IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2491  
Стар 17th February 2015, 11:58
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

а,не,аз имам приятелка,която ми носи. Но пак някак не ми се дават толкова пари. Та засега ще се лиша
Отговори с цитат
  #2492  
Стар 17th February 2015, 14:54
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Аз си взех от Англииския амазон Triaction Extreme, защото беше и на по-добра цена и повече ми харесва (това за след операцията) и отделно си купих един Shock absorber, те също са много хубави и са за екстремни спортове. Ще видя по-натам като се сдобия с новия бюст кое ще ми е удобно, но за спортни сутиени има много голямо разнообразие в Амазон и са в пъти по-ефтини оттук.
Отговори с цитат
  #2493  
Стар 17th February 2015, 16:09
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Имам едно въпросче. .Бихте ли ми казали до кога ще бъде тази атска чувствителност на пъпките ми. .Дали е защото съм с разрез през ареолите..или и при др.разрез е така...Много ме щипят...Дори и със сутиен пак ме дразнят..И виждам че едното зърно настръхва по-добре, а др не...ще се промени ли това...
Отговори с цитат
  #2494  
Стар 17th February 2015, 17:45
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

оф,загледах се в темичката за най-харесван бюст на известна личност...нямам работа днес в рботата и там се зарових в далечната 2007.правим ми впечателние,че тогава май повечето са харесвали доста големи гърди, имам предвид-с надмускулни импланти са почти всички снимки-личи им и са доста не красиви, не знам,на мен не ми допадат, пък момичетата май такъв резултат са търсили като че ли. То тогава май и подмускулно не се е слагало много много...

Иначе, silvi4ka, не мога да кажа за чувствителността на зърната,понеже аз саъм под мишницата,но ако съдим,че на мен мясотото около белега още ми е изтръпнало,чувствително и често болезнено,предполагам,за ареолите ще е същото. Моите зъена едното го има,а другото не, ма май и преди бяха така. гадост, сега повече се вижда. ама и едната гърда ми е малко по-високо, нещо се пъне да се отпусне, та се надявам с времето да се оправят
Отговори с цитат
  #2495  
Стар 17th February 2015, 18:18
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

--
Отговори с цитат
  #2496  
Стар 18th February 2015, 09:02
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте,
Искам да попитам Silvi4ka i Arizonnа като са ходили на консултация за избор на импланти дали докторът им е казал че при определени положения на тялото може да се вижда ръба на импланта защото са много слаби. На мен Стоянов така ми каза и това ме притеснява. Не беше категоричен, но каза че е възможно.
Отговори с цитат
  #2497  
Стар 18th February 2015, 09:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Момичета, това че липсва чувствителност няма отношение с това къде е разреза. При поставянето на имплантите се прави джоб (ложе), в което да легнат и загубата на чувствителност се дължи на прекъснати нервни окончания, които се възстановяват постепенно (може да отнеме и 3 месеца).
Отговори с цитат
  #2498  
Стар 18th February 2015, 09:27
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от geri2424 Виж мнението
Аз си взех от Англииския амазон Triaction Extreme, защото беше и на по-добра цена и повече ми харесва (това за след операцията) и отделно си купих един Shock absorber, те също са много хубави и са за екстремни спортове. Ще видя по-натам като се сдобия с новия бюст кое ще ми е удобно, но за спортни сутиени има много голямо разнообразие в Амазон и са в пъти по-ефтини оттук.
Geri2424, кога ти е операцията? Може ли и снимки,ако е минала вече на chatte145@yahoo.fr.
Благодаря!
Отговори с цитат
  #2499  
Стар 18th February 2015, 09:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За ръба на импланта Стоянов е прав... много е вероятно да се вижда, особено при по-големи импланти.
Отговори с цитат
  #2500  
Стар 18th February 2015, 10:21
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Ами, според мен не са големи или греша. 315сс FX на Натрел 11,5-12-5,5.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:31.