IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 24th May 2011, 13:14
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Коя чужбина?Аз съм в Германия и не съм чувала никога за тази козметика и плюс това професионалната козметика не бива да се ползва и вкъщи,защото е високо концентрирана и тежка за кожата,затва си е професионална.Не се ползва ежедневно.
Доста френско име за шувенистическа Германия бих казала
А тва сега го видях за концентрираната козметика- ако някой ти е казал това майтапил се с теб да знаеш. Логично е когато една козметика се ползва от професионалисти да е в по-големи разфасовки. Все пак помислете - кожата е една и съща и в къщи и при професионалист-защо концентрацията на продукта да е различна?
Ползвайте си професионалните продукти ежедневно и хич да не ви пука
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 24th May 2011, 16:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не бих използвала немска козметика,просто използвам най-доброто,което е френско според мен и никой няма нужда да ме убеждава дали това е така или не
Сигурно затва немците предпочитат чуждата козметика,защото тяхната е мнооо хубава
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #63  
Стар 25th May 2011, 14:22
sea74 sea74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

всеки има право на собствено мнение и затова има толкова много марки козметика,вкус, рекло магарето и се затъркаляло в тръните! Просто потърсих и друго мнение за използваната от мен марка,все пак това е и темата!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 25th May 2011, 16:29
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Не бих използвала немска козметика,просто използвам най-доброто,което е френско според мен и никой няма нужда да ме убеждава дали това е така или не
Сигурно затва немците предпочитат чуждата козметика,защото тяхната е мнооо хубава
Не знам защо реши, че някой иска да те убеждава да използваш немска козметика, като си харесваш френската използвай си нея, разбира се
а пропо JeandArcel е създадена от французин, в сайта им го пише просто не знам защо се произвежда в Германия.
Колкото до класа - доста е висок, не ти знам материалното положение, но за мен това е от висотата на диор, има и евтинки, нямам мнение за тях аз използвам само скъпите линии от една година
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 25th May 2011, 17:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Диор за мен изобщо не са в полезрението клас...химия и тва е.Висок клас са Сисли,Ла Прери примерно-това ми го каза французин и се оказа,че сме на едно мнениеУтвърдени марки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #66  
Стар 31st May 2011, 14:34
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Диор за мен изобщо не са в полезрението клас...химия и тва е.Висок клас са Сисли,Ла Прери примерно-това ми го каза французин и се оказа,че сме на едно мнениеУтвърдени марки.
Това ми го каза французин))))))))))))))))))
Ако този човек работи в офис за директни продажби на автомобили мнението му е много надеждно и и изобщо не е приствастно от националистически възгледи!! Това което е висок клас за него може да се обуславя от личният му опит като консуматор. Питай редакторката на ВОГ какво е висок клас а не някой си франзузин))
Колкото до ДИОР- класика завинаги. Сисли и ла приери са просто скъпи, но клас има в много други марки
Редакторката на ВОГ ще има друго мнение за ДИОР дори и да не е французойка
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 31st May 2011, 19:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Са просто скъпи ли...хахаха,като не си ги ползвала не ги коментирай!
Диор за мен е просто поредната химия
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #68  
Стар 31st May 2011, 21:13
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

SISLEY е разкошна марка!!!И аз бях фен на Еstee, Dior ,Guerlain,но SISLEY започна да ги измества,много съм доволна и от декоративната и от бялата им козметика!!!Препоръчвам я!!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 7th June 2011, 08:01
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

за лице - серията на Шанел
Отговори с цитат
  #70  
Стар 7th June 2011, 08:09
leni1111 leni1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Аз ползвам Bioderma i Maria Galland и съм много доволна. Тези марки са ми препоръчани от дерматолог и наистина съм доволна. колкото до Диор смятам че са добри на вече за грим. Иначе La prerie съшо са много добри но като цена качество според мене Bioderma И Maria Galland са по добри
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предпочинаникозметичнифирми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:09.