IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1081  
Стар 15th October 2013, 12:48
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Да, няма как да очаквам перфектен резултат.Но пък каквото такова,със сигурност не е по зле от предишните ми.)Все пак си имах естетически проблем.
Отговори с цитат
  #1082  
Стар 15th October 2013, 12:51
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мда... смело напред и със здраве да си ги носиш
Отговори с цитат
  #1083  
Стар 15th October 2013, 14:04
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Eti123, къде са тия снимки и аз да ги видя.
Като се връщам назад и чета постовете ти
Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Флъфи, и аз бях с птоза-Стоянов я определи между 1ва и 2ра фаза, зърната ми също не гледаха надолу ,ами си бяха нормални.Просто горния ми полюс се беше изпразнил и имаше само кожа.Аз затова и първо мислех кръгли импланти,но Стоянов ми каза,че при птоза е абсурдно,(просто естетически нямаше да стоят хубаво,а идеята беше да слизат плавно отгоре и след това да изпънат долната част,която каза,че също е проблем )затова ми предложи анатомични и то ултра висок профил и модела LX.Първо като ги гледах в таблицата ми се видяха доста налята долна част и се чудех дали няма да ми стоят като виметаМного се притеснявах дали ще ми се изпънат така хубаво,но сега се гледам и всичко е ок на този етап.Радвам се ,че го послушах.И не съм се стремяла към голям бюст,а също като теб исках нормален и стегнат.Аз съм висока 170см и 52 кг.
ми прави впечатление, че случаите ни са сходни - говоря за птозата и празния горен полюс - но на теб Стоянов ти е сложил анатомични
импланти, а при мен препоръча - кръгли. Е тва не го разбирам вече, само да не стане някоя издънка при мен с тоя горен полюс - направо ме хвърли в размисъл
А имам само 1 ден още...
Отговори с цитат
  #1084  
Стар 15th October 2013, 14:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Eti123, къде са тия снимки и аз да ги видя.
Като се връщам назад и чета постовете ти


ми прави впечатление, че случаите ни са сходни - говоря за птозата и празния горен полюс - но на теб Стоянов ти е сложил анатомични
импланти, а при мен препоръча - кръгли. Е тва не го разбирам вече, само да не стане някоя издънка при мен с тоя горен полюс - направо ме хвърли в размисъл
А имам само 1 ден още...
Флъфии едни и същи импланти стоят различно на различни жени. Доктора е този, който трябва да прецени, кои стават за теб. И еднакви импланти да сложите с Ети пак ще ви изглеждат различни. То за това е най-добре да попаднеш на кадърния доктор, който да те насочи в правилната посока и мисля, че Стоянов е добър доктор.
Отговори с цитат
  #1085  
Стар 15th October 2013, 15:38
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Да, Шоки, права си, просто ми стана интересен коментара на доки за птозата и кръглите импланти.
А защо само аз не виждам снимки на Еti123???
Ma_nda_rinka гадничко си е това чакане, но дано поне да си заслужава.
Аз лично не се притеснявам особено от самата операция, но резултата от нея направо не ми дава мира, тъй че по-добре по-бързо да минава и да не се чудя повече...
Пожелавам и на теб бързичко да ти мине времето до 4.11 и да се похвалиш с най-прекрасните сиси
Отговори с цитат
  #1086  
Стар 15th October 2013, 15:40
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

fluffy76, бях ги качила тук,но за кратко.След това ги изтрих.
Мога да ти ги пратя на имейл,ако искаш.На мен Стоянов ми каза,че кръгли няма да ми стоят добре,защото горе(над гърдите ) съм много слаба и ако ми сложи кръгли,то естетически няма да стои добре.Най вече заради горния полюс( а аз си мислех ,че там ми е проблема,но той каза,че трябва да запълни всъщност долната част).
Щом той е преценил кръгли,по добре го послушай.
И все още се чудя на тази птоза: когато има такава птоза,я свързвам с това,че горния полюс има нужда от попълване..но ...

Последно редактирано от еti123 : 15th October 2013 на 15:52
Отговори с цитат
  #1087  
Стар 15th October 2013, 15:54
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

А ето как бяха гърдите ми преди.Не се вижда много добре,но горе долу да добиете представа.
Attached Images
Тип файл: jpg 401458_2483737974900_51663661_n.jpg (33,3 КБ, 94 views)
Отговори с цитат
  #1088  
Стар 15th October 2013, 16:09
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
lily.ana ,аз имах проблем с долната част на гърдите,където трябваше да се запълни.И на този етап е по добре от преди.Предполагам че до 6 месеца,резултата ще е по добър.Да не са така вирнати,но не е от тази птоза ,която гледат само надолу.Тогава щеше да съм със сигурност трета фаза. Затова и Стоянов ми препоръча анатомични,а не кръгли(въпреки,че аз на такива се точих),защото горния полюс не беше определящ,а по скоро отдолу.Освен това снимката направих по отгоре и нормално да изглеждат надолу .

Мн. са ти готино цицте , хич не се връзвай...
естествено , че щом са анатомични зърното няма как да е точно в средата
разположението на импланта за мен е перфектен...
аз също имах проблем със долния полюс , беше мн. малък и Стоянов ми каза че съм била определено труден случай , гърдите гравирират с всеки изминал месец , при мен така стана може и да е от бягането защото аз доста кардио правя , сега 6 месеца по късно слязоха надолу и долния ми полюс е доста налят в сравнение с горния , така че твоите ще са екстра след още някой др. месец
Отговори с цитат
  #1089  
Стар 15th October 2013, 17:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз мисля, че момичето много добре ме разбра и изобщо не се е "вързала"... не ми е ясно защо трябва да се включваш като защитник. Ясно е, че това, което аз приемам за естетически издържано и това, което ти приемаш за такова е различно, Тунинг. Мисля, че е евтино и повърхностно да се правят такива коментари при положение, че сме тук за да си помагаме и да сме коректив една на друга, но напоследък май не е така!

Както и да е.... да живеят огромните джуки и кравешките цици (това заключение не е отправено към Ети и няма отношение към нейните гърди)
Отговори с цитат
  #1090  
Стар 15th October 2013, 18:41
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Всичко е ок,момичета! Благодаря и на двете ви за мненията! :*
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.