IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th April 2008, 19:09
Miss_60_style Miss_60_style не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 19
По подразбиране Коса (руса)

Значи преди около 4 -5 месеца си обезцветих косата бях руса малко по чалгарско сега в момента съм с много светло кестенява коса ма не се харесвам особено много. преди много повече погледи събирах хахаха но не е заради тва че искам пак да си върна русото ... проблема е в това че аз съм с много светла кожа и без грим съм като платно и за тва ми се иска да се направя ето така косата

http://www.thecinemasource.com/movie...rial_Girls.jpg

http://www.mpfree.com/otherimg/hilaryduff.jpg

http://mqsto.com/photo/albums/userpi...0Duff%2050.jpg

http://www.cartoondollemporium.com/i...ry_closeup.jpg



аз съм с кафеви очи чертите на лицето са ми горе долу сходни като с на хилари дъф обаче съм много бледа много ми е светла кожата и не знам кво да правя а веждите преди си боядисах защото бяха черни (тъмни де не много гъсто черни) и може ли съвет кво да правя с веждите като са ми светли кожата ми е светла и аз се губя като някво платно съм а не ми се занимава всеки ден да се гримирам силно - този смоуки грим все пак ходя и на у-ще ...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th April 2008, 16:01
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Никой не отговаря, защото не се разбира какво питаш. Преди си била бяло руса и си събирала много погледи, после си станала кестенява и погледите са били по-малко. Сега искаш пак да си руса избрала си цвят виждам. Хубав е цветът-боядисай се. Мисля, че ще ти ходи щом си бяла. Обаче тая сага с веждите не я разбрах
Преди си ги боядисвала тъмни или си ги изсветлявала не стана ясно. При всички случаи на руса коса черни вежди не вървят. Ако професионален гримьор го чуе ще ритне камбаната. Ако са ти много тъмни-ги изтъняваш, ако са съвсем бледи-купи си молив за вежди, но не черен/абсурд/ и си ги подчертавай леко.
И моля те опушеният грим не е за училище Можеш да слагаш спирала ако искаш да подсилиш очите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th April 2008, 21:19
Miss_60_style Miss_60_style не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от abi
Никой не отговаря, защото не се разбира какво питаш. Преди си била бяло руса и си събирала много погледи, после си станала кестенява и погледите са били по-малко. Сега искаш пак да си руса избрала си цвят виждам. Хубав е цветът-боядисай се. Мисля, че ще ти ходи щом си бяла. Обаче тая сага с веждите не я разбрах
Преди си ги боядисвала тъмни или си ги изсветлявала не стана ясно. При всички случаи на руса коса черни вежди не вървят. Ако професионален гримьор го чуе ще ритне камбаната. Ако са ти много тъмни-ги изтъняваш, ако са съвсем бледи-купи си молив за вежди, но не черен/абсурд/ и си ги подчертавай леко.
И моля те опушеният грим не е за училище Можеш да слагаш спирала ако искаш да подсилиш очите.
преди косата ми е не е била чак бяло руса

ми веждите са ми тънки но не много и са тъмни черни бяха изсветлявани но вече им падна боята и са си пак черни иначе формата им е горе долу като на хилари дъф малко по тънки може би но много малко по тънки

проблема е в това че аз съм с много светла кожа и някак си се губят чертите ми смисъл руса коса светли вежди и кафяви очи и като съм без грим съм като гол охлюв и в това е проблема тена ми

относно опушения грим знам че не е за у-ще но като бях руса нямах друг шанс
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th April 2008, 21:53
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Ако не те е срам дай една своя снимка. Може би русият цвят не е твоят. Въпреки че всички блондинки без грим изглеждат безлични.
Мисля че тъмните ти вежди на една умерено руса коса при положение, че са фини, не биха стояли зле. Ако я направиш прекалено светла може да е неестествено. Тенът ти е блед, но розовеещ или жълтеникав е? Ако е първото мисля, че трябва да се спреш на пепелнорусите тонове, ако е второто-избери нещо натурално или златисто.
Пепелното неутрализира червенината и розовината на лицето, карамелените тонове напротив придават чар на жълтеникавите лица.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th April 2008, 22:03
Miss_60_style Miss_60_style не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от abi
Ако не те е срам дай една своя снимка. Може би русият цвят не е твоят. Въпреки че всички блондинки без грим изглеждат безлични.
Мисля че тъмните ти вежди на една умерено руса коса при положение, че са фини, не биха стояли зле. Ако я направиш прекалено светла може да е неестествено. Тенът ти е блед, но розовеещ или жълтеникав е? Ако е първото мисля, че трябва да се спреш на пепелнорусите тонове, ако е второто-избери нещо натурално или златисто.
Пепелното неутрализира червенината и розовината на лицето, карамелените тонове напротив придават чар на жълтеникавите лица.
ами не е розовеещ не мога да кажа че е и жълтеникав какво имаш предвит под умерено руса коса? някаква снимка

иначе мой снимки в момента нямам на този компютър

макр че моя фризьор твърдо ми каза че русото не е за мен и сега съм много тъмно русо по към кестеняво много естествен цвят но аз искам руса и се чудя ако ходя на солариум какво ще да стане
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th April 2008, 20:30
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Естествената ти коса каква е?
Светла кожа, черни вежди, тъмни очи... Мисля, че си тип Снежанка. Т.е. тези , на които им отива най-много черно. Ако си с хубави черти тъмният цвят ще ги подчертае.
Ако дадеш твоя снимка ще е по-лесно да те съветваме. Ако пък държиш на русото-боядисай се. Ходи на солариум за да имаш лек тен ако толкова те притеснява това, че си много бяла.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2008, 21:13
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Хмм да- добре те посъветваха- един солариум и няма да си бяла като платно. А за боядисванто на веждите руси съм върло ПРОТИВ. Това е супер грозно, защото ама винаги, винаги стават оранжеви и ти обезличават лицето. И не естествените коси веждите са им един тон по-тъмни!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th April 2008, 21:31
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Да бе, аз си боядисвам веждите. Седя около 5 мин. с боята и после изтривам, колкото да добият тон-два. Иначе седи неестествено Черни вежди с бялоруса коса, о май год!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th April 2008, 22:55
Miss_60_style Miss_60_style не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 19
По подразбиране

ами на мен фризьора ми ме убеждава че аз не съм за русо и сега съм много светло кестеняво както казах
иначе като черти на лицето имам що годе правилни черти смисъл устни нос брадичка нямам пъпки е са 1 2 чак пат се появят нормално е нали
веждите са ми тъмни черни да може да се каже но като бях руса с светли вежди някак си беше много смешно светло руса коса златиста, вежди руси и очи кафяви и исках не исках трябваше да слагам тежък грим смисъл този смоуки грим ...
аз самата не се чувствах добре сега по добре е нали със по тъмното но русото пък много ми харесва като цвят
мен лицето ми е много бяло и като бях руса много ми се губеха чертите докато се като се потъмних определено повече изпъкват, преди ми се виждаха само кафявите очи нищо друго


не знам кво да правя честно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th June 2008, 22:20
alex_aleksandra21 alex_aleksandra21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране :)

отиди малко на солариум за да добиеш тен и да не си бледа като платно и си купи боя 8.23 или 9.23 ( резултата е като на снимката) светло русо с малко бежов отенак.
ето виж на този саит където съм с дълга коса съм с 8.32+9.23 боя боята е на kleral system (професионална) и е с 9% оксидант
www.mimata.aha.bg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косаруса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:21.