IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 17th June 2010, 14:34
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Marisabela,наистина страхотно носле ти е направил,връхчето ти е супер сладко, слагани ли са тези пластини ,за които споменаваха момичетата?И колко бързо се възстановявяш,не е истина,въпреки че ти от самото начало си нямаше никакви синини...
Отговори с цитат
  #472  
Стар 17th June 2010, 14:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
Marisabela,наистина страхотно носле ти е направил,връхчето ти е супер сладко, слагани ли са тези пластини ,за които споменаваха момичетата?И колко бързо се възстановявяш,не е истина,въпреки че ти от самото начало си нямаше никакви синини...
Благодаря му,че не ме разочарова,въпреки че е още рано да съдя за резултата по отоците.
какво значи пластини?

Нямах синини,предполагам защото нищо не ми ечупено
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #473  
Стар 17th June 2010, 20:59
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

Честито!
Много ми харесва на мен носът ти,браво на доктора,страшен е.
Отговори с цитат
  #474  
Стар 17th June 2010, 21:06
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
Marisabela,наистина страхотно носле ти е направил,връхчето ти е супер сладко, слагани ли са тези пластини ,за които споменаваха момичетата?И колко бързо се възстановявяш,не е истина,въпреки че ти от самото начало си нямаше никакви синини...
Благодаря му,че не ме разочарова,въпреки че е още рано да съдя за резултата по отоците.
какво значи пластини?

Нямах синини,предполагам защото нищо не ми ечупено
ами и аз не знам какви са тия пластини,Мичето беше писала че са и ги махали със гипса ,както и Countess (на 6та и на 8ма стр.) ,може и да се слагат по скоро при 1ва операция да поддържат връхчето по стабилно,не знам точно,но щом не знаеш явно не са ти слагани
Отговори с цитат
  #475  
Стар 17th June 2010, 21:26
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Пластини се слагат когато се изправя носната преграда, те държат носа отвътре, така като гипса отвън.
Отговори с цитат
  #476  
Стар 17th June 2010, 22:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Пластини се слагат когато се изправя носната преграда, те държат носа отвътре, така като гипса отвън.
Не,не съм имала.И гипс не съм имала,едно метално имах за няколко дни,сега го слагам нощем при спане.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #477  
Стар 19th June 2010, 10:04
MARTINI MARTINI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Има ли фиксирана цена на ринопластиката при д-р Йорданов или тя е според случая ? :
Отговори с цитат
  #478  
Стар 19th June 2010, 10:16
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Пластините се слагат, когато има чупене на кост.В случея на Марисабела, както и моя при Джамбазов, се е работело само с хрущялната тъкан.Затова и липсват синини и отока е значително по-малък, а пълна представа за това дали опериращия си е свършил добре работата се придобива още на 2-рия месец.Аз вече съм в почти пълни 3 месеца и нямам грам оток и за мое най-голямо съжаление "камбата " си е "камба"
Отговори с цитат
  #479  
Стар 19th June 2010, 16:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MARTINI
Има ли фиксирана цена на ринопластиката при д-р Йорданов или тя е според случая ? :
да,1000 евро.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #480  
Стар 19th June 2010, 16:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
В случея на Марисабела, както и моя при Джамбазов, се е работело само с хрущялната тъкан.Затова и липсват синини и отока е значително по-малък, а пълна представа за това дали опериращия си е свършил добре работата се придобива още на 2-рия месец.Аз вече съм в почти пълни 3 месеца и нямам грам оток и за мое най-голямо съжаление "камбата " си е "камба"
Значи ще видя септемви за какво иде реч,дали ще се оформя правилно или самия ми нос е от пластелин

И ти ще го оправиш,малко търпение и ще се радваш цял живот
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:01.