IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 17th September 2013, 17:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Асдис,щом Стоянов ти е казал така,значи е вярно.Недей да се вкарваш във филми и хич не се притеснявай.Видях съобщението ти.Аз снимки съм поствала доста пъти вече,но ако искаш да видиш всичките ела във фейсбук,че не ми се занимава пак да поствам

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001488880941

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Да се поизпълни (предимно горната) и да си остане така, не ми се иска да си мисля, че ще вземе да "спихне", ако мога така да се изразя или пък още по-лошо да остане на бабунки...
От веднъж най-вероятно няма да си доволна,ако искаш видимо да се поизпълни,защото натрупването започва след 2-я път.А пък бабунки е абсурдно да получиш,ако не искаш бомбастик ефект,който се постига чааак след няколко операции,ако си с тънки устни

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Мисля или по точно се надявам, след липофилинга, да няма неравности или ако има, то нали има вариянт да ти остане от преработената и обогатена мазнинка и да ти я допълнят?!
Няма да има неравности,ако не желаеш наистина доста по-големи устни/примерно 4 пъти по-големи/,а мазнината няма как да остане и да ти дослагват същата за следващ път.Изчислява се количеството,което ще бъде издърпано от корема да стигне само за 1 процедура.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th September 2013 на 17:17
Отговори с цитат
  #532  
Стар 17th September 2013, 20:41
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Мариса разгледах снимките,устните ти и въобще лицето ти много ми напомня на Анджелина Джоли ,стоят много хубаво и това доколкото прочетох от 3 пъти липофилинг. Моите ми устни въобще ги няма и се надявам един липофилинг да ми е достатъчен
Отговори с цитат
  #533  
Стар 17th September 2013, 21:00
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Мариса разгледах снимките,устните ти и въобще лицето ти много ми напомня на Анджелина Джоли ,стоят много хубаво и това доколкото прочетох от 3 пъти липофилинг. Моите ми устни въобще ги няма и се надявам един липофилинг да ми е достатъчен
И моите хич ги няма за тва се надявам искрено от третия път да ми се получи желания резултат , а Мариската е 4 липофилинга
Отговори с цитат
  #534  
Стар 17th September 2013, 23:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
стоят много хубаво и това доколкото прочетох от 3 пъти липофилинг. Моите ми устни въобще ги няма и се надявам един липофилинг да ми е достатъчен
ОООО,само от веднъж не става.Първият път е най-тегав,защото почти нищо не остава и помня как съм чакала да минат минимум 4,5 месеца за следващото инжектиране,хихи
4 пъти при мен,защото не можех да задържа в дясната страна,тоест резорбирах почти всичко поради първите ми 2 липофилинга при един некадърник.Та същия беше наранил зоната в дясно и имаше брутални сраствания.То и сега имам асиметрия,ама по-натам ще коригирам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #535  
Стар 21st September 2013, 17:26
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Липофилинга мина,как се притеснявах заради пълната упойка и самата операция,но екипа на Стоянов е страхотен,сестрите са много милички,точно те ми помогнаха да не съм толкова притеснена като ми обясниха за упойката поне 10 пъти,защото само за това питах. Сега операцията не ми се струва нещо особено пред това да изтърпя огромните си устни. Моите устни в началото никакви ги нямаше,а сега са като два кренвриша-огромни. В епикризата пише ,че имам 5мл в устните,зная че ще спаднат и спадат всеки ден,но си е неудобство.Бях чела ,че момичета от форума не могат да си мият зъбите и аз бях така първия ден,пиех със сламка,целия ден все нещо ми беше смешно и като се усмихна имам чувството ,че ще се сцепят...Фъфля и това ми е големия проблем,не стига че никъде не смея да изляза,ама и по телефона не ме разбират.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 21st September 2013, 19:58
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Липофилинга мина,как се притеснявах заради пълната упойка и самата операция,но екипа на Стоянов е страхотен,сестрите са много милички,точно те ми помогнаха да не съм толкова притеснена като ми обясниха за упойката поне 10 пъти,защото само за това питах. Сега операцията не ми се струва нещо особено пред това да изтърпя огромните си устни. Моите устни в началото никакви ги нямаше,а сега са като два кренвриша-огромни. В епикризата пише ,че имам 5мл в устните,зная че ще спаднат и спадат всеки ден,но си е неудобство.Бях чела ,че момичета от форума не могат да си мият зъбите и аз бях така първия ден,пиех със сламка,целия ден все нещо ми беше смешно и като се усмихна имам чувството ,че ще се сцепят...Фъфля и това ми е големия проблем,не стига че никъде не смея да изляза,ама и по телефона не ме разбират.
Честитооо ! Асдис разкажи ми подробно моля теее , боли ли те корема и устните , какви иследвания прави и колко стоя в клиниката , кога ти е следващата консултация ? Прати ми снимки преди и след , моля те!
Отговори с цитат
  #537  
Стар 21st September 2013, 20:41
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Като отидеш на консултация ще ти дадат списък с изследванията,можеш да ги направиш и в клиниката,но не в деня на операцията. Тръгнах си от клиниката веднага след операцията,дадоха ми епикриза и в петък ще ходя да ми махнат конците.Нямам болки,не се притеснявай излишно е...първите два дни е гадничко,при мен втория ден беше ужасно с тези огромни устни.Снимки мислих да кача като станат 2 седмици или месец,ако искаш и сега мога да ти пратя,но защо да се плашиш.
Отговори с цитат
  #538  
Стар 21st September 2013, 21:15
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Като отидеш на консултация ще ти дадат списък с изследванията,можеш да ги направиш и в клиниката,но не в деня на операцията. Тръгнах си от клиниката веднага след операцията,дадоха ми епикриза и в петък ще ходя да ми махнат конците.Нямам болки,не се притеснявай излишно е...първите два дни е гадничко,при мен втория ден беше ужасно с тези огромни устни.Снимки мислих да кача като станат 2 седмици или месец,ако искаш и сега мога да ти пратя,но защо да се плашиш.
Прати ми моля те на лични , поне да знам какво мечака
Отговори с цитат
  #539  
Стар 22nd September 2013, 10:21
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

http://asdis.snimka.bg/other/lipofiling.776668.31595524 парола 0001 първата снимка са моите ми устни ,а другите са пет дни след липофилинга. Вторият ден бяха най-големи,но беше само един ден
Отговори с цитат
  #540  
Стар 22nd September 2013, 16:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Асдис,честити устни :*
Не са кой знае колко оточни,моите бяха 2 пъти по-огромни,но пък на мен Стоянов ми слагаше винаги максимума:8мл.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.