IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th April 2010, 19:07
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Някои хора стигат до стотици коремни преси на ден. Само че огромният брой повторения на дадено движение води до отделяне на стресови хормони и натоварва излишно надбъбречните жлези. Подобен вид тренировки стимулират отделянето на женски полови хормони за сметка на мъжките. А както е известно, тестостеронът е сред ключовите фактори за високи спортни постижения.

Източник: Коремни мускули http://www.bb-team.org/articles/3734/#ixzz0mPpJLfiZ
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th May 2010, 19:59
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Аз преди правех тези упражнения: http://vbox7.com/play:c500421d сега минах на други, но не мога да намеря клипчето в интернет.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th May 2010, 09:11
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

това което знам за коремните преси, е че се иска постояннство, няма да стане за ден или два. освен това е хубаво на ден да отделяш поне по 10 мин. (без прекъсване) за коремната си област, да включиш разнообразни коремни преси.

незнам какъв е метаболизмът ти, но храната която приемаш е изключително малко. Храната с която се храним, влиза в кръвообращението ни и представи си хилядите клетки, органи и т.н. от които е изградено това тяло ... ние сме отговорна за тяхното състояние, чрез това което им осигуряваме. И аз съм била вегитарианка за един дълъг период от време, в следствие на което си докарах анемия.
Овеличи малко по-малко храната си и заедно с това спортната активност (така няма да се притесняваш за килограмите си). Включи яица и риба.
А мазнините от ядките са растителни, те се преработват по-бързо от организма.

Успехи и хубавите неща, стават бавно Упоритост и постояннство.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th May 2010, 09:31
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Има случаи и по 1000 правят. Просто тренирай и другите мускули. Мазнините трябва да се махнат от цялото тяло. Яж поне 5 пъти на ден за да не забавяш метаболизма.
Не се престаравай с тренитовките за преса. Прави през 2 дни няколко 2-3 суперсерии (суперсерия - 20 преси, 20 повдигания на краката, 20 нещо друго и после почивка).
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd May 2010, 12:18
lilito581 lilito581 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Аз преди правех тези упражнения: http://vbox7.com/play:c500421d сега минах на други, но не мога да намеря клипчето в интернет.
Talisman4e благодаря ти страшно много! Не съм вярвала, че може да има толкова ефективни упражнения! Толкова кратки, толкова по-приятни от скучните еднотипни 100 коремни преси и в същото време толкова бърз ефект! Безкрайно съм ти благодарна! )))))))))))
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th May 2010, 12:26
Rainboww_ Rainboww_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilito581
Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Аз преди правех тези упражнения: http://vbox7.com/play:c500421d сега минах на други, но не мога да намеря клипчето в интернет.
Talisman4e благодаря ти страшно много! Не съм вярвала, че може да има толкова ефективни упражнения! Толкова кратки, толкова по-приятни от скучните еднотипни 100 коремни преси и в същото време толкова бърз ефект! Безкрайно съм ти благодарна! )))))))))))
Хубави ли са тези упражнения, защото и аз искам да си стегна корема?
И за колко време видя ефект?
Всеки ден ли ги правиш?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th May 2010, 21:42
lilito581 lilito581 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rainboww_
Цитирай:
Първоначално написано от lilito581
Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Аз преди правех тези упражнения: http://vbox7.com/play:c500421d сега минах на други, но не мога да намеря клипчето в интернет.
Talisman4e благодаря ти страшно много! Не съм вярвала, че може да има толкова ефективни упражнения! Толкова кратки, толкова по-приятни от скучните еднотипни 100 коремни преси и в същото време толкова бърз ефект! Безкрайно съм ти благодарна! )))))))))))
Хубави ли са тези упражнения, защото и аз искам да си стегна корема?
И за колко време видя ефект?
Всеки ден ли ги правиш?
Много! Аз лично съм страшно доволна! При всеки предполагам ще е различно, пробвай ги един път само и виж как са ти, защото аз още първия път се изумих как моментално след тях ми се стегна корема, бяха ми много натоварващи, а в същото време много лесни и бързи!
Може би причината е в това, че са все пак 10 различни и се натоварват всички мускули!
По идея ги правя всеки ден, може би вече месец, но е имало дни и в които съм пропускала, а ефект почувствах веднага като след 1-2 седмици си беше и видим! Дано да ти харесат и на теб и успех!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st May 2010, 09:34
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Оууу... Упражнение номер 9 ми е любимото за коремните мускули.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st May 2010, 12:56
Rainboww_ Rainboww_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilito581
Цитирай:
Първоначално написано от Rainboww_
Цитирай:
Първоначално написано от lilito581
Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Аз преди правех тези упражнения: http://vbox7.com/play:c500421d сега минах на други, но не мога да намеря клипчето в интернет.
Talisman4e благодаря ти страшно много! Не съм вярвала, че може да има толкова ефективни упражнения! Толкова кратки, толкова по-приятни от скучните еднотипни 100 коремни преси и в същото време толкова бърз ефект! Безкрайно съм ти благодарна! )))))))))))
Хубави ли са тези упражнения, защото и аз искам да си стегна корема?
И за колко време видя ефект?
Всеки ден ли ги правиш?
Много! Аз лично съм страшно доволна! При всеки предполагам ще е различно, пробвай ги един път само и виж как са ти, защото аз още първия път се изумих как моментално след тях ми се стегна корема, бяха ми много натоварващи, а в същото време много лесни и бързи!
Може би причината е в това, че са все пак 10 различни и се натоварват всички мускули!
По идея ги правя всеки ден, може би вече месец, но е имало дни и в които съм пропускала, а ефект почувствах веднага като след 1-2 седмици си беше и видим! Дано да ти харесат и на теб и успех!
Мх, мерси. То и аз ги правя, но отскоро и доста пропусках, но от дес започвам редовно. Обаче сякаш не ме натоварват достатъчно. Само последното ме измъчва. А спазва ли хранителен режим и комбинира ли с кардио или някакви други тренировки?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th June 2010, 09:24
lilito581 lilito581 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Оууу... Упражнение номер 9 ми е любимото за коремните мускули.
Страшно е!

rainbow не съм спазвала нещо по-специално като режим, нито пък по-усилено кардио не съм правила. Аз по принцип си спазвам режим постояянно, а в случая просто търсех стягане на корема, а тези упражнения си го правят идеално!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонемогадасистегнакорема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:57.