IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th May 2007, 08:40
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Обратна перисталтика Какво е това?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th May 2007, 08:46
non_blonde non_blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Нямам точно представа
Както тя ми беше обяснила движението по червата при хората наподобявало нещо като мелничка, която преработвала храната надолу, а при нея движението било нагоре. Това било причината за запека при нея. Ох, обясненията ми звучат тъпо, но така ми беше казала тя
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th May 2007, 08:50
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Не, не звучи тъпо. Благодаря ти за инфото, ще потърся из нета и май наистина другия месец ще трябва да ходя на лекар
Между другото, от вчера пак ми е леко, но знам, че не е решението на проблема
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th May 2007, 11:15
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

аз пък направо си имам разтройство почти всеки ден. (извинявам се за откровенията ... ). дали наистина е колит?...май трябва да се отиде до чичио доктор ама пусто като неми остава време...никой не иска да ме преглежда събота и неделя..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th May 2007, 12:45
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
аз пък направо си имам разтройство почти всеки ден.
Puppi, не искам да те плаша, но разстроисво всеки ден хич не е добре. На твое място бих отишла на лекар, ама веднага, че много бели може да означава това.

Веритке, за тебе същото - отиди на лекар с тия запеци и подувания, особенно като ти е хронично. Макар че... ох незнам, може да съм предубедена, ама мен свестен лекар в БГ не ме е преглеждал. Училищните лекарки бяха абсолютно некадърни, лекарите в поликлиниките изобщо не ме слушаха, мислиха че съм там за "бележка". Ако бях отишла на лекар с подобно оплакване като вашите, щяха направо да ме изритат от кабинета. Ходиш на лекар само ако си смъртно болен. И чак като дойдох в Германия почнаха да ме лекуват от всичките ми болести - имах язва, зъбите ми няха в критично състояние, гинеколог не ме беше и поглеждал, проблеми с щитовидката... А бях само на 20! Дано нещата да са се променили за тези 7 години. И sorry за offtopic-а.
моля не ме нападайте, това ми бяха впечатленията от тогава, сега не знам как е
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th May 2007, 13:54
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Макар че... ох незнам, може да съм предубедена, ама мен свестен лекар в БГ не ме е преглеждал.
толкова съм съгласна..!за всеки проблем обикалям по най-големите светила и почти никой не е реше. имам чувството, че всеки от тях ми изписва по 120000000000000000 хапчета само за да ми замаже очите, че уж "го лекуваме".
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th May 2007, 14:49
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

мен подуването ми мина днес ясно от какво е било
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th May 2007, 15:05
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

А аз получавам почти нервен срив, когато трябва да отида при личната си лекарка. Започва се едно пазарене, да дойда другия месец, че й свършили талоните, как можело да се разболея 2 пъти за 1 месец (все едно го искам) и т.н. А ако искам направление си е абсолютната наглост от моя страна Но май аз попадам винаги на такива, защото като бях в Германия отидох веднъж на зъболекар с кариес, който 2 години след намесата стана за вадене, и веднъж на лекар, който искаше да ми предпише нещо за възпалени сливици, а аз просто нямам такива
Сега получихме едни служебни здравни застраховки с карти на Дженерали, още другата седмица ще гледам да се възползвам от тях!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th May 2007, 15:22
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами да- възползвай се!дано този път не удариш на камък
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th May 2007, 15:43
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
А аз получавам почти нервен срив, когато трябва да отида при личната си лекарка. Започва се едно пазарене, да дойда другия месец, че й свършили талоните, как можело да се разболея 2 пъти за 1 месец (все едно го искам) и т.н. А ако искам направление си е абсолютната наглост от моя страна
Ох, горката... много добре те разбирам, голям ужас е това. И аз имах винаги чуството че ме мислят за хипохондричка и искат да се отърват от мен!
Цитирай:
Първоначално написано от verita
Но май аз попадам винаги на такива, защото като бях в Германия отидох веднъж на зъболекар с кариес, който 2 години след намесата стана за вадене, и веднъж на лекар, който искаше да ми предпише нещо за възпалени сливици, а аз просто нямам такива
Еми да, има всякакви. Обаче тук ако имаш някакви оплаквания поне те насочват към специалист, без проблеми. На мен така ми откриха язвичка на дванадесетопръстника - имах малко киселини и подувания на стомаха, отидох на една лекарка, и макар че тя самата беше много зле горката, поне ме изпрати на специалист по стомашно-чревни болести. Там ми направиха гастроскопия, и ми я откриха веднага. В България сигурно щях да си я нося...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткоремщесепръсна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:18.