IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd June 2005, 16:39
sisi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране tae-bo v Varna

Моля ви кажете ми къде във Варна има добър инструктор по тае-бо, ако може и да е близо до х-л Черно море. Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th July 2005, 13:53
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Здравей!И аз сам от Варна и сам спортувала близо 2 год. тае бо в спортен център Тим.В самия хотел Черно море има зала "Хуни" ,там може да пробваш,инструкторите са същите и са много добри
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th July 2005, 09:35
rey rey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 6
По подразбиране

Даааа,аз макар да съм от София съм ходила във Варна и наистина в ТИМ са добри инструкторите.Пробвай ,ще ти хареса!
Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th September 2005, 20:42
dessie__ dessie__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Най-готиното тае-бо и изобщо всички аеробики са в Спортен център ТИМ.Там ще намериш най-добрите условия на най-добрите цени.В спорта е истината! Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th September 2005, 12:20
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране Ако все още ...

... не си решила къде да тренираш във Варна, опитай във търговския център, който се намира между ХЕЙ и стадион Спартак. Инструктурката, при която те пращам се казва Теодора (Теди).И според мен няма по добра от нея. Повечето инструктурки в "Хуни" и в ТИМ са били нейни клиентки. А ученика никога не е по горен от учителя си . Даже и графика и мога да ти дам :P .
Залата е нова, е картите идват малко по-скъпо от тези на ТИМ, но си заслужава
И кво друго ... ами ПРОБВАЙ и няма да съжеляваш :P 8)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th September 2005, 08:47
Vesisa Vesisa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 36
По подразбиране

Здравей ! Най - страхотното Тае Бо във Варна е в Дом Младост. Повярвай ми, ако утидеш ще видиш за какво става въпрос. Инструкторката се казва Галя и е СУПЕР. Ще отговори на всичките ти въпроси ! Успех !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th January 2006, 00:23
dalinda dalinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: varna
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до dalinda
По подразбиране Tае-Бо Варна

аз тренирам от месец Тае-бо преди това не бях фен на спорта много карах колело но нищо по сериозно така 4е се запалих по Бо-то от моята инструкторка ИНА в спортен клуб ХУНИ-Х-л Черно море Варна ами искам да Ви кажа 4е сам супер редовна защото инструктора е най-важната част от тренировката а тя е страхотна обръща внимание на всеки и с такова желание тренира че няма как да не те запали още повече 4е е изключително добър и луд човек и тренировката ти е супер динамична и с много добри резултати.Не съм тренирала другаде и няма и да отида другаде за мен Ина е всичко което ми трябва от един Инструктор!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd August 2006, 14:29
ani_kaz ani_kaz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Varna
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до ani_kaz Изпратете съобщение чрез AIM до ani_kaz Изпратете съобщение чрез MSN до ani_kaz Изпратете съобщение чрез Yahoo до ani_kaz
По подразбиране Tae bo - Varna

Здравейте, Днес съвсем случайно попаднах на този форум и исках да уточня за ефекта от Тае бо-то. Ако наистина сте решити да правите мускулна маса с тае бо няма да стане защото Тае бо е кардио аеробика, която стимулира изгарянето на мазнините, повишава тонуса ви и с нея единствено можете да орелефите тялото съответно мускулите си.
За да се постигне желания ефект не е необходимо само да тренирате, а и да спазвате подходящия за вас хранителен режим. Повече информация за хранителните режими ще намерите в http://taeboani.spaces.live.com
Самата тренировка зависи все пак от инструктора, но според мен би трябвало да протича по следния начин:
1-ва част 30 мин загрявка и кардио упражнения (включени са основни ритници и удари от карате или бокс с аеробни упражнения). За да се постигне кардио ефект музиката трябва да е бързичка и да ви стимулира да играете с удоволствие.
2-ра част 10 мин. упражнения с гирички за орелефяване на ръцете и стягане плюс разтягане.
3-та част 10 мин. упражнения за дупе бедра (като цяло се набляга на проблемните зони при жените и са типични шейпинг упражнения за земя)
4-та част 7 мин. се набляга на корема и всякакви варианти на коремни преси за орелефяване на корема и талията.
5-та част 3 мин. си е за разтягане на корема и краката и за нормализиране на дишането с дихателни упражнения. Тренировката може да има продължителност от 1ч - 1:30ч.

Тренировки по тае бо има в GYM Palace -ул. Ян Палах 10, гр. Варна тел: 685586; e-mail: office@gympalace.com www.gympalace.com - залата на Пикадили МАМБО до ХЕИ) Вторник, Четвъртък и Неделя от 17.00 ч. има и вечерни тренировки при Теди.

Да споделя с вас, че тренировките при който и да е инструктор по Тае бо се различават от така добре познатите ни касетки на Били Бланкс по простата причина, че са по интензивни и по-натоварващи. В касетките са дадени основните упражнения но почти сигурно е, че всеки ги интерпретира и доукрасява по свой начин и прилага своя техника.

Съвета ми да задавате въпроси след тренировката да питате как се изпълняват правилно упражненията и т.н. защото при всеки е съвсем индивидуално. Ако имате контузии или проблеми с дишането или с теглото (бързо качване или сваляне на кг) Преди тренировката ги споделете на инструктора защото той като специалист може да ви посъветва.
Не изтезавайте телата си, а с всяка изминала тренировка се старайте да изпълнявате правилно ударите и да помагате на тялото си бавно да влезе във форма. С течение на времето ще видите сами ефекта и се надявам да ходите на тренировки само за да поддържате фигурата и тонуса си. Ефект се наблюдава при всеки различно, но нормално е да се забележи след 2-я месец

Важното е да се чувствате добре като играете и да сте тонизирани. Е май прекалих със съветите Ако има нещо питайте. ще се радвам да помогна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd August 2006, 17:14
ani_kaz ani_kaz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Varna
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до ani_kaz Изпратете съобщение чрез AIM до ani_kaz Изпратете съобщение чрез MSN до ani_kaz Изпратете съобщение чрез Yahoo до ani_kaz
По подразбиране Tae bo Varna

Интензивно Тае бо с правилна техника на изпълнение на упражненията може да откриете само в залата GYM PALACE - Varna, ul. Yan Palah 10 (MAMBO на Пикадили до ХЕИ)
e-mail: office@gympalace.com
tel: 052/ 685586 http://taeboani.spaces.live.com/blog...005E!646.entry
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th August 2006, 07:28
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране

да прибавя и аеробик клуб "Темпо" в училище Хуманитарна гимназия "Константин преславски " . ТАм също са добри тренъорките и има различни програми на натоварване .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Varna
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:02.