IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 2nd June 2007, 08:07
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Това е техниката (мисля, че с твоя размер не е възможно да се спести някой от разрезите). Както виждаш, каналите на млечната жлеза се прекъсват и кърменето не е възможно.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #562  
Стар 4th June 2007, 08:59
baby1 baby1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Здравей Диастема,
благодаря за инфото!
Ами да аз го снам метода но за сагаление явно в България няма жени или по скоро момичета които да са си правели подобна операция преди раждането .
Мен повече ме притеснява дали след това няма да ми станат пак големи -след раждането иамм предвид,и да се налага следваща операция.
Объркана съм защото не знам и на кой хирург да се доверя -за силикона пишат много но за намляване -никой нищо не казава.
Ако има поне еднио момиче да напише ,че е ок след такава операция -веднага отивам и е правя.
Така че ако им някой такъв в БГ МОЛЯ ДА ПИШЕ!!!
Благодаря на всички!
Отговори с цитат
  #563  
Стар 12th July 2007, 12:32
FLY FLY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте.Има ли някой,който си е слагал бразилски гел в устните при д-р Н. Георгиев?Можете ли да ми кажете нещо повече за него и доволни ли сте?Питах в друга тема ,но не ми отговориха.Моля ви,че не знам,какво да правя.Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #564  
Стар 12th July 2007, 13:13
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Потърсих, какво означава "бразилски гел", но нищо не открих. И на мен ми е интересно, кой препарат нарича с това име. (Мога само да правя догадки, че фирмата-производител се намира в Бразилия.)
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #565  
Стар 12th July 2007, 13:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby1
Ами да аз го снам метода но за сагаление явно в България няма жени или по скоро момичета които да са си правели подобна операция преди раждането .
Виждала съм момиче на 18 с такава операция (хормоните в пубертета бяха предизвикали истински бум). (Вярно, че тя не е в България.)
Операцията ще ти намали гърдите, но ще направи невъзможно кърменето, освен това около евентуална бременност те могат малко или много да се увеличат, гаранция няма - всичко зависи от организма.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #566  
Стар 12th July 2007, 18:25
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

бях обещала снимки преди и след http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118829

паролката е 2403
Отговори с цитат
  #567  
Стар 12th July 2007, 23:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Здравейте момичета,

Днес бях при Н. Георгиев на консултация и какво да ви кажа... определено е моят лекар. Изтърпя едночасов кръстосан разпит от моя страна без да покаже грам отегчение и ми даде да пробвам различни видове размери с ласт. сутиен без да знам кое колко кубика е. Накрая ме попита с кои най-много се харесвам и аз посочих едни, които се оказаха, че отговарят на 300СС. Той премери ханша ми и гръдната обиколка и ми каза, че ако искам равни пропорции горе и долу (а ханша ми е 95 см.) ми препоръчва 375СС. Иначе съм доста слаба (177 височина, 55 кг) и с много тънка талия и каза, че това ще е достатъчно "нахален" и внушителен бюст за моята фигура, без да е вулгарен...
Среден профил, кръгли, подмускулно (Евросиликон реших). Датата ми е 9 август. Само забравих да попитам какво капаро трябва да внеса за имплантите? Ако някоя знае, моля да ми каже!! Също така ако има жени с такива импланти като кубици и начин на поставяне моля ви - пишете ми и които от вас могат - пратете ми снимки/линкове! Предварително ви благодаря момичата! Много се вълнувам!!)
Отговори с цитат
  #568  
Стар 13th July 2007, 07:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

е ти хубаво си ги мерила със сутиен, ама като ги сложи под мускула ще са значително по-малки
но щом си го избрала вече като лекар, стискаме ти палци, и след 9 август те чакаме да се похвалиш

п.п. всъщност при друг ходи ли на консултация?
Отговори с цитат
  #569  
Стар 13th July 2007, 08:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ами това, което ми даде да пробвам не бяха импланти, а вид силиконови подплънки, които отговарят на импланти 375СС, поне така ми обясни той. Обемът напълно ме задоволява, поне засега , аз не гоня големи гръдни обиколки, а просто пропорции.
Иначе да, ходила съм при Михайлов и Емил Георгиев, но не останах с особено добри впечатления, особено от втория.
Отговори с цитат
  #570  
Стар 13th July 2007, 13:53
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Бимби е права и аз ги мерих по същият начин но след това изглеждат по-малки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:11.