IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 17th February 2011, 20:51
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Цитирай:
Първоначално написано от LP_
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Права си. Създава се име , в селцата в които живеят 1000човека,които са страшно ограничени и комплексирани...
Пък и нека говорят де....то затова имат усти....да казват за "гроздето" кисело ли било,високо ли било..ха-ха...
Не се прави на оборотна, ами чуй к'во ти пей радиото Апоклистиката е много, ама много права Така както си тръгнала, свестен мъж ще иска да има нещо общо с теб, само ако не те е знае к'ва си и то до момента, в който не се окаже, че имате общи познати Ще последва мощния панаир, и то при условие, че не те натири като куче директно, ще му обясняваш как си изневерила на единия, понеже бил не знам си к'ъв, на другия, понеже направил не знам си к'во, на третия - нещо друго, ще замажeш криво-ляво положението, докато не му изневериш и на него и после ще има още едно "копеле", за което да пишеш тука
Виж кво ае да си запазим добрия тон и да и да не ми казваш кое и как да правя,а ?
Аз съм си аз и ще си правя абсолютно каквото и с когото реша. Не ми казвай кой, с какво,къде ,какво ще последва БЛА–БЛА–БЛА!Всеки има глава на раменете си и решава какво да прави сам!
Не мислиш ли,че една жена изневерява само когато не й достига нещо?Естествено,че ако получавам това,което искам от мъжа с който имам връзка,няма да гледам настрани.
Пък и не мисля,че някога ще се оправдавам на някаква отрепка,като не е единия е следващия,камоли пък да ме "натири".Във ваш'то село ако те "натирват" ,не мисли,че навсякъде и с всеки е така.... на 20г съм..не ми трябват сърцераздитетелни истории ...
Не съм писала за абсолютни никакви копелета ,нито пък съм писала,че имам дългогодишни,сериозни връзки,к'во се залепихте като муха на мед?....Не ми трябват панаири,не ми трябва и да замазвам положение...мъже много,под път и над път. С различна опаковка,но еднакви в "тиквите". Тъй че това което правя , с кого се занимавам,дали се ч*кам с тоя и оня,дали изневерявам,дали се виждам с 5 или с никого, си е моя работа.
Аман от "измислени " учители.....ха-ха...
Ама не бе, свободна си да си парцалееш колкото ти душа иска Успех в живота

П.С. Гледам, пращаш на село наред, що ли?
П.С.2. Не ми отговаряй
Отговори с цитат
  #452  
Стар 17th February 2011, 21:00
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
на 20г съм..
е то кво значение има и аз съм на 20, но съм против изневярата. когато не ми достига нещо във връзката я прекратявам и тогава започвам нова
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #453  
Стар 17th February 2011, 21:03
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Танева прави каквото ти е кеф,нали не вярваш в измислиците за моногамия?
Абсолютно !!!!! За т'ва ме кефиш ! Уникална,унииикална!
Уникални сте! как се намирате само, много ви се кефя
Отговори с цитат
  #454  
Стар 17th February 2011, 21:15
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

[/quote]Ама не бе, свободна си да си парцалееш колкото ти душа иска Успех в живота

П.С. Гледам, пращаш на село наред, що ли?
П.С.2. Не ми отговаряй
[/quote]

Изобщо не ме интересува какво си казал/а в П.С 2
Свободна съм да,ще "парцалея" на места , и с хора, където никога няма да бъдеш,и никога няма да срещнеш.
Пращам те на село,естествено,защото само един/на ограничен/а ,селски/ка комплексар/ка може да ме напада заради мнението ми.Това говори ,че си от високопланинските места. Такива като тебе с лопати да ги чистят хората,не свършват ха-ха-ха.....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #455  
Стар 17th February 2011, 21:40
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Ама не бе, свободна си да си парцалееш колкото ти душа иска Успех в живота

П.С. Гледам, пращаш на село наред, що ли?
П.С.2. Не ми отговаряй
[/quote]

Изобщо не ме интересува какво си казал/а в П.С 2
Свободна съм да,ще "парцалея" на места , и с хора, където никога няма да бъдеш,и никога няма да срещнеш.
Пращам те на село,естествено,защото само един/на ограничен/а ,селски/ка комплексар/ка може да ме напада заради мнението ми.Това говори ,че си от високопланинските места. Такива като тебе с лопати да ги чистят хората,не свършват ха-ха-ха..... [/quote]
Е щом си рекла... Едно по едно. Първо, не съм те нападал, писах ти да чуеш малко от малко к'во ти се говори, щото не ти се говори за лошо, ама нейсе. Второ, детска мечта ми е да движа с хората, които са те минали... уви Трето, от крайморските места съм, ти от де си?
Отговори с цитат
  #456  
Стар 17th February 2011, 22:17
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Aко се върнеш на първия си пост и го прочетеш пак,ще се усетиш не звучи ли като нападание ,и то доста грозно...
Пък и мислиш ли,че ще слушам някой какво ми говори?От тук някой ще ми дава акъл ли? Ха-ха! Най-малко пък от някакви редове тук на човек,който дори не познавам? ...Е ...осъзнай се де...пишем тук за да ни минава времето, за да си прекарваме добре,и да четем съвети от някого за важни теми....А не да си заповядваме едва ли не,тоя какво ще прави,ония с кой ще се чука...третия на кой ще духа и прочие...... извън форума,всеки си има живот,в който никой няма право да се меси и да го напътства....... ))
И тък като вече много стана ОФФ топика,предлагам да спрем.Ако имаш още нещо да ме Упрекваш,дай на лични.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #457  
Стар 17th February 2011, 23:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
на 20г съм..
е то кво значение има и аз съм на 20, но съм против изневярата. когато не ми достига нещо във връзката я прекратявам и тогава започвам нова
нито има значение, нито връзка, още по- малко с теб На някои им личат годините, на други не. За добро или лошо обаче, и едните и другите не могат да заличат миналото си, та исках да кажа, опичайте си акъла, да не се окаже, че това, което сте правили на 20, (щот разбираш ли, мойш да си прайк кот си искаш и живота си е твой и майната ви на сички, дето давате съвети) ви е спънка в живота на 30
Отговори с цитат
  #458  
Стар 17th February 2011, 23:42
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Чудесна логика Особено в скобите,чудесно беше намекнато мое изказване,макар и малко изкривеничко. Нищо.
Права си но от части. Зависи за какви постъпки говорим,обаче,зависи за какво минало,както и акъл. Живота е един,разкрякахте се тука,едва ли не,що аз така съм го живяла,а не по друг начин,по вашия...
Извинявам се,на мен това ми харесва,това правя... това искам-това правя.
А на тези , които им минава живота в чакане за някого, или със някого..това е друг въпрос.И пак казвам,всеки е роден на този свят и има право да прави каквото сам реши.За това е и сивото вещество в главата му.Никой няма право да го съди.Лека ви нощ!!!!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #459  
Стар 18th February 2011, 06:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Танева абе ти верно ли ги четеш кво ти пишат
Живей как си знаеш,всеки си има глава на раменете.Тия дет проповядват морал и много "ни се радват" са едни от многото просто и са никой,за да им обръща някой внимание.Като кучетата-лаят си,лаят...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #460  
Стар 18th February 2011, 07:37
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Aми така е. Вие да не помислихте ,че съм на 30,35?
няма как да си го помисля
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запротивизневярата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:09.