IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 13th February 2009, 12:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Гуен, аз съм с два липофилнг. Мислих, че знаеш

Резултата след втория е още по-видим. Уж липофилинга не бил за контур, но аз си имам и контур и малко обем. При мен от първия не остана толкова мнго колкото при теб. Може би защото съвсе нямах устни преди това + вероятно защото разграждам всичко доста бързо.

И аз се замислям за трети липофилинг, но както казах ме е страх да не взема да разваля резултатите до сега, защото все пак при дупченето може да се засегнат и повредят вече захваналите се липоклетки Може и изобщо да неетака, не знам не съм питала. Това са мои разсъждения
Отговори с цитат
  #72  
Стар 13th February 2009, 12:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
може да се засегнат и повредят вече захваналите се липоклетки
Аз, доколкото знам, са необходими три месеца, за да се захванат, затова и след този период се подновява процедурата при желание. Иначе не знаех, че си с втори липофилинг,
Колко кубика ти сложиха при повторната процедура...? При мен мисля евентуално да са на половината на предишните, да не прекаля...но ще чуя и друго мнение първо.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 13th February 2009, 17:21
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Първия път ми сложиха в горната и долната по 5 кубика, горе май беше 5.5 кубика. Втория път 4.5 горе, 4 кубика долу.

Аз повторих след 4 месеца.

За повреждането на вече захваналите се клетки имах в предвид, че при дупченето мога да бъдат прободени и повредени и вместо да се натрупа ефекта, да стане същото, заради повредените(ако има такива) клетки или пък да си загубя и сегашния ефект

Не знам дали ме разбра какво искам да кажа

Ако си правя трети път пак ще сложа толкова колкто и до сега не по малко от 4 кубика. Щото все пак остават не повече от 10-20%. Или поне при мен остава малко. Ако си от щастливките, които не резорбират толкова активно, с два пъти ще си ОК. Има и хора при които никога не става.
Аз май съм средното положение. Нито с веднъж да става, нито пък да няма съвсе ефект

При всички случаи няма да срешиш с повече и няма да стане прекалено. Не съм виждала прекален резултат от липофилинг
Отговори с цитат
  #74  
Стар 13th February 2009, 21:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Първия път ми сложиха в горната и долната по 5 кубика, горе май беше 5.5 кубика. Втория път 4.5 горе, 4 кубика долу.
Ти ме уби направо..... А аз си мислех, чу слагам по много...че аз не можех да си затворя устата от обърната долна устна.... не знам при теб как е било... Всъщност нахално ли ще е да те помоля за снимка на устните след първия и втория липофилинг (не се притеснявай, ако не искаш да ми пратиш - достатъчно ми е и инфото, което ми даваш )
Направо ми обърка представите.....
Отговори с цитат
  #75  
Стар 14th February 2009, 10:39
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Stunning дай да видим де Качи някоя снимчица!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 16th February 2009, 22:46
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз пък държа да внеса малко разяснение за липофилинга. Стигнах до извода, че мазнината трябва да е центрофугирана преди да се инжектра, защото така се гарантират повече захванали се клетки най-малкото защото само живи такива се инжектират.

Преди да се правя аз четох много по въпроса и странното беше, че точно обратната теория беше застъпена и аз изрично питах лекарите не само дали правят липофилинг, но и дали центрофугират мазнината, защото не желаех тя да бъде центрофугирана.

Хубаво е да го знаете и да питате лекарите кой метод подкрепят и използват.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 12th March 2009, 12:01
katrin_d katrin_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране za lipofilinga

аз искам да питам от къде ви взимаха мазнина за липофилинга на устни, мене ми взеха от пъпа преди 3 дни, още не са ми махнали и конците, а зверски ме боли там, едва ходя, при вас така ли беше ?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 12th March 2009, 18:20
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

попринцип взимат от ханша там е мястото което най малко се влияе на диети и упражнения от вътрешен слой назнина и до колкото знам от там най мн издържа
Отговори с цитат
  #79  
Стар 13th March 2009, 13:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: za lipofilinga

Цитирай:
Първоначално написано от katrin_d
аз искам да питам от къде ви взимаха мазнина за липофилинга на устни, мене ми взеха от пъпа преди 3 дни, още не са ми махнали и конците, а зверски ме боли там, едва ходя, при вас така ли беше ?
Принципно най-подходящото място за липографтинга е долната част на корема (при някои дадености - около пъпа) като при теб. Това в случай, че не си правиш липосукция.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 13th March 2009, 16:37
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
За повреждането на вече захваналите се клетки имах в предвид, че при дупченето мога да бъдат прободени и повредени и вместо да се натрупа ефекта, да стане същото, заради повредените(ако има такива) клетки или пък да си загубя и сегашния ефект
Това между другото звучи много вероятно и логично Някой говорил ли е с лекар за това?Ама "честна лекарска"
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:02.