IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 29th October 2008, 18:58
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

И аз ще се оплаквам сега - скапана съм от работа, а имам да готвя, да оправям тук едни неща, трябва да си чета за един много важен изпит, а още не съм си направила тренировката днес ... бе май до 1-2 ще я отнеса днес?
  #202  
Стар 29th October 2008, 19:53
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

поръчах си едни неща от интернет и се оказа че най-хубавия костюм не ми става ...и в момента това ми е последният проблем
  #203  
Стар 29th October 2008, 21:47
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Аз да се оплача, че в петък си пуснах документи за един стаж и още няма никакъв отговор от фирмата
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
  #204  
Стар 31st October 2008, 19:20
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

да се оплача и аз, скоро видях, случайно, че приятелят ми, при когото живея и сме заедно от 3 години е регистриран във сайтовете за запознанства и е доста активен там. Пише, че е сам и търси жена,секс и т.н. видях в хисторито на компютъра ми, а аз работя, давам му пари на заем, плащам му сметките, купувам му дрехи, плащам по ресторанти абе доста е тежко, когато човек разбере истината...
сега остава да си стегна чантичките и така
__________________
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни !!!
  #205  
Стар 31st October 2008, 19:24
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlanka
да се оплача и аз, скоро видях, случайно, че приятелят ми, при когото живея и сме заедно от 3 години е регистриран във сайтовете за запознанства и е доста активен там. Пише, че е сам и търси жена,секс и т.н. видях в хисторито на компютъра ми, а аз работя, давам му пари на заем, плащам му сметките, купувам му дрехи, плащам по ресторанти абе доста е тежко, когато човек разбере истината...
сега остава да си стегна чантичките и така
  #206  
Стар 31st October 2008, 19:25
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlanka
да се оплача и аз, скоро видях, случайно, че приятелят ми, при когото живея и сме заедно от 3 години е регистриран във сайтовете за запознанства и е доста активен там. Пише, че е сам и търси жена,секс и т.н. видях в хисторито на компютъра ми, а аз работя, давам му пари на заем, плащам му сметките, купувам му дрехи, плащам по ресторанти абе доста е тежко, когато човек разбере истината...
сега остава да си стегна чантичките и така
съчувствам ти наистина
Какъв е тоя готованко, да му плащаш сметки, дрехи, ресторанти....какъв е тоя паразит с който си се хванала??? Тва мъж ли е изобщо? А на отгоре на всичко и си търси нещо встрани въпреки всичко което правиш за него. Баси какви мъже съществуват още, не е истина
  #207  
Стар 31st October 2008, 19:27
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Голям мъж, няма що Дали в сайтовете е написал, че гаджето му го издържа Мен ако питаш, веднага го разкарвай и хич да не те е яд. И то не заради сайтовете толкова, колкото заради факта, че ти го издържаш

Светланка, това същият тип ли е, където ти натякваше, че първатат година ти е помагал?
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
  #208  
Стар 31st October 2008, 19:31
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Аз да се оплача, че аватарът ми излиза много мъничък, а не. Лиофи ми вика, снимката била мъничка. Аз ще му пратя на него снимката, да види той малка ли или не!!!
  #209  
Стар 31st October 2008, 19:36
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Наистина е мъничка
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #210  
Стар 31st October 2008, 19:37
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Наистина е мъничка
Ама аз сега, ще пратя на Лиофи снимката, да си я качва, където иска!!! Аз искам да се вижда, какта трябва, ама ха!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:49.