IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 16th July 2007, 13:19
Honey33 Honey33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neverness
Нормално е Сердев да има най-много недоволни, при условие, че по принцип има най-много пациенти
Да бе................ още малко и най-добрия
Отговори с цитат
  #612  
Стар 16th July 2007, 19:38
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Тогава предлагам ВСЕКИ ДОВОЛЕН ОТ СЕРДЕВ да напише тук за това! Ще видим накъде ще наклони везната.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #613  
Стар 17th July 2007, 03:44
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Не съм споменала че Сердев ме е оперирал Избрах си добър,известен и скъпоплатен хирург
Отговори с цитат
  #614  
Стар 17th July 2007, 11:27
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Има недоразумение изказването не е към теб, а към някой тук, който ПО ПРИНЦИП изказа положително мнение за доктора.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #615  
Стар 17th July 2007, 11:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borka
Избрах си добър,известен и скъпоплатен хирург
Ами те всички са известни и скъпоплатени...колко са добри вече е спорен въпрос
Отговори с цитат
  #616  
Стар 17th July 2007, 11:38
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Само ние,които сме се оперирали при даден хирург,можем да кажем добър ли е или не.А това,че е скъпоплатен,не означава,че е добър.Лично мое мнение
Отговори с цитат
  #617  
Стар 17th July 2007, 19:14
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Само ние,които сме се оперирали при даден хирург,можем да кажем добър ли е или не.
И това не е вярно . Това , че аз нямам проблеми , не е гаранция за следващия , че той няма да има проблеми . Това , че аз съм минала между капките , не прави лекаря ми по-добър от останалите . Да не забравяме , че пластичните операции са бомба със закъснител , зависеща от организма ми - силикончето , клепването на уши , новото отпускане на лицето...
Отговори с цитат
  #618  
Стар 17th July 2007, 20:30
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Права си,Дива Няма гаранция какво ще се случи после,но аз говоря към момента,че всичко е точно.И казвам,че едикой си примерно е добър.Дано и по-нататък,да мисля така
Отговори с цитат
  #619  
Стар 18th July 2007, 23:07
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

здравейте и от мен,не можах да изчета всичко,но реших да ви пиша.аз се оплаках и в някоя от другите теми,но реших да споделя и с вас.имам две несполучливи операции,първата от които е при Сердев,втората при Бояджиев.При първата беше само за повдигане на връхчето,претърпях неописуема болка тъй като местната упойка не ме хвана и опищях цялата клиника.след два месеца като ми се разградиха конците носа ми си възвърна старата форма.при втората операция исках да ми махнат почти незабележимата гърбичка и пак да ми оправчт върха.незнам кой точно ме е оперирал Бояджиев или някои негов ученик,но ми съсипаха носа.връхчето отново се върна същото,а там където се бяха опитали да ми махнат гърбичката,са пилили само от дясно и сега носа ми изглежда крив.най-странноро,че като се събудих,имах кръв по косата и по гърба,незнам какво ми се е случило по време на операцията.моля някой да ми помогне в избора на добър хирург
Отговори с цитат
  #620  
Стар 19th July 2007, 04:27
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Ауу Това е ужасно Sunny Някъде по постовете бях чела че по-добре е да не правиш пластики на видими места, че те май нашите хирурзи не оправят , а развалят
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:45.