IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 29th July 2013, 21:58
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
На Тунигче мога само да и пожелая да и се получат толкова хубави по големите гърди, както и тези в момента, който имат чудесна форма. На твоето тяло ще стоят много добри и по големи гърди и ще са симетрични и в това няма съмнение, щом казваш, че тези идват и по малки спрямо ханша, значи може и по големи ! Усещам, че ще се получи нещо страхотно
Obeshtavam da gi pokaja izvinqvam se za latinicata no na kompa nqma kirilica
Отговори с цитат
  #672  
Стар 29th July 2013, 22:56
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Тунинг, твоя бюст по мое мнение е идеален! Но подкрепям идеята, че е най-важна собствената преценка за естетика, независимо какво говорят околните. Щом ти си преценила, че имаш нужда от по-голям бюст - направи го.
Отговори с цитат
  #673  
Стар 30th July 2013, 10:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Понеже мен, в моя град са ме записали като тотално издухала гарнитурите заради това, че на моите години аз спортувам. Една позната след едно мое бягане ми казва - "твоето па вече е някаква мания. И какво ако имаш целулит, ти не носиш къси поли и ходиш на плаж един месец в годината, пък и си на 35 години, какво значение има толкова един целулит, кой ще ти го види толкова".
Други пък ми казват - "Ти нещо започваш да издребняваш, ти си слаба защо спортуваш и тичаш".
Трети - " Ма защо се хабиш , ти в момента нямаш гадже".
Общо взето ситуацията е страшна.....
Ай, Шоки ... сигурно и мен ме мислят за луда ... само дето не го знам ... обаче пък аз не живея заради хората, така де.
А постнатата снимка от Пуфпаф много ми хареса ... но и аз не мога да кажа колко куб може да е.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 30th July 2013, 10:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
А постнатата снимка от Пуфпаф много ми хареса ... но и аз не мога да кажа колко куб може да е.
АМи,ако някоя се сети с колко е била Гуен преди да сложи най-големите ще разберем колко са,защото това е нейна снимка.Помня,че съм я виждала още в началото.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #675  
Стар 30th July 2013, 10:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

А, не знаех. Ето, че и аз мога да я обявя за луда, дето си ги е сменила с по-големи, ама ... това си е нейното тяло, нейното желание и естествено, че всеки ще прави това, което иска.
Отговори с цитат
  #676  
Стар 30th July 2013, 11:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Всичко опира до това какво обществото като цяло възприема за "красиво".... нищо, че се бием в гърдите как го правим само за себе си.
Права си, Лилян, но не всеки ще си го признае.
И Пуфпаф е прав (според мен; омръзна ми да го пиша, ама няма как ), че няма начин да ти е до пластични операции, ако сте останали само 2-мата оцелели с пластичния хирург. Най-малкото той няма да е навит и ще те центрова, та да ти дойде акълът в главата ... ... бъзикам се.
Отговори с цитат
  #677  
Стар 30th July 2013, 14:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Няма какво да признавам, познавам себе си по добре от Лилян или който и да е тук. Имам доста различно отношение към доста неща и за много хора аз съм странна птица.Няма да започна да изреждам странните мои мисления, защото не искам да стана досадна. Целувки на всички
Отговори с цитат
  #678  
Стар 30th July 2013, 15:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Повечето явно не са разбрали, какво е казала Лилето, а тя казва нещо вярно, но аз знам, защо повечето от вас са го разбрали по грешно и не го приемат. Ако и имало някакъв спор той беше, дали ние се влияем от околните хора, когато взимаме решение да променим нещо в себе си. Получи се обаче едно объркване и една от причините за мен е това, защото вие не разграничихте положителните от отрицателните мнения на околните и тяхното влияние.

По принцип всички казват, правя дадена промяна само и единствено заради мен, защото така ми харесва и за да се почувствам по добре в собствената си кожа, а не заради мнението на някой човек и това е точно така, НО вие явно не осъзнавате, че това нещо, което мислите - "Правя го заради мен и защото така се чувствам по добре" е всъщност производна на това как ни възприемат околните.

Това е общовалидно правило и разбира се винаги ще има и специфични случаи, които ще са извън него. За да го докажа това нещо, аз ви дадох примера, ако останем сами да света, дали ще ни интересува, как бихме изглеждаме и разбира се, че тогава това няма да ни вълнува. Примерът ми е необорим, кой каквото иска да си говори, когато попаднете в такава ситуация, тогава и мирогледа ви се променя и няма да мислите както сега.

На Шокито ще и кажа, ако може да си остане все така странна птичка, такива редки и шарени птички са истински дар за човечеството. Аз също съм странна птица, мисля всеки го е разбрал това, само, че не се имам за дар, а по скоро за плямпащият досадник , но аз съм просто едно от несполучливите творение на Бог, такава ми е била съдбата и аз трябва да я приема !
Отговори с цитат
  #679  
Стар 30th July 2013, 15:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Значи Ина както винаги разбра какво съм имала предвид. Далеч съм от мисълта да анализирам теб ШокЕ или някой друг. Просто твърдя, че за да искаш да направиш нещо за себе си имаш еталон за подражание. Този еталон ни е наложен от медиите... това исках да кажа с поста си, а не да се праа на д-р Фил

Естествено правим всичко първо заради себе си, но сме повлияни от много външни фактори. Ку се бехме родили в Папуа Нова Гвинея дали щяхме да искаме големи цици щот го правим само за себе си? (използвам друго сравнение вместо билбордовете, че тез дето са ме блокирали ме четат и го пльосвам за съспенс)
Отговори с цитат
  #680  
Стар 3rd August 2013, 11:19
scherzinger87 scherzinger87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 3
По подразбиране

А момичета при вас как прецени пластичният хирург , кой е най-подходящия размер имплант. Интересува ме кои мерки се взимат под внимание. Благодаря !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:53.