IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th February 2010, 08:33
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране ? за сутиена

Може да е смешно, но мисля че повечето дискомфорт вече седмица след операцията ми е от размера на сутиена, а не от самата операция. Адски много ме болят ребрата точно където е лентата на сутиена сякаш някой ме е бил и имам синини. Сега проверих в сайта на Триумф и според тяхната таблица съм за сутиен 70В (гръгна 85, подгръдна 70), а аз съм с 75С и пак ме стяга много (само ластикът отдолу). Вярно е че съм само ребра и нямам никакви мазнинки, които да обират пристягането, но нормално ли е чак пък така да ме боли. На някой случвала ли му се е такава глупост.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th February 2010, 10:27
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Хайде още малко да ми се посмеете с моите индиански проблеми
Преди малко пак свалих сутиена за 2-3 минути да си поема нормално въздух и за пореден път установих че особено от дясно доста ме наболява едното ребро. Така че проблема може да не е в сутиена а в някаква лека травма на ребрата...дали при операцията е възможно да се получи такава...примерно да има някакъв натиск върху ребрата точно под гърдите или знам ли
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th February 2010, 12:01
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

не е идиотско аз бях по абсолютно същия начин,и мен боляха повече ребрата отколкото операцията,незнам на какво точно се дължи и аз около ребрата съм само ребра.Мислех че са ми пукнати ребрата,и неможех да търпя сутиена
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th February 2010, 12:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
не е идиотско аз бях по абсолютно същия начин,и мен боляха повече ребрата отколкото операцията,незнам на какво точно се дължи и аз около ребрата съм само ребра.Мислех че са ми пукнати ребрата,и неможех да търпя сутиена

И при мен беше така, макар сутиен да не съм носила....това е от отлепянето на мускула, най-общо казано... макар да ми обясниха, че това било от анестезиолога, щото бил едричък
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th February 2010, 12:13
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

И в такъв случай има ли смисъл да мисля в посока - сутиен с по-голяма подгрудна обиколка...или и това няма да ми помогне
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th February 2010, 12:16
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Оффф много гадно като не могат да се коригират саобщенията Аз на този 75С ми премерих ластика ж неразтегнато състояние и то е 65см, та се чудех дали ако взема 80 (трябва да проверя В или С) няма по-малко да ме стяга, а пак да си върши работата
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th February 2010, 13:35
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

няма смисъл ще те боли,боли и ще мине знам какво е .как е спането боли ли те гърба много?.Между другото освен ребрата след операцията си спомням че и дълго време ми беше много подут корема но съм го чувала и от други,това пък от какво е........реакция на организма може би
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th February 2010, 13:40
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

е ако имаш възможност вземи си с малко по голяма обиколка,то и след това ще си ги ползваш,аз не се разделям с моя спя непрекъснато с него,ако съм без него се чуствам гадно като спя
Но внимавай с спането,защото си спомням че след около месец незнам как съм спала но ми се беше разместил импланта и гледката беше ........но ми го намести доктора иначе си бях изкара акъла да не трябва операция
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th February 2010, 14:05
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Ами вече спя горе-долу нормално...даже съм леко на една страна (Стоянов ми каза да започвам да опитвам със спането на страни). Само сутрин е малко по-тежко...чуствам мускулите на гърдите някакси доста стегнати и май повече тежест отколкото болка, иначе дискомфорта през дене е от болката в ребрата и затова си позволявам по няколко пъти на ден за по няколко минути да оставам без сутиен. А за гърба още ме понаболява, но вече е остатъчна болка (като мускулна треска), но както казах вече не спя само погръб
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th February 2010, 16:06
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

а носиш ли ластична лента?аз я носих 15дни денонощно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.