IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th August 2007, 23:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Честно да ти кажа, Бимби, от това най ме беше страх - да не ми застанат под мишниците Защото (вече си видяла, че нямах никакви гърди! ) между двете имах немалко разстояние и си мислех, че сложат ли ми имплантите - те ще застанат под мишниците... Споделих това с Георгиев и той ми каза, че въпреки, че е важна анатомията и трябва човек да се съобрази с нея - това може донякъде да се предвиди и да се избегне. Доколкото е възможно, разбира се. Каза ми, че сигурно ще ми се видят много високо първоначално и може би дори раздалечени, но оттук нататък само по-добре ще застават и след време между тях ще остане по-малко разстояние, отколкото са ми сега. Това ме успокои донякъде и след многото снимки и сайтове, които разгледах - видях, че тази височина при мен не е чак толкова голяма колкото при други и вярвам, че след половин година ще изглеждат наистина добре...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th August 2007, 23:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Каза ми, че сигурно ще ми се видят много високо първоначално и може би дори раздалечени, но оттук нататък само по-добре ще застават и след време между тях ще остане по-малко разстояние, отколкото са ми сега.
абе малко те е поизлъгал според мен с времето мускула поизбутва встрани импланта. може да е с 1-2 милиметра на година, ама като се натрупа с годините...
ама това си е риска на подмускулното въобще, а НГ в твоя случай е дал най-доброто от себе си
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th August 2007, 23:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ох, направо ми се помрачи радостта Това е най-голямото ми притеснение... Ако това стане - следващият път ще си сложа надмускулно...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th August 2007, 00:04
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ааа и там има проблеми, не го мисли толкоз изкуствените цици не са кат истинските, тъй че дано да им се радваме дълго
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th August 2007, 13:23
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

при мен има разстояние между гърдите,искам да сложа импланти,но още не съм се консултирала с лекар.Дали има начин така да се сложи импланта,че двете гърди да се приближат една към друга
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th August 2007, 16:09
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Възможно е да се коригира разстоянието - с правилно направен джоб на импланта, съобразен с твоята физиология.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th August 2007, 09:46
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Утре аз съм на ред ! Операцията ще е при др. Заякова-325сс.
Благодаря на всички ,че бяхте така внимателни и отзивчиви и отговаряхте на всичките ми въпроси. Скоро ще се похваля и с новите придобивки. Целувки-
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th August 2007, 11:28
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefiela
Утре аз съм на ред ! Операцията ще е при др. Заякова-325сс.
Благодаря на всички ,че бяхте така внимателни и отзивчиви и отговаряхте на всичките ми въпроси. Скоро ще се похваля и с новите придобивки. Целувки-
ще стискам палци всичко да е наред и да не забравиш после да се похвалиш с новите придобивки
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th August 2007, 11:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

успех и от мен, Стефиела
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th August 2007, 12:44
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
успех и от мен, Стефиела
и от мен,операцията да мине успешно и безпроблемно възстановяване.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: замоятаоперациядойдевремеутре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:05.