IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 12th March 2011, 13:55
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
И каква анатомия трябва да имаш,за да си годен за надмускулния метод?
Ами достатъчно собствена жлеза-поне да си с размер В на чашката,достатъчно подкожна мастна тъкан,това ми обясни Стоянов,но държа да подчертая,че дори и да ми беше препоръчан надмускулния метод от друг доктор,аз нямаше да го предпочета и съм доволна,че със Стоянов бяхме на едно мнение а предимствата,които изтъква на подмускулното поставяне не са за пренебрегване,той се базира на опита си
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th March 2011, 13:57
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
както в повечето случаи сте изключително злобни. всеки сам си прави избора. не всички харесват 500cc вимета, sorry.
ТИ СЕ ЕБАВАШ,НАЛИ?
МАЙ НЕ ЗНАЕШ,ЧЕ ТОЧНО НАДМУСКУЛНИТЕ СТАВАТ ТАКИВА
Вярно е,да
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #53  
Стар 12th March 2011, 14:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
И каква анатомия трябва да имаш,за да си годен за надмускулния метод?
Ами достатъчно собствена жлеза-поне да си с размер В на чашката,достатъчно подкожна мастна тъкан.
Да,ясно.Добре че,не попаднах на такъв,койтода ме оперира надмускулно,че сега сигурно вече щях да рева за ремонт,аз както не нося сутиени :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #54  
Стар 12th March 2011, 14:10
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
И каква анатомия трябва да имаш,за да си годен за надмускулния метод?
Ами достатъчно собствена жлеза-поне да си с размер В на чашката,достатъчно подкожна мастна тъкан.
Да,ясно.Добре че,не попаднах на такъв,койтода ме оперира надмускулно,че сега сигурно вече щях да рева за ремонт,аз както не нося сутиени :P
А при подмускулното можеш и без сутиен и изглеждат супер добре оформени
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #55  
Стар 12th March 2011, 14:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от julijuli
А при подмускулното можеш и без сутиен и изглеждат супер добре оформени
Направо,кво ми говориш-не помня от кога не съм слагала
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 12th March 2011, 14:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Точно на тази тема смятам да подготвя следващото ми материалче... какво се случва при единия и другия метод... Със сигурност има случаи, когато се изисква надмускулно - пресен пример ми е приятелка, на която й препоръчаха надмускулен вариант след три неуспешни мамопластики под мускула...мускулът й бил буквално съсипан и би било прескалено травматично да се ползва пак...Доцентката обаче я предупреди, че след две години ще й се наложи повдигане, особено при нейния кубик -малко над четиристотин....Но това наистина са редки случаи...обикновено се подменят надмускулните с поставне под мускула, което отлага ефекта от гравитацията за един доста по-дълъг период....
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th March 2011, 15:17
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Точно на тази тема смятам да подготвя следващото ми материалче... какво се случва при единия и другия метод... Със сигурност има случаи, когато се изисква надмускулно - пресен пример ми е приятелка, на която й препоръчаха надмускулен вариант след три неуспешни мамопластики под мускула...мускулът й бил буквално съсипан и би било прескалено травматично да се ползва пак...Доцентката обаче я предупреди, че след две години ще й се наложи повдигане, особено при нейния кубик -малко над четиристотин....Но това наистина са редки случаи...обикновено се подменят надмускулните с поставне под мускула, което отлага ефекта от гравитацията за един доста по-дълъг период....
Ще ни е от полза такава тема
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #58  
Стар 12th March 2011, 15:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Точно на тази тема смятам да подготвя следващото ми материалче... какво се случва при единия и другия метод... Със сигурност има случаи, когато се изисква надмускулно - пресен пример ми е приятелка, на която й препоръчаха надмускулен вариант след три неуспешни мамопластики под мускула...мускулът й бил буквално съсипан и би било прескалено травматично да се ползва пак...Доцентката обаче я предупреди, че след две години ще й се наложи повдигане, особено при нейния кубик -малко над четиристотин....Но това наистина са редки случаи...обикновено се подменят надмускулните с поставне под мускула, което отлага ефекта от гравитацията за един доста по-дълъг период....
Наистина, чакаме с нетърпение.
Един преждевременен въпрос: Защо на приятелката ти са й се случили 3 неуспешни подмускулни опита? Нещо свързано с нейната анатомия или с некадърност на хирург?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 12th March 2011, 19:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Вече бях писала за този случай... проблемът беше комплексен - първо налице бяха асиметрични гърди с увисване; после избор на неподходящи импланти - Вертекс, с който няколко вече познати изгърмяха и (и трите пишат тук!) и се наложи подмяна по една или друга причина; трето - някви сраствания и контрактури; получи се разминаване на имплантите и нейната жлеза; корекции при още двама хирурзи, единият от които реши да й извади над мускула само единия имплант, щото видиш ли така му изглеждали еднакво на операционната маса.... и накрая надмускулни, които се отпуснаха много още на третия месец.....Както и да е...жената чете тук; хирурзите й - също, затова ще оставя ако някой път тя сама реши да говори да го направи - аз не бих тръгнала да злепоставям никой, тъй като не зная към кого изобщо вече ще се насочи за повдигането.....
Отговори с цитат
  #60  
Стар 12th March 2011, 20:24
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Вече бях писала за този случай... проблемът беше комплексен - първо налице бяха асиметрични гърди с увисване; после избор на неподходящи импланти - Вертекс, с който няколко вече познати изгърмяха и (и трите пишат тук!) и се наложи подмяна по една или друга причина; трето - някви сраствания и контрактури; получи се разминаване на имплантите и нейната жлеза; корекции при още двама хирурзи, единият от които реши да й извади над мускула само единия имплант, щото видиш ли така му изглеждали еднакво на операционната маса.... и накрая надмускулни, които се отпуснаха много още на третия месец.....Както и да е...жената чете тук; хирурзите й - също, затова ще оставя ако някой път тя сама реши да говори да го направи - аз не бих тръгнала да злепоставям никой, тъй като не зная към кого изобщо вече ще се насочи за повдигането.....
Дано да намери решение,искрено й го пожелавам,след толкова мъки....
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:25.