IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2411  
Стар 5th February 2015, 10:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аризона, моето мнение е изобщо да не се оперираш, но ако си решила да направиш тази крачка търсете импланти, които да са с широка основа (ако са анатомични) и да не са високи.... т.е. максимално да наподобяват кръгли. Тази плейбойка, която си показала е с некви вимета (без извинение)... има доста собствена жлеза и ако си отпусне ръцете ще може да си завре сисите в чорапите
Отговори с цитат
  #2412  
Стар 5th February 2015, 10:20
веселавесела веселавесела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Arizonna Виж мнението
Хора, съвсем почнах да параноясвам. Ужасно много, повече от всичко друго, искам гърдите ми да са по-пълни в долния полюс, а имам и без друго някакви съмнения, че с висок профил, дори и анатомичен, пак няма да се получи точно така.
Ето това е приблизителният ми идеал за гърди http://www.sportal.bg/news.php?news=501413
Обясних му на доктора какво искам и той не ми предложи среден или нисък профил, но в главата ми още преди самата консултация, все се въртеше мисълта за среден профил и сега като чета се убеждавам в първичната ми идея. Eто снимка на сегашното ми състояние. http://arizonna.snimka.bg/tuning/cici.852422.34816469 (pass: 111999). Някоя от оперираните мацки да ме посъветва относно профила какво да предприема (останалите х-ки на импланта са 395сс, анатомични).
Гърди като на тази Ралица аз наричам ,,чипи,,. Но щом може да носи моливче отдолу, значи вече са увиснали. Няма как да получиш такива увиснали гърди. Твоите са леко чипи, така че ще станат супер. Наистина доктора ще ти отговори най-добре. Аз лично, занесох на д-р Пеев 20 снимки с гърди, които не искам. И все пак резултата зависи най- вече от естествената ти форма. Тук има стотици снимки-
http://www.smartplasticsurgery.com/b...east-implants/
Успех с избора!
Отговори с цитат
  #2413  
Стар 5th February 2015, 10:30
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз никак не харесвам точно такива гърди, но явно на другите се харесва и такъв резултат се търси. Моите са с висок профил, кръгли,но стоят точно така и лекарят каза,че така и трябва...та се примирявам- в смисъл харесват ми, но ми изглеждат странно. За сметка на това момичетата, на които ги показах досега, казват, че седят като естествени, така че, предполагам, такъв ефект е търсен. хахаахах,сега прочетох за моливчето )) Аризонна, може би в един момент да спреш да се ровиш и да оставиш лекарят да реши,но се убеди,че си му обяснила правилно какво искаш. Аз изгледах милиони снимки, клипове, операции, статии и т.н. и накрая вече бях толкова объркана, че ми писна и реших да послушам самия лекар.

Относно размерът и видът имплант, лекарят би трябвало да ти го определи. Всичко зависи от телосложението ти. Аз мисля,че и преди споменах,че аз исках 250 сс, не повече-в най-лош случай 275, но лекарят категорично ми заяви 325. Стори ми се огромна цифра. аз нямах никакви гръди и мислех,че ще седят брутално неестествено. Оказа се,че не е така, и по-малки наистина щяха да седят като топки за тенис на торса ми.(поне предполагам).имам позната, която е още по-слаба от мен-тя е с 350, и никой не би могъл да каже,че има силикон. така че, всичко е до правилна преценка.

Иначе в петък ми махнаха конците и белезите са ок, много са тънки и като избледнеят ще попадат точно при гънката на мишницата, така че и тази ми драма завърши успешно.
Исках да ви питам вие с зерадерм ултра ли си мазахте белезите?аз имам обикновен зерадерм,отворен преди год.и половина,и се чудех дали още става-не пише срок след отварянето...
А да, и имате ли бележка за шофиране без колан?че аз си забравих епикризата и ще ходя чак края на месеца да си я взема.

Последно редактирано от kanari : 5th February 2015 на 10:34
Отговори с цитат
  #2414  
Стар 5th February 2015, 10:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дай снимки да ги видим.... "ултра" за който и да е гел против белези е за излагане на слънце.... това е разликата между обикновения и "ултра". Белезита така или иначе в никакъв случай не трябва да печеш тази година, така че спокойно си се мажи с това, което имаш.
Отговори с цитат
  #2415  
Стар 5th February 2015, 10:52
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Ох, май успях...голям съм индианец. Съжалявам, снимките не са с най-добро качество, ама толкова успях да щракна...
http://kanari325.snimka.bg/tuning/tu...52443.34817059
(парола на лични) Там на третата даже и разрезът ми се вижда...

Последно редактирано от kanari : 8th February 2015 на 21:28
Отговори с цитат
  #2416  
Стар 5th February 2015, 11:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ми много добре са се получили ай честито!!!
Отговори с цитат
  #2417  
Стар 5th February 2015, 11:08
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Благодаря. Аз не мога да им се нарадвам...чувствам се като мъж, видял за първи път ...
Отговори с цитат
  #2418  
Стар 5th February 2015, 11:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

хаха.... мда така е в началото. Само имай предвид, че много трябва да пазиш белезите.... никакво слънце ама НИКАКВО.... цяла година. Летните месеци ще са зор щото, колкото и да е скрито под мишницата, все пак се излага на слънце. Помисли за по-малко потничета и ако ходиш на море задължително лепенки върху белезите.
Отговори с цитат
  #2419  
Стар 5th February 2015, 11:38
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Да, знам,ще ги пазя някак, ако трябва ще си взема от този гел ултра, който не знам дали помага, ама щом е и защитен...иначе сега тр.да си накупя малко тениски,че се оказа,че са ми дефицит.и със сутиените ми е трудно-лекарят каза да не нося, за да запазим тази форма, ама аз на работа няма как да се появя без,просто абсурд. и сега и аз гледам някви потничета безшевни и тоя сутиен от снимките само да нося,ама то пак си стяга.
Отговори с цитат
  #2420  
Стар 5th February 2015, 11:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Като мине месец можеш да си купиш нормален сутиен, но махни банелите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:18.