IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2421  
Стар 5th February 2015, 13:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

а защо да се махат банелите, аз винаги съм си мислила, че се свалят заради разреза под гърдата.
Отговори с цитат
  #2422  
Стар 5th February 2015, 14:33
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз вече съм ги махнала на този, който си купих-лекарят ме предупреди-предполагам,защото повдигат, а освен това може би е възможно да деформират в началото? Нямам идея.
Отговори с цитат
  #2423  
Стар 5th February 2015, 14:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Канари, гърдите ти са страхотни, много ми харесват.
Аризона, и на мен много ми харесват естествените ти гърди. На твое място не бих ги пипала.
Отговори с цитат
  #2424  
Стар 5th February 2015, 14:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Канари купи си спортни сутиени, те не променят формата на гърдата.
Отговори с цитат
  #2425  
Стар 5th February 2015, 15:05
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Благодаря Шоки.
Май ще трябва да инвестирам в някакъв спортен сутиен. и без друго в края на март тр.да се върна към тренировките и ще ми трябва нещо здраво.
Иначе и на мен ми харесват Аризонските гърди. Но аз като човек с размер А минус, харесвам почти всичко

Последно редактирано от kanari : 6th February 2015 на 10:30
Отговори с цитат
  #2426  
Стар 5th February 2015, 15:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Благодаря. Аз не мога да им се нарадвам...чувствам се като мъж, видял за първи път ...
Да да ама друг път, това чувство не ти е понятно, но има защо да си щастлива, хубави са ти цуцаните

Цитирай:
Първоначално написано от Arizonna Виж мнението
Хора, съвсем почнах да параноясвам. Ужасно много, повече от всичко друго, искам гърдите ми да са по-пълни в долния полюс, а имам и без друго някакви съмнения, че с висок профил, дори и анатомичен, пак няма да се получи точно така.
Ето това е приблизителният ми идеал за гърди http://www.sportal.bg/news.php?news=501413
Обясних му на доктора какво искам и той не ми предложи среден или нисък профил, но в главата ми още преди самата консултация, все се въртеше мисълта за среден профил и сега като чета се убеждавам в първичната ми идея. Eто снимка на сегашното ми състояние. http://arizonna.snimka.bg/tuning/cici.852422.34816469 (pass: 111999). Някоя от оперираните мацки да ме посъветва относно профила какво да предприема (останалите х-ки на импланта са 395сс, анатомични).
О Боже, ти имаш нужда от бързо събуждане, някой трябва да те разтърси и да прогледнеш. Може да не са ти големи като на чалга кифлите, но не са и малки и това са едни чудесни естествени гърди. Но най-нелепото е, че ти даваш за образец идеала ти за гърди, а твоите са много по хубави. Тези гърди са много сплескани в анфас като мекици.

За щастие твоите и да искаш няма да станат такива, но не трябва да показваш тази снимка на хирурга. Едва ли някой може да ти повлияе на решението, но гърдите ти са прекалено хубави, всеки мъж ще ги оцени много високо. Повечето жени нямата такива хубави естествени гърди, но ако целта ти е да издуваш дрешките и да привличаш погледите на цицоманите, тогава лягай под ножа.
Отговори с цитат
  #2427  
Стар 5th February 2015, 16:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
а защо да се махат банелите, аз винаги съм си мислила, че се свалят заради разреза под гърдата.

Щото Тите притискат тъканите... не е само заради разреза.
Отговори с цитат
  #2428  
Стар 5th February 2015, 17:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Хм, че аз що нося с банели тогава.
Аз след спортния веднага сложих сутиен с банели.
То банела нали е облечен с плат, и да го махнем нали пак си е стегнато там и си притиска мястото, иначе за какво да се носи сутиен ако ти се върти.
Отговори с цитат
  #2429  
Стар 5th February 2015, 18:14
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

И аз нося сутиени с банели още от 2рия месец след операцията, а разреза ми е под гърдата.
Спортния - вкъщи и за спане, но навън съм с нормален с банели.
Отговори с цитат
  #2430  
Стар 5th February 2015, 19:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

аз и сега махам банелите на всички сутиени. ей това ми беше най-омразното нещо - банелите, преди, и големите подплънки. сега си нося тънки чашки, свалила съм банелите и ми е чудесно. толкова са ми удобни сегашните сутиени, че вече без сутиен въобще не се чувствам толкова комфортно. Спя си със спортни сутиени и ми е екстра.
За спане, в никакъв случай не трябва да се ползва сутиен с банели или какъвто и да е, който променя нормалната форма на гърдите. това ме предупреди доктора. Даже и жените без силикон трябва да спят със удобни спортни сутиени.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:16.