IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 3rd August 2013, 12:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Стоянов измери широчината на гърдите ми от долу. И след като му обясних каква визия и големина искам той сам прецени каква марка, модел и колко кубика да ми сложи.
Отговори с цитат
  #682  
Стар 4th August 2013, 08:09
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте момичета.Реших моята операция при Стоянов да е в началото на октомври месец,понеже тогава ми е отпуската.Но колкото повече време минава, все повече започвам да се колебая.Имам нужда отново от вашият съвет.Искам да ви питам след като сложихте имплантите,освен първоначалните болки в кръста имахте ли като цяло някакви проблеми после с него.Знам че все пак имплантите го натоварват и сега се чудя с тези 410 кубика дали няма да се изкривя .Забравих да ви кажа,че по принцип имам изтъняване на единия прешлен долу и сега се притеснявам дали тежината няма да се отрази.Знам,че е най добре да се посъветвам с хирурга,но някоя от вас имала ли е преди да си сложи имплантите , болки в кръста?Извинявайте че ставам вече досадна,но на работа почнаха едни коментари,едно обсъждане,казват ми че ще съм смешна с тези кубици на моето тяло и аз вече се побърках от мисли.
И още един въпрос.Ако случайно реша да си направя заедно с гърдите напр.липофилинг на устнете,дали цената му ще е пак 600 евро или като 2 операции в 1 ще е по малко?Това към правилите си 2 в 1 при Стоянов.
Извинямам се,че поста ми стана много дълъг...Благодаря ви за отзивчивостта.
Отговори с цитат
  #683  
Стар 4th August 2013, 08:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Първия месец след операцията гърба и кръста болят. Дискомфорта е там. Но след това всичко отминава. А относно кубиците, много несериозно звучи това "тия кубици ще са смешни за твоето тяло", защото тия кубици стоят различно при всяка жена. На доста от форума тези кубици им малеят. А имаше една мацка с 295 кубика и гърдите й изглеждаха доста внушитело. Ако обясниш на Стоянов какво точно търсиш като визия той ще ти определи сам най-точния размер за теб.
Отговори с цитат
  #684  
Стар 4th August 2013, 08:39
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря Шоки :*Аз по принцип искам пищен бюст и Стоянов ми предложи това като най големият вариант.Просто понякога дори неволно започваме да се колебаем,особено когато някой се опитва да ни внуши че сме луди
Отговори с цитат
  #685  
Стар 4th August 2013, 09:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Че сме луди, луди сме. Ама то кой не е?
Отговори с цитат
  #686  
Стар 4th August 2013, 11:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
Благодаря Шоки :*Аз по принцип искам пищен бюст и Стоянов ми предложи това като най големият вариант.Просто понякога дори неволно започваме да се колебаем,особено когато някой се опитва да ни внуши че сме луди
Остави ги другите. Имаш си собствено мнение. Направи това, което на теб ти харесва.
Отговори с цитат
  #687  
Стар 4th August 2013, 18:51
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

И на мен ми казваха, че 450 сс ще са огромни за мен, но изобщо не е така. Гърдите ми изглеждат супер нормално за моето тяло.
Слушай Стоянов, той има добра преценка, а не хората какво ти казват !
Отговори с цитат
  #688  
Стар 4th August 2013, 22:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

малко ангелче, 410сс не е пищен бюст. Поне според мен де, ама аз съм от лудите на тема кубици. Преди моята операция 400сс ми изглеждаха плашещо огромни, но вече "монтирани", ситуацията е различна. Хич не ги слушай колегите, няма да си смешна! Аз, ако не сложа голямо деколте или бански, никой не забелязва, че имам силикон. Тъй че, ако си наистина сигурна, че го искаш - смело напред!
Мен кръст не ме е болял изобщо. Нито след операцията, нито към днешна дата.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #689  
Стар 5th August 2013, 09:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Малко ангелче смело напред и спокойно. Щом си при Стоянов си в сигурни ръце. Сигурна съм даже че ъм шестия месец, когато спаднат отоците ще започнат и да ти малеят като на всички нас тук.
Отговори с цитат
  #690  
Стар 5th August 2013, 12:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
.... особено когато някой се опитва да ни внуши че сме луди
Аз дано има повече такива "луди" жени, като вас по които мъжете също лудват
Да трябва да си малко луд, да се подложиш на това, да те кълцат и да ти режат парчета кожа, месо и т.н., но когато крайният ефект се получи WOW за радост на мъжете, а пък някои жени тайничко да завиждат, нека видим кой е луд тогава ?

И аз мисля, че докторите не биха сложили по големи импланти, с които гърдите да стоят не естетично големи за тялото !

Искам да ви питам нещо и въпросът ми е сериозен, когато някоя жена си уголемява гърдите и разликата от преди и след е съществена, след това налага ли се да подмените повечето си горни дрехи от гардероба и дали жените с по пищни гърди си намират лесно дрехи. Важно ми е да знам, щото утре жената може да поиска от дядо коледа по големи гърди и да ги получи, но после да ми каже - а сега трябва да ме водиш на шопинг, че нещо дрехите не ми стават и за тва е добре да знам предварително, за да няма изненади
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:29.