирано съгласие, която се мотаеше из нета, направо се втрещих. Бяха написани какви ли не ужасии! Адски ми е притеснено. Моля тези, които са преминали през такава операция да ми отговорят, много ли е гадно усещането при поставянето на тоя седатив? После тия два часа... Два часа да ти бъркат по очите... как се издържа??? И още куп други въпроси, даже не мога да ги подредя като хората!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th December 2013, 03:36
silvia.milkova.9 silvia.milkova.9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 2
По подразбиране Много искам да си направя блефаропластика

не мога да се реша, но толкова ми увисна и се поду лицето, че ме питат болна ли съм.Къде се намира д-р Тонев, някой може лида ми каже, моля кажете ми?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th December 2013, 03:40
silvia.milkova.9 silvia.milkova.9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Петя, моля те да ми кажеш дали болиринопластиката? Много дълго съм мислила и за носът ми.По-лошото е, че няколко пъти приятели са ми предлагали да си направя.
Боли ли?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th May 2014, 09:28
Xera Xera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране блефаропластика

Здравейте,интересувам се за блефаропластика .Моя проблем е сенки под очите разбрах ,че с тази операция ще си реше проблема ,но бих искала малко повече информация от дами преминали през такъв вид интервенция .Моля ви пишете ми и ми обяснете защото и доста ме е страх >Ще се радвам да ми препоръчате и пластичен хирург.
Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.