IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 30th January 2007, 14:57
dolores dolores не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 3
По подразбиране

Да, при Калкова ми е правена операцията.
Отговори с цитат
  #472  
Стар 31st January 2007, 11:39
queenpepe queenpepe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Greece
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до queenpepe
По подразбиране

Момичета много ви благодаря за актуалната тема,която сте поставили тук
Редно е всеки,който мисли да пристъпи към някаква естетична корекция да знае последствията,които понякога се образуват след това поради една или друга причина(некадърност на специалиста,реакция на организма и т.н.).Мисля,че е много хубаво да си осведомен по въпроса и да знаеш при кого да отидеш за всяка една операция.Съжалявам,че несгодите на едни служат за поука на други,но...........
Желая ви оттук нататък да не се налага повече да пишете по тази тема т.е.желая ви успех и очакванията ви да станат реалност!
Отговори с цитат
  #473  
Стар 4th February 2007, 14:06
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

ПРЕДИ 12 дни си правих ринопластика. Когато ми свалиха гипса носа ми изглеждаше добре,само леко крив,но доктора каза,че е от отока и щял да се оправи до1-2 седмици. Но от вчера ми се поду доста.Изглежда ужасно Моля ви,кажете ми колко време може да продължи тази ситуация и кога най-после ще започна да виждам ефекта от операцията
Отговори с цитат
  #474  
Стар 4th February 2007, 15:52
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Основните отоци ще спаднат през първия месец, но ще има остатъчни още 2-3 месеца. Резултат, близък до окончателния, ще видиш на 6 мес, но малки промени ще има до 1г след операцията.
Отоците ще се увеличават при физическо натоварване и горещо време.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #475  
Стар 7th February 2007, 15:11
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jj
ПРЕДИ 12 дни си правих ринопластика. Когато ми свалиха гипса носа ми изглеждаше добре,само леко крив,но доктора каза,че е от отока и щял да се оправи до1-2 седмици. Но от вчера ми се поду доста.Изглежда ужасно Моля ви,кажете ми колко време може да продължи тази ситуация и кога най-после ще започна да виждам ефекта от операцията
Споко още е рано за краен резултат.
Ако е само подут и не се забелязват видими кривини няма да имаш проблеми. Погледни си също и гипса - ако са ти го дали дали е с правилна форма. По него можеш да си направиш сметка дали ще ти стане крив....
Отговори с цитат
  #476  
Стар 7th February 2007, 16:19
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

Мерси за отговорите,действително ми се струва крив ,но май е от отока понеже веднага след гипса изглеждаше значително по-добре и най-важното много по- малък,ясно,че е рано за краен резултат ,но в това състояние не мога да изляза и това напрежение -дали всичко ще е наред ме побърква......
Отговори с цитат
  #477  
Стар 8th February 2007, 12:08
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Виж си гипса, ако го имаш! Ако е крив - носа ти ще е заел формата, по която е бил гипса! При мен гипса беше крив и носа ми е точно в същта форма!
Отговори с цитат
  #478  
Стар 8th February 2007, 14:48
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

ами като гледам не ми се вижда крив..... , но знам повече ме притеснява, в основата е много подут ,преди не беше такъв и нали уж е стесняван точно там дали може да е само отток? а някой знае ли как стоят нещата с цигарите? вече 2 седмици минаха.....
Отговори с цитат
  #479  
Стар 9th February 2007, 09:33
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране ==

Момичета,момичета,ако знаете само колко проблеми ви идват на главата след като сте се решили да си сложите тея силиконки никога ама никога не бихте го направили.Ядовете ви тепърва предстоят и то само за да се харесате на някой мъж.Струва ли си да си жертвате здравето и живота.Вашия мъж ще продължи да си е жив и ще хареса някоя с не толкова голям бюст.Просто е върха на глупостта да правиш всичко това ако не си фолк звезда и не си изкарваш парите с циците.
Отговори с цитат
  #480  
Стар 9th February 2007, 09:40
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране Re: ==

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
Момичета,момичета,ако знаете само колко проблеми ви идват на главата след като сте се решили да си сложите тея силиконки никога ама никога не бихте го направили.Ядовете ви тепърва предстоят и то само за да се харесате на някой мъж.Струва ли си да си жертвате здравето и живота.Вашия мъж ще продължи да си е жив и ще хареса някоя с не толкова голям бюст.Просто е върха на глупостта да правиш всичко това ако не си фолк звезда и не си изкарваш парите с циците.
Е тва, можеше да си го спестиш за пред феновете на натуралното (дебело, космато, потно, рошаво,с увиснали цици и задник и т.н.). Не е за точно този форум!!!
Тук няма хора, които да правят каквото и да е по себе си заради някой друг, просто всички са уважаващи се и уважаващи околните, за да не могат да си позволят да изглеждат като горепосочените.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:05.