IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 15th February 2009, 19:21
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Мацка, наистина може и да ти се струва безразсъдно това мое изказване, ама ми се струва по-реалистично от другия вариант, който беше изказан...
Просто медицината напредва с всеки изминал ден. Колкото до възпроизвеждането, онзи ден роди една жена на 60 години в Канада...
Моята надежда е изказана в смисъл, че се надявам да се елиминират доста болести, което да ми позволи да имам по-здрава старост, ще ми е приятно да остарявам, ако знам, че няма да съм зависима от децата си или медицинските структури. А иначе колко години ще живея, не ми е проблем засега, не съм се замисляла, просто искам да мога сама да се грижа за себе си до последно...
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #72  
Стар 15th February 2009, 21:30
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Ами това е съвсем нормално..... предполагам, че всеки го иска за себе си и близките му. Просто аз попринцип съм зле настроена към консуматорството на всяка цена, което е може би най-характерната отличителна черта на хората. И съм на мнение, че когато се прави нещо в "полза" на човекът, трябва своевременно да се отделя нужното внимание и на негативите, защото такива винаги има и често на следващите поколения им се връща тъпкано.
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заилипротивевтаназията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:14.