IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 12th November 2013, 17:03
flashdance flashdance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Аз нямам, но имам чувстовото че всеки втори вече има. Чудно ми е...както при дрехите има модерни и демоде, така и в татуировките....вече като видя някоя мадама с татуировка на кръстта от ония големите, дето бяха на мода преди 5 години....дали не съжаляват в момента....
Отговори с цитат
  #752  
Стар 25th January 2014, 20:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моля някой да ми намери снимка на Джулиана Гани гола. Харесва ми татуировката й, но никъде в нета не мога да намеря гола нейна снимка.
Отговори с цитат
  #753  
Стар 26th January 2014, 17:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Шоки, гледах нейни снимки (не голи), ама нещо хич не съм впечатлена. Особено пък като разгледах галерията от Мис Силикон 2013 ... направо съм възмутена ... 1/3 от кандидатките са дебелички ... даже и Джулиана ... сигурно ще ме наречете злобарката на форума, ама това е моето мнение!
Вижте сами:
http://hotarena.net/miska-s-8-plasti...i#!prettyPhoto[album]/0/
Отговори с цитат
  #754  
Стар 26th January 2014, 18:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Шоки, гледах нейни снимки (не голи), ама нещо хич не съм впечатлена. Особено пък като разгледах галерията от Мис Силикон 2013 ... направо съм възмутена ... 1/3 от кандидатките са дебелички ... даже и Джулиана ... сигурно ще ме наречете злобарката на форума, ама това е моето мнение!
Вижте сами:
http://hotarena.net/miska-s-8-plasti...i#!prettyPhoto[album]/0/
Инче , аз не казвам че харесвам нея. Тя не ме интересува и въобще не ми харесва. Аз конкурси за миски всякакъв вид не гледам отдавна. Хареса ми татуировката, на която попаднах в един вестник. Всъшност намерих друга снимка с тази татуировка, качих я на профила си във фейсбука.
http://fashionbg.info/galeriya/?albu...age=7&pid=4219
Отговори с цитат
  #755  
Стар 26th January 2014, 19:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

На мен пък в съзнанието веднага ми изникна татуировка на роза обвита със бодли, която ще е доста по хубава и от тази. Що не измислят някъв метод за татуировки, които да не се махат сами с времето, а да могат лесно да се махнат изцяло със някакъв начин, било с козметика или нещо такова когато ти си поискаш. Би било много яко и така да си сменяш когато поискаш рисунката. Това ако някой го измисли, ще докара купища пари на този човек. Сега тези които са временни не знам колко карат и дали си личи, че са от временните, но те постепенно изчезват и това е проблема.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 26th January 2014, 19:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз татуировки до момента нямам. И сигурно ще ме е страх да си направя изведнъж нещо толкова голямо. Но много ми харесва. Бих си направила временна ако държи един месец примерно, че то толкова време прекарвам на плажа лятото, когато да мога да я покажа. . Някой по посветен във временните татуировки да има?
Отговори с цитат
  #757  
Стар 26th January 2014, 20:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не можах да открия точно това което аз си представях, като роза обвита с нещо като бодлива "тел" и със капчици кръв покрай бодлите идващи в сякаш от кожата. Идеи имам много в главата, но как да ги изкарам на рисунка.

Ето татуси с рози които съм подбрал, а те няма как да са банални, защото всяка рисунка си е много различна и на жените много им отиват такива татуси !























Отговори с цитат
  #758  
Стар 26th January 2014, 20:50
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Много съм запалена по татусите , сега дори смятам да правя още една , но тези големите нещо ми идват в повече . Предпочитам няколко малки бижута вместо голям татус
Tatuajes tatto sol luna Soles en 20 Fotos de Diseno 16.jpg
харесва ми това слънце но ми се иска да го съчетая вътре с ин и ян , та и аз съм на тази вълна... ако някой има идея или е срещал в нет нещо подобно моля да го качи

Последно редактирано от tyning : 26th January 2014 на 22:05
Отговори с цитат
  #759  
Стар 26th January 2014, 21:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Изтрий моят цитат от поста си, че става много неудобно за четене, ти си отговорила с цитат по инерция, но става много дълга страницата !

Ето някой подобни татуса които харесах и на мен тази тематика с ин ян ми харесва доста и някои от тях са само за мъже по принцип, друга стават и за жени !












Този по долу е направен на такова място, че тези пламъчета се връзват идеално с мястото











Тази по долу не е от ин ян, но ми хареса и я качвам.



Ето тук може да си избереш и ако нещо ти хареса може да го качиш в темата -

https://www.google.bg/search?q=yin+a...w=1400&bih=763

http://www.tattolife.ru/tatu-in-yan.html
Отговори с цитат
  #760  
Стар 26th January 2014, 22:09
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Благодаря Пуф , ще ги разгледам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмателиТатуси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:02.