IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th October 2009, 22:01
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
По принцип, ако доктора е професионалист и е постигнал асиметрия, трябва да направи докорекция.
Докторът е Денкова. Ако тя не е професионалист, кажете кой е. Наистина, кой е най-добрият в боцкането? Има ли такава класация във вашия форум?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th October 2009, 22:06
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Много е субектнивно, кой е най-добрия в "боцкането". Според мен в Пловдив, най-добри, специално за устни са, д-р Павлова и д-р Асенов.
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th October 2009, 08:50
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Сутринта ,ставайки горната ми устна, където имам контур с "Кристал" поставен на 27 .03. и остатъка от амп. добавен на 8.05., ми е подута, като от едната страна повече. Това ми се случва за трети път от поставянето му , като първия път на подуването се уплаших,защото стоеше като подуто- опънато- като силиконова, втория път и сега е еднакво.Първия път спадна за няколко дни, сега ще видя.
Не е лошо като ефект.
Но ми е много страно , какви са тези реакций след толкова време ? И то винаги се случва сутрин след сън.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th October 2009, 09:01
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Ето го моя резултат. Имам ли основание да недоволствам или не?

http://hammy81.snimka.bg/?album;aid=433649
По мое мнение, леко е избягала симетрията от едната страна на долната устна.
Да, има асиметрия, но мисля, че ще се оправи бързо, Може да криви малко и от упойката, но това според мен ще отзвучаи бързо.
А, аз сега се гледам и дясната ми горна устна е по- подута от лявата, моето пък какво е. Седем месеца след поставянето му и то само контур?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th October 2009, 09:26
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Възможено е киселината да се е разорбирала по-бързо от едната страна. Ако това ти е първи филър в тази зона, най-вероятно, вече нямаш почти нищо. Ако по принцип си имала лека асиметрия по рождение сега може да е малко по-изразена .
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th October 2009, 09:55
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Възможено е киселината да се е разорбирала по-бързо от едната страна. Ако това ти е първи филър в тази зона, най-вероятно, вече нямаш почти нищо. Ако по принцип си имала лека асиметрия по рождение сега може да е малко по-изразена .
Ако това се отнася за мен.
Нямам никаква асиметрия, ( имам мн.хубави, правилно- равномерно очертани ) . Филъра се разорбира отдавна, аз го правих за изглаждане на дребни бръчици, не за увеличаване на устните( ако ги увелича, ще стана вулгарна).
Но, получавам, 3 пъти подуване, доста след поставянето и доста след разорбацията му.
Та, затова се чудя какви са тези късни реакций?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th October 2009, 09:55
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

по мои наблюдения след първият път почти или съвсем нищо не остава. вторият ще се задържи повече. не съди за резултата веднага след, защото това е отток реално. а за професионализма на денкова може да се поспори... след нещата, които ти е наговорила, начина по които те е боцнала, да не говорим колко е непрофесионално да се лъже пациента за собствена изгода... недупостимо е да се поставят материални интереси пред тези на пациентите... така че тя е много далеч от моята класация на професионалистите
Отговори с цитат
  #48  
Стар 19th October 2009, 10:03
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

А каква е твоята класация на професионалистите
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th October 2009, 21:55
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Да, има асиметрия, но мисля, че ще се оправи бързо, Може да криви малко и от упойката, но това според мен ще отзвучаи бързо.
Седем месеца след поставянето му и то само контур?
На живо никаква асиметрия не си личи. Не си личи и, че съм си сложила нещо в устните! И аз има само един нищо и никакъв контур, който само аз си забелязвам. Пари на вятъра.
Вързах се на тази процедура, защото коментарите тук ме убедиха, че се получава натрупване, т.е. след четвъртото-петото инжектиране ще се доближа до желания резултат. А до тогава ще ми дойде време за лифтинг и хич няма да ми е до устните вече .
Отговори с цитат
  #50  
Стар 19th October 2009, 22:11
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
по мои наблюдения след първият път почти или съвсем нищо не остава. вторият ще се задържи повече. не съди за резултата веднага след, защото това е отток реално. а за професионализма на денкова може да се поспори... след нещата, които ти е наговорила, начина по които те е боцнала, да не говорим колко е непрофесионално да се лъже пациента за собствена изгода... недупостимо е да се поставят материални интереси пред тези на пациентите... така че тя е много далеч от моята класация на професионалистите
Какво да кажа за Денкова?! Изтипосана е на сайта на претенциозната Есте Клиник. В Медика Естетика я викат специално за инжектирането.
В интерес на истината аз не я исках, но като ми заповтаряха "Тя е най-добрата, не можем да си позволим да ви оставим в ръцете на друга докторка"... 10 пъти казах, че не държа на Денкова, а те се запънаха и нямаше накъде да мръдна.
И какво е това безобразие за труда си да искат по 200-300лв? На едро филърите им излизат без пари. Те за 5 минутки труд, направо обират хората.
А как пък ме дразнят, като не дават информация по тел. или е-мейл, само и само да идеш на "консултация" и да им снесеш 40лв.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФилързаустниCrystal
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:18.