IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #10  
Стар 27th January 2015, 08:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Абе Шоке.... аз все си мисля, че ти е вече крайно време да спиш настрани.... всеки път като напишеш, че спиш на дивана те мисля. Пробвай някоя вечер ама се отпусни хубаво и не мисли за нищо..... легни настрани и дори да чувстваш дискомфорт се опитай да отпуснеш максимално тялото... ше стане. Ако от първият път не стане пробвай да увеличаваш минутите настрани всяка вечер по малко.... нема цел живот на дивана да спиш!
Убива ми бе, Лиле. Понякога , въпреки това, продължавам да се инатя и да си лежа на страни и започва чак да ме боли и веднага се врътвам. Не мога да се отпусна и това си е. Дали понеже нямах никакъв старт и за това така го усещам тоя имплант на страни, не знам. Уж са софт тъч и на пипане са си омекнали добре ама.....Сега, едно момиче ми похвали много топ матраците Дормео. Били много мекички и ми казва, че като се завъртя на страни нямало да ми убива с него. Решила съм да си купувам.

Последно редактирано от Шоки : 27th January 2015 на 08:27
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:35.