IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 21st January 2011, 16:48
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Позор е че обществото вземе много решения за бъдещето на децата но няма какво да се прави ..така е устроен света Позор е родителите да определят каква религия ще изповядват децата им, но това не пречи да ги кръщават или да ги просвещават в други религии
Не знам до колко е адекватно моето мнение но поне не си правя труда да плюя без да имам представа от каквото и да било
Изказах едно безпристрастно мнение просто погледнах въпроса от другата му страна За мене е без значение какъв ще е стига да ми харесва
Отговори с цитат
  #162  
Стар 21st January 2011, 16:57
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Религия се сменя, когато човек вземе решение - изгубен орган - НЕ!

За мен пък това си е осактяване, същото като обрязването на момиченца в Африка.

И не е вярно че не е свързан с религията, защото имено от там произлиза. Друг въпрос е че се възприема и светското общество, нещо което още повече ме хвърля в недоумение.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #163  
Стар 23rd January 2011, 23:15
old_man old_man не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Град: space
Мнения: 43
По подразбиране

От вчера съм резняк.....
Отговори с цитат
  #164  
Стар 24th January 2011, 00:00
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
По тази логика повечето американци трябва да имат проблеми В Америка обрязването е широко разпространено и по скоро биха те изгледали с недоумение ако не си Отделно че някои кралски фамилии и то еврпейски кралете и синовете им са задължени да се брязани ....чудно защо ли ??
Защо????? Кажи ни тука на всичките, защо?? И друго - какво като е разпространено в Америка, нещо трябва да ни е за пример ли??? Обрязването, освен в случаите, когато се ползва за отстраняването на някакъе медицински проблем, си е чиста проба варварство, с нищо по различно от тия дето се режат с ножове по гърбовете из тихоокеанските острови примерно, или на африканките дето им изрязват клитора и срамните устни и ги зашиват като пълнено пиле с ориз А тия сюнети... не ми се говори направо, да си закарам аз детето да го дялат като... на кучетата ушите не режат без упойка вече, че на децата... пуснете си клипове да гледате, има много.... на който му понася гледката...
Отговори с цитат
  #165  
Стар 24th January 2011, 18:25
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
....В Щатите се обрязват всички без значение на религия и няма нищо общо с религията!...
susan, позволи ми да не се съглася с теб. Избора е изцяло на родителите. Когато влизах да раждам, ме питаха: "Ако е момче, да го обрежем ли?". Така че родителите вземат решение дали да е обрязано момчето или не. Не е като всичко мъжко наред да се обрязва без да се пита родителското тяло.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 24th January 2011, 18:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Присъединявам се към поста на Жоро, защото наистина това е въпрос на личен избор и съм против подобни "светски" обичаи от ранно детство. Както се каза тук - от религията можеш да се отречеш, но ако родителите ти решат да те обрежат независимо от какви подбуди (освен ако не е налага по медицинско предписание) си е пълно вмешателство, да не кажа осакатяване. Щатите изобщо не са ми пример в това отношение, баси затъпялата нация....учудвам се, че интелигентен човек ми ги дава за пример за подражание едва ли не...
А що се отнася до чувствителността - ерекция има; не съм казала нищо по този въпрос, но усещането се притъпява с времето и в даден момент е необходим доста по-грубичък секс (не че виждам нещо лошо в това, НАПРОТИВ даже , но даже и това би трябвало да е въпрос на избор, нали), за да се стигне до еякулация изобщо...
Отговори с цитат
  #167  
Стар 24th January 2011, 18:46
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

С други думи- трябва да ръга яко в кадъната, за да има рахат. Те това и правят, впрочем. Само че малко пообъркахме термини и подбуди, ама карай.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #168  
Стар 15th February 2011, 18:41
Аватара на mirella_79
mirella_79 mirella_79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 215
По подразбиране

Бившото ми гадже беше обрязано,мога да отбележа 3 неща, които намирам за общи - страхотна чистота, и неподготвен да го хванеш, ухае като току що изкъпан; по-ниска чувствителност, но не ненормално; незнам съвпадение или не - доста приличен размер.
__________________
Погледнеш ли ме в очите-времето спира!
Отговори с цитат
  #169  
Стар 16th February 2011, 10:08
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Тва за хигиената .... ме оставя без думи. Какво значи да го хванеш неподготвен. Достатъчно е сутрин и вечер да си го изкъпеш и.....

Има ли такъв, дето ще излезе от вкъщи сутринта, без да го е измил
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #170  
Стар 16th February 2011, 21:17
old_man old_man не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Град: space
Мнения: 43
По подразбиране

Важно е да го хванеш.....подготвен ....неподготвен....кат го хванеш става работата
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обрязанилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:18.