IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 10th September 2007, 20:37
Аватара на najord
najord najord не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 38
По подразбиране

Аз си правих операция при д-р Николай Георгиев миналата седмица за увеличване на бюста и съм много доволна-от д-ра, персонала, операцията.За ефекта може би е рано тъй като съм с 390 подмусколно.Нося стегнатата лента в момента и по-скоро това ми е дискомфорта от колкото болки.Ако някой от вас има въпроси съм на раположение.Малко се притеснявам от гледката в момента на свалянето на коците и белега.Предполагам че е гадничко в първия момент.Искам да попитам въпреки че звучи абсурдно след като ми свалят конците ако продължавам да нося ластичната лента има ли опасност на се разтвори раната от натискането надолу
Отговори с цитат
  #622  
Стар 11th September 2007, 10:34
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от najord
Малко се притеснявам от гледката в момента на свалянето на коците и белега.Предполагам че е гадничко в първия момент.Искам да попитам въпреки че звучи абсурдно след като ми свалят конците ако продължавам да нося ластичната лента има ли опасност на се разтвори раната от натискането надолу
Може да не гледаш докато ти свалят конците щом ще ти е неприятно , гледката след това в никъкъв случай не е"гадна" , а за разрезите не се притеснявай доктора ще ти обясни всичко
А от мен - честити нови цицки много да те радват .
Отговори с цитат
  #623  
Стар 11th September 2007, 10:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И от мен - честито! Надявам се да останеш доволна от резултата и да се радваш от сърце на новата си промяна! :P Ще чакам по-късно и снимчици...
Отговори с цитат
  #624  
Стар 11th September 2007, 11:41
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

На консултацийте при док-а има ли много хора ? Обикновено колко време се чака преди да те приеме ? По кое време е най-добре да се отиде ?
Отговори с цитат
  #625  
Стар 11th September 2007, 11:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от venciblagoev
На консултацийте при док-а има ли много хора ? Обикновено колко време се чака преди да те приеме ? По кое време е най-добре да се отиде ?
Ами най-добре е да се отиде към 10.00 - 10.30 - тогава обикновено излиза след операция и приема докъм 14.00 ч.
Отговори с цитат
  #626  
Стар 11th September 2007, 11:46
BiliR BiliR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от venciblagoev
На консултацийте при док-а има ли много хора ? Обикновено колко време се чака преди да те приеме ? По кое време е най-добре да се отиде ?
Консултацийте са от понеделник до петък от 12-14 часа.Аз като отидох нямаше други за консултация, може би всеки път е различно.
Отговори с цитат
  #627  
Стар 11th September 2007, 12:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз като ходих днес, отидохме към 12 часа. Преди нас, имаше само още една жена, която вече беше оперирана и беше само на контролен преглед. Влязох може би след около 15 минути, откакто дойдохме
Отговори с цитат
  #628  
Стар 12th September 2007, 10:48
Аватара на najord
najord najord не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 38
По подразбиране

Аз досега колкото пати съм ходила не съм 4акала пове4е от 10 мин.което е приемливо.Мерси за отговорите за белезите.Утре е деня на сваляне на конците ама тоя ластик ми писна ве4е
Отговори с цитат
  #629  
Стар 12th September 2007, 13:58
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

4естито и от мен! Искам да те питам, колко ти е обиколката сега с 390? Защото и аз ще си слагам при НИколаи Георгиев,само 4е 350...немойело пове4е по някакви при4ини.. Хммм
Отговори с цитат
  #630  
Стар 12th September 2007, 19:42
Аватара на najord
najord najord не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 38
По подразбиране

Мерси на всички за пожеланията.Още не съм си мерила обиколката .Ще я премеря и ще ти кажа. Аз си мислех и за пове4е кубици ама все пак бях абсолютно плоска преди това и все пак знам 4е кожата се разтяга и т.н, а той ми каза:" Не се притеснявай тя кожата може много да се разтяга".
Аз съм семейна с дете на 4г. и упорито въртейки домакинство+ ку4е+правеща кариера и нямам още много време да се радвам на новите придобивки.Аз не се притеснявах толкова за болка и т.н колкото дали ще мога бързо да рипна на крак дето се вика ....
А до колкото съм запозната за подмусколкното се изисква зна4ителен период след операцията до крайния резултат.Ама дано тоя ластик скоро да го махна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.