IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2006, 14:33
lili212 lili212 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до lili212
По подразбиране Живот без очила! (Лазерната ми операция)

Днеска бих изкала да споделя невероятно приключение с всички вас, които носите очила и изкате да се оттървете от тях, но също като мен ви е страх........

Преди ден се върнах от Истанбул, бях на гости, и савсем случайно срещнах стар познат от Варна, и докато си говорихме и пиехме кафенце, забелязох, че няма очила, попитах го дали е минал на лещи и от тоам нататака всичко се промени....

Оказа се, че си е направил очна операция в една от най-добрите клиники в Европа, която разполага с най-добрата технология на пазара и работи не само с извесни звезди и спортици от цял свят, но и с обикновенни хора като нас. Аз бях доста скептично настроена, но накраяа се съгласих, да ми покаже за какво става дума, уредихме час за първа среща.

Аз казано честно не очаквах да е нещо койзнае какво, но когато отидохме, бях напълно изумена от невероятното обслужване, от приятната и уюутна обстановка, от чистота и хигиеничните изисквания/ трябваше да си сложиме найлонови терлици върху объвките/ и най-голямата изненада беше че цената на операцията е не по-различна от тази на нашите очни доктори, които все още ползват стара технология и апаратура.

С две думи, оперирах си очите и се прибрах в къши без очила, и зрение каквото не съм имала дори като дете. Не беше страшно, не беше дълго, не беше нищо от онова което аз очаквах, напълно положително преживяване, което си струваше 10 минути пулене в лазера! Препоръчвам го на всички, които носят очила и са се замисляли над възможността да живеят без тях!

Името на клиниката е: Eyestar lasik institute

И ако изкате повече информация отидете на следният адрес, сигурна съм че ще ви отговорят веднага на въпросите... www.eyestar.us

Невероятно обслужване и стандарт!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2006, 14:46
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Какви са цените , престоя ти , трябва ли да ходиш на контролни прегледи ? И още нещо важно - правят ли се ако вече си имал механично срязване на очния мускул ?
Иначе - честито , радвам се за теб и то много , защото това е сериозно нещо - необходимост , а не прищявка .
Разкажи ни повече и за предварителните прегледи - внасяш много важна тема при нас .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2006, 14:49
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Лили честито, кой знае как се радваш на кристалното си зрение...Ще споделиш ли ,колко диоптъра имаше преди операцията и каква беше цената,коята плати.
__________________
Не е важно да получиш това,което цениш,а да оцениш това,което получаваш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st August 2006, 15:06
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Къде се намира тази клиника?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st August 2006, 15:47
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Ava-ava, В сайта всичко пише, клиниката се намира в Истанбул, но цените не са посочени.

lili212, Аз съм с 4 диоптера късогледство и непрекъснато с лещи, операцията е страхотно решение, но пък и мен ме е страх, казаха ми, че не е желателно преди да съм навършила 25, казаха ли ти нещо такова? Освен това пише, че цената включва и хотелски разходи, каква е единичната включваща само операцията? Колко веме най-рано след операцията можеш да пътуваш със самолет? Или няма проблем след час например да се метна на полета? А някакъв страничен дискомфорт? Много въпроси станаха

ЧЕСТИТО!!! Да се отървеш от такова нещо си е направо празник!!!
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st August 2006, 19:30
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Мой колега си направи същата операция в София преди около 6-7 години, свали 4 диоптъра, ще го разпитам. И аз имам нужда
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st August 2006, 19:41
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

И аз имам позната която живее в Гърция, дойде си специално за да се оперира в София, свалиха й 4 диоптъра и вече 5 год. е много доволна. Има ли някакви граници за диоптрите, трябва ли да са повече от 2 примерно..?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st August 2006, 20:27
anastacia anastacia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: софия
Мнения: 265
По подразбиране

И аз нося очила и догодина,когато стана на 18 ще ходя на такава операция,но ще е тук в България.Моите диоптери са различни,защото съм с астигматизъм.Честито на авторката,че се отървала.Нямам търпение и аз да сваля очилата,въпреки,че не ги нося постоянно,а само когато чета.
__________________
Живота е само миг,живей за мига!

http://lita_ford_fen_sait.phpbbportal.eu/index.php Мойто форумче.:P
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st August 2006, 20:36
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Мой колега си направи същата операция в София преди около 6-7 години, свали 4 диоптъра, ще го разпитам. И аз имам нужда
И заради нас ще попиташ ли? знам, че и в Бг се правят, но не знам къде...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st August 2006, 20:38
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивотбезочилаЛазернатамиоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.