IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 4th July 2016, 22:38
marta123 marta123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 5
По подразбиране Относно аналния секс с презерватив

Здравейте! Мъчи ме въпрос, на който искам ясен отговор от знаещ човек или медицинско лице. Говори се и съм чела, че единственото средство за предпазване е презервативът. Но чувам мнения, че не на 100% може да се предпази човек дори и с презерватив. Защо? Поради каква причина? Мъчи ме този въпрос, защото искам да направя анален секс с момче, с което зная, че е ходил и с други и е правил секс. В такъв случай аз трябва да го третирам като хив позитивен. Та сега на въпроса ми - мога ли да съм спокойна и да му дам да проникне разбира се с презерватив? Ще се предпазя ли наистина или после ще мисля за изследвания и притеснения? Ако опира до презерватива, какъв трябва да си взема, имат ли разлика? И също да питам - орално ако лапам през презерватива има ли допустима опасност от нещо, след като презерватива опира в зъбите и езика?
Благодаря Ви, искам всичко предварително да попитам , за да знам заслужава ли си.
Отговори с цитат
 

Етикети
анален, презерватив, секс

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Относноаналниясекспрезерватив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.