IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th March 2008, 20:35
Miss_60_style Miss_60_style не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 19
По подразбиране Малко информация :)

Здр.,

Искам да си увелича устните по възможно най-безвредния начин и безболезнен. знам че липофилинга е един от тези начини обаче скоро ми правиха операция и бях под пълна упойка втори път не искам да рискувам. николай георгиев ми предлага да си ги увелича с бразилски гел но който и да питам или на който споделя казва че трябва да съм луда да си сложа това в устните. та някой по запознат може ли да ми даде съвет кое е най добре.

и едно въпросче кога се получават тези ''топчета'' в устните след увеличаване или по точно какво трябва да са ми поставили за да се получи този ефект ? Губи ли се чувствеността, защото и такива приказки съм чувала


Мерси предварително !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th March 2008, 11:10
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз съм с липофилинг. Упойката за него е само венозна, без да се налага да те интубират, така че от тази гледна точка няма да имаш проблем с наслагване на инхалационни упойки. Може да се направи и с местна упойка, ако разбира се издържиш на това, защото си е стрес, определено Пък и не е особено приятно усещането

Топчета знам, че стават от силикона, при липофилинга няма такова нещо(аз нямам). Няма и загуба на чувствителност. Но и няма кой знае какъв ефект, да знаеш.При мен има видим ефект, но съм след две процедури и устните ми не са големи, а са просто нормални(защото преди това нямах никакви)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th March 2008, 13:10
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Според мен най-безопасния и най-безболезнения начин за увеличаване обема на устните е с филър с хиалуронова киселина, която да не е кръстосано свързана.
Анестезията е или локално нанасяне на обезболяващ крем (за предпочитане EMLA) или дентална упойка.
Не е необходим период за възстановяване или престой в клиника, ставаш и си тръгваш.
Резултатът е видим веднага, лек оток има максимум 3 дни, но не е такъв, че да не можеш да излезеш от вкъщи
Аз си правих контур с и обем на горна устна с Restylane преди повече от половин година и особено контурът е видим както в деня на инжектирането.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкоинформация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:45.