IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2091  
Стар 3rd June 2014, 16:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nel4ho Виж мнението
Исках да ви попитам,дали е нормално на едната гърда от вътрешната страна като погаля с пръст напипвам сякаш е по вдлъбнато и меко и сякаш напипвам ръба на импланта,но не съм сигурна дали е той.
Близо ли е до белега? Кое точно наричаш "вътрешна страна". Ръбовете на импланта се напипват от външната страна на гърдите, там където имплантът не е покрит от мускул.... от вътрешната не мисля, че е ръб, това което напипваш.
Отговори с цитат
  #2092  
Стар 3rd June 2014, 17:55
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Момичета, на вас кога гърдите ви започнаха да изглеждат добре в нормален сутиен? Моите стоят като изсечени, все едно слагам сутиен на някой пластмасов манекен. Да не говорим, че разстоянието между двете е много голямо и съответно ми е трудно да ги намърдам и двете в сутиена. С времето ще се отпуснат ли или сутиените си стоят все така неестествено?
Отговори с цитат
  #2093  
Стар 3rd June 2014, 18:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не помня точно кога, но поне няколко месеца трябва да минат. При мен много омекнаха след като започнах да правя масажи, но не всички доктори препоръчват масажи...

Забравила съм точно коя от новите девойки беше писала, че тръгва по магазините за сутиени и аз се опитах да й обясня как няма смисъл ма то сърце не трае

Последно редактирано от lily.ana : 3rd June 2014 на 19:01
Отговори с цитат
  #2094  
Стар 3rd June 2014, 19:10
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Не помня точно кога, но поне няколко месеца трябва да минат. При мен много омекнаха след като започнах да правя масажи, но не всички доктори препоръчват масажи...

Забравила съм точно коя от новите девойки беше писала, че тръгва по магазините за сутиени и аз се опитах да й обясня как няма смисъл ма то сърце не трае
Аз бях, аз. Толкова се радвах как вече ще пълня сутиените, пък то без сутиен изглеждат по-добре...
А ти при кой хирург си оперирана?
Отговори с цитат
  #2095  
Стар 3rd June 2014, 19:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ooooooooooooo, значи сега знаеш какво съм имала предвид. Моят док е Живко Кънев

Пробвай сутиени с меки чашки и ако имат банели (щото моделите без банели са бабешки) махни банела и става по лесно.
Отговори с цитат
  #2096  
Стар 4th June 2014, 08:04
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

И аз исках да питам за норм. Сутиени, при положение, че гърдите са освен твърди и раздалечени (при мен доста), след няколко месеца като поомекнат, дали сутиена е в състояние да ги приближи и събере?
Освен това за сега (40-ти ден)май не е добре да се ходи без сутиен, но като се ходи на плаж, то горнището не държи, онзи ден бях и за първи път свалих спортния сутиен за три часа и ми беше някак си некомфортно..

Nansi@Nansi, кой е твоя доктор?
Отговори с цитат
  #2097  
Стар 4th June 2014, 09:28
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Близо ли е до белега? Кое точно наричаш "вътрешна страна". Ръбовете на импланта се напипват от външната страна на гърдите, там където имплантът не е покрит от мускул.... от вътрешната не мисля, че е ръб, това което напипваш.
Да,наистина е малко неясно,става въпрос за "цепката" между двете гърди,малко над шева.Чудя се дали е възможно там да се е събрала "течност" и реално да напипвам нея,защото лявата като цяло е по-проблемна,при дясната го няма това нещо,а и на лявата още не усещам допира върху кожата както близо до белега,така и там където напипвам това по-меко място с нещо ръбаво вътре
Отговори с цитат
  #2098  
Стар 4th June 2014, 11:13
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Благодаря ви момичета за бързото включване. Операцията ми беше при Ильо Стоянов. Той каза че понеже не съм си правила масажи, гърдите ми били все едно правени миналия месец а не преди 3 и вместо на шестия да отида на консултация на осмия месец след операцията. Аз също си мисля че на осмия положението ще е същото и ще ми се наложи втора операция
Отговори с цитат
  #2099  
Стар 4th June 2014, 12:24
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Хм, аз също съм при д-р Стоянов, но не ми препоръчаха никакви масажи... Може би след първата консултация ще ми кажат с какво да мажа белезите и дали и как да правя масажи.
Guinet, от моята операция не е минал още и месец, но това с твърдостта и разстоянието и мен ме тормози. Гърдите изобщо не могат да се поберат в сутиен, пък камо ли да направят секси гънка. Дори преди операцията с някои сутиени почти я постигах, докато сега - нъцки. Аз още не ходя без спортния сутиен, но щом го махна за малко имам чувството, че гърдите ми ще паднат, много е странно.
Иначе и аз напипвам под дясната гърда ръбовете на импланта, а под лявата почти не, с изключение на едно твърдо топче. Успокоявам се, че съм още прясна, а и стига да нямам болки и дискомфорт и гърдите ми да изглеждат що-годе добре, съм доволна. То човек,ако се вглежда и тревожи за всяко нещо, просто ще се побърка.
Отговори с цитат
  #2100  
Стар 4th June 2014, 18:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nel4ho Виж мнението
Да,наистина е малко неясно,става въпрос за "цепката" между двете гърди,малко над шева.Чудя се дали е възможно там да се е събрала "течност" и реално да напипвам нея,защото лявата като цяло е по-проблемна,при дясната го няма това нещо,а и на лявата още не усещам допира върху кожата както близо до белега,така и там където напипвам това по-меко място с нещо ръбаво вътре

Начи Нелчо, това е най-вероятно удебеляване при вътрешните шевове, щом е близо до белега. Това, което можеш да направиш и няма да навреди е с мляко за тяло на възглавничката на пръста да разтриваш мястото (там където напипваш удебеляването), ако е това което мисля ще се разнесе след време, а това "търкане" с върха на пръста помага за по-бързото разнасяне.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:26.