IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th April 2016, 14:59
lampion lampion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 1
По подразбиране ПРОБЛЕМ СЛЕД ЗАСЕЧКА В ЛЕГЛОТО!!!

Здравейте.Преди година се запознах с едно момиче,излязохме на диско,след това се прибрахме в един хотел.Когато настъпи момента да си лягаме целия се разтреперих.Бях много притеснен и скован.И така не ми стана.Момичето беше много секси и с голям опит,а аз се провалих и изпаднах в стрес.Вече мина почти година и това нещо ме преследва.Нямам желание за секс,стомаха ми е на кълбо.Като помисля за секс и изникват някакви тревожни мисли в главата ми.Мисля само за този проблем постоянно.Настроението ми се влоши.Спах с 2 момичета след това.Нямах проблем с ерекцията,но нямах никакво желание за секс и не изпитвах такова удоволствие.Просто го направих да се уверя че всичко е наред и да си върна увереноста.Но няма ефект.Желанието го няма в някакъв омагиосън кръг съм.Знам че проблема ми е само в главата ми и че мога само аз да го реша,но ще се радвам да ми помогнете да се справя с това.Благодаря ви!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПРОБЛЕМСЛЕДЗАСЕЧКАЛЕГЛОТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:27.