IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 10th August 2006, 19:42
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране Въпрос за леко изсветляване на коса

косата ми е тънка и редичка, но нали знаете че при светла коса не се забелязва толкова ... дали ще има проблем няколко месеца леко по леко да я изветля...не да я изрусявам ами чрез тия по-щадящите бои

Дали си заслужава или?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th August 2006, 20:23
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Щом ти е редичка и тъничка, по-добре не се занимавай с изсветляване. Няма щадяща известляваща боя. Ако искаш някаква промяна, направи си нова прическа или си сплети предната част на косата на плитки, от тези, които почват от линията на косата и вървят назад. За няколко дни ще имаш съвсем друга физиономия и ще ти мине мерака да се боядисваш

Пази си косата, ще ти трябва
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th August 2006, 20:47
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

И аз мисля, че много ще ти се изтощи от изсветляване, не може да се получи това с каквато и да е щадяща боя, изсветляващите бои са силни и имат голям процент амоняк. По добре започни да си я подхранваш с домашни маски, използвай подходящ шампоан и балсам, и грижите ще дадат резултат, но не мигновен, иска време и постоянство.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th August 2006, 22:00
marlene marlene не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 89
По подразбиране

Според мен няма проблем да я изсветлиш леко, има бои без съдържание на амоняк (май на Garnier и Кеranove има такива). Е, както знаеш, боядисаната коса изисква специална поддръжка.
__________________
Libert
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th August 2006, 08:44
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Пробвай със Sun-In спрей, получава се леко изсветляване, може и по насително при повторна или многократна употреба, не вреди на косата особено много, общо взето ти се появяват естествени кичури, които се преливат с твоя цвят и изглежда много по-хубаво от такива правени в салон, все едно е натурален отблясък и косата не е третирана с нищо. Не трябва да се използва на боядисана коса обаче и ако е много тъмно кестенява може да се получи червеникъв отблясък вместо русоляв.
Има го в аптеките, но дори и да го няма не е проблем да го поръчат, внася се в БГ със сигурност.
Ето и линк с малко инфо и снимка на опаковката за ориентир

http://www.drugstore.com/products/pr...Y-PLST-0-BRAND
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th September 2006, 10:00
nels nels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: varna
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Пробвай със Sun-In спрей, получава се леко изсветляване, може и по насително при повторна или многократна употреба, не вреди на косата особено много, общо взето ти се появяват естествени кичури, които се преливат с твоя цвят и изглежда много по-хубаво от такива правени в салон, все едно е натурален отблясък и косата не е третирана с нищо. Не трябва да се използва на боядисана коса обаче и ако е много тъмно кестенява може да се получи червеникъв отблясък вместо русоляв.
Има го в аптеките, но дори и да го няма не е проблем да го поръчат, внася се в БГ със сигурност.
Ето и линк с малко инфо и снимка на опаковката за ориентир

http://www.drugstore.com/products/pr...Y-PLST-0-BRAND
за пръв път го чувам това...изпробвано ли е? наистина ли изсветлява така както твърдят? и ако да, може ли да кажеш къде може да се намери по-конкретно? за софия или варна
мерси
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th September 2006, 10:57
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nels
за пръв път го чувам това...изпробвано ли е? наистина ли изсветлява така както твърдят? и ако да, може ли да кажеш къде може да се намери по-конкретно? за софия или варна
мерси
Има го в аптеките, още от преди години си е имало, но пък малко хора го знаят. Изсветлява лекичко, все пак не е обезцветител, активира се от слънчева светлина или сешоар.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th September 2006, 13:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Много зависи от това,какъв ти е естествения цвят на косата и дали по принцип ти изсветлява от слънцето.Този спрей е по-скоро за тъмно руси коси,които искат да постигнат 1-2 тона по-светъл цвят,но пробвай,може и да ти помогне,при мен няма никакво действие,но моята коса и на обезцветяване с най-силните бои се поддава страшно трудно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th September 2006, 15:13
nels nels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: varna
Мнения: 22
По подразбиране

ами тя моята е светло кестенява към тъмно руса, нещо средно...а можеш ли да споделиш от къде и за колко си го взе?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th September 2006, 15:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз съм си купувала подобен спрей преди около2-3 години,но не от Бг,доколкото си спомням беше около 5-6 евро,на Шварцкопф,попитай в някой по-голям магазин,където има повече продукти на Шварцкопф,не може да го няма.За това става въпрос
http://cgi.ebay.de/Blond-Spray-Schwa...ayphotohosting
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзалекоизсветляваненакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.