IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 21st October 2009, 18:16
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

С Tosyal и Хеуроника както ти написах по-горе. Но с твой материал, може да е друг парков продукт като Restilyne, Crystallips ( които са производство на Хеуроника ) Ако се съберете, 3 или повече приятелки, транспорта Пловдив-София е от нас. А за устните аз знам, че са добре, всеки ден ги виждам. Д-р Павлова е абсолютен професионалист, а тези дни ще снимам пациенти след манипулацийте и ще ви дам още снимки. Ако имаш още въпроси пиши. Поздрави
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 21st October 2009, 20:08
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

raptorche, би било добре да научиш по-добре имената на филърите, с които работите, че така е смешно и непрофесионално.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 21st October 2009, 20:24
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
С Tosyal и Хеуроника както ти написах по-горе. Но с твой материал, може да е друг парков продукт като Restilyne, Crystallips ( които са производство на Хеуроника ) Ако се съберете, 3 или повече приятелки, транспорта Пловдив-София е от нас. А за устните аз знам, че са добре, всеки ден ги виждам.
Cristal lips e производство на L&М Aesthetic Equipment, но след моя опит с него няма да го допусна до себе си и пари да ми дават.
Щом следиш темата, си прочел, че имам Juvederm 3. Той не се използва специално за устни като Cristal, но за неговата ефективност се осланям изцяло на мнението на Stunning. Тя е коректна и има опит с филърите.
Но ако не го приемате, ще изберем друг.
Какво значи, че устните са добре? Че ефектът е относително дълготраен, а не като моя за 3 дни?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 21st October 2009, 20:28
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

raptorche,то не бе реклама то не бе чудо
Тези работи се уреждат на лс
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #65  
Стар 21st October 2009, 21:26
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Не мисля, че това как съм написал името на филъра е непрофесионално. Мисля, че е професионално как се слага и какъв е ефекта. Аз ви пиша с цел да сте усведомени, не с цел да ви привличам като пациенти. Вие сте клиенти и вие плащате. Може да плащете и 300 лв. може и 600-700 лв., все пак в София цените са други, но не и нивото на професионализъм. Поздрави
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 21st October 2009, 21:45
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Ти като какъв определяш кое е професионално ...Медицинско лице ли си...Много наблюдения или личен опит..
Отговори с цитат
  #67  
Стар 21st October 2009, 21:56
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Аз съм масажист и работя за доктор Павлова. Наблюденията са ми от нейната практика и от това, че пациентите остават доволни и се връщат при нас. Също така имаме пациенти от София, Стара Загора, Хасково и т.н. Не смятам, че един доктор, който не е професионалист може да има толкова пациенти и да ги задържа с времето.

А това, че имената на филърите не са точно такива е, защото аз просто ви давам информация за цените и имената, като те са уточнени по телефона, между мен и Павлова.

Поздрави
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 21st October 2009, 22:14
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Не разбирам как от позицията на масажист си позволяваш да даваш клалификации за професионализма на други доктори, и по-точно на софийските.
Не зная откъде си ги измисляш, все пак и твоята докторка се е учила при тях.
И не наблягай на международните конгреси, защото ти не си бил на нито един такъв, и затова не знаеш колко се "научава" там.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 21st October 2009, 22:17
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Хареса ми отговора ти Благодаря за информацията - Пловдив не е далече
Аз смятам , че един доктор , може да е некадърен , и пак да има много пациенти - в този форум има доста примери .За ниската цена се плаща скъпо понякога . Затова по добре , като се занимаваш с реклама - по-добре дай снимки .
Отговори с цитат
  #70  
Стар 21st October 2009, 22:42
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Не разбирам как от позицията на масажист си позволяваш да даваш клалификации за професионализма на други доктори, и по-точно на софийските.
Не зная откъде си ги измисляш, все пак и твоята докторка се е учила при тях.
И не наблягай на международните конгреси, защото ти не си бил на нито един такъв, и затова не знаеш колко се "научава" там.
Всеки има право на мнение, не е ли така Аз не те ангажирам с моето мнение и не съм казвал, че в София няма професионалисти. Казвам, че тук лекарите не отстъпват по ниво на професионализъм или иначе казано смятам, че са на едно ниво. А как реши, че се е учила при "тях".

А за международните конгреси, може би ти си била и знаеш колко се научава. Аз лично съм наблюдавал как Павлова прилага нови техники при инжектиране на хеуронова киселина след послдния Мастърс в Париж.

Пиша, тук изцяло с добри намерение и целта ми е единствено да сте усведомени как варират цените тук. А за професионализма оценката за всеки е индивидуална.

Поздрави и лека вечер
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФилързаустниCrystal
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:00.