IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 13th March 2011, 22:28
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

наблюдение на 100 жени с под и 100 жени с над за период от над 10 години. говори се за различни проблеми при едните и другите, но не и за увисване.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19338883
Отговори с цитат
  #102  
Стар 13th March 2011, 23:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
наблюдение на 100 жени с под и 100 жени с над за период от над 10 години. говори се за различни проблеми при едните и другите, но не и за увисване.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19338883
Първо наясно ли си със средностатически извадки и изследвания..? Май не.... защото те се правят освен с определена таргет група и по определени критерии - предмет на изследването.
All patients were evaluated for malposition, distortion, asymmetry, contour deformity, and scarring.
В случая това е ключовото изречение и никъде не е споменато, че птозата е обект на това точно изследване - не виждам причина тогава да се пише нещо по този критерии, тъй като това не е свободно съчинение все пак....
И това с чуждестранните статии е доста разтеглива тема.... Ето ти и от мен нещо за четене

http://www.implantinfo.com/breast_im...pros-cons.aspx
Отговори с цитат
  #103  
Стар 13th March 2011, 23:12
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

А дали след всичко изписано,момичето,което търсеше информация,(мисля че беше mocarella),направи своя избор...дано сме й били полезни донякъде
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #104  
Стар 13th March 2011, 23:52
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

материалът, които приложих е медицинско изследване. този, който ти прилагаш е от комерсиален сайт с много ако, може би. понятията са несъпоставими. дано сме били полезни на mocarella и моят съвет към нея е:

However, your physical characteristics, the look you want to achieve and your lifestyle all impact which placement might be right for you. That's why you need to discuss it with your surgeon, but know the issues when you do!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 14th March 2011, 00:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Само дето в твоето мед. изследване няма нищо по темата, която спориш. Жалко, че само това си открила...нищо де, може пък да откриеш друго... Поне ме радва, че търсиш.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 14th March 2011, 00:56
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

жалко, че не виждаш нищо по темата в изследването. май в грозната одисея на обиди и нападки пропуснах полезните линкове с изследвания защитаващи твоята гледна точка. или май такива нямаше?!?!? по тази тема няма какво повече да коментирам. моят извод е изказан в горният ми пост. Успех на всички!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 14th March 2011, 09:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
... пропуснах полезните линкове с изследвания защитаващи твоята гледна точка. или май такива нямаше!
Моя гледна точкане съществува поради простата причина, че не аз съм измислила топлата вода. За съжаление. А полезните линкове си ги пропуснала наистина, но е възможно да е от това, че малко четеш, както ти казах...Виждаш и четеш САМО това, което ИСКАШ да видиш. Айде успех и от мен. Много внимание ти обърнах и без друго.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 14th March 2011, 16:35
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
жалко, че не виждаш нищо по темата в изследването. май в грозната одисея на обиди и нападки пропуснах полезните линкове с изследвания защитаващи твоята гледна точка. или май такива нямаше?!?!? по тази тема няма какво повече да коментирам. моят извод е изказан в горният ми пост. Успех на всички!
Най-важното е ТИ да си УБЕДЕНА в правилността на избора си, а мнението на по-голяматата част от нас относно минусите на НАДмускулния метод,НЯМА да се промени,желая ти все повече да харесваш новия си бюст
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #109  
Стар 15th March 2011, 18:39
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

В спора се ражда истината, само не е необходимо да се обиждаме! Ще споделя какво ми каза доктора по отношение на двата метода, значи при всички положения подмускулният метод е по-надежден защото много по-бавно се отпускат гърдите с времето, но за съжаление стоят като циментирани, докато надмускулното поставяне особено ако има и малко жлеза стои почти като естествен бюст, но за жалост при много употреба висва бързо..деца , мъже Аз исках да видя гледната точка на жени преминали и през двата метода, но за съжаление тук се вкючиха мацки защитнички само на подмускулното позициониране на импланта ...Благодаря и на Стунинг, заради нея ми е малко неудобно ,че пуснах темата. Всичко хубаво на всички!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 15th March 2011, 18:46
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
В спора се ражда истината, само не е необходимо да се обиждаме! Ще споделя какво ми каза доктора по отношение на двата метода, значи при всички положения подмускулният метод е по-надежден защото много по-бавно се отпускат гърдите с времето, но за съжаление стоят като циментирани, докато надмускулното поставяне особено ако има и малко жлеза стои почти като естествен бюст, но за жалост при много употреба висва бързо..деца , мъже Аз исках да видя гледната точка на жени преминали и през двата метода, но за съжаление тук се вкючиха мацки защитнички само на подмускулното позициониране на импланта ...Благодаря и на Стунинг, заради нея ми е малко неудобно ,че пуснах темата. Всичко хубаво на всички!
Това с цимента ми е странно Много зависи и от това каква твоя налична жлеза имаш , от майсторството на доктора ,от това какви импланти са ти избрали .Очаква Демили да с включи в тази тема ,тъй като тя премина и през двата метода.Нейните гърди с мой фаворит и преди с надмускулно и сега с под...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:43.