IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 22nd December 2007, 10:23
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Ще си позволя да отговоря вместо него ..Прочети внимателно ,за последната каза ,че се шегува!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #62  
Стар 29th March 2008, 13:50
m1nichkata m1nichkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 22
По подразбиране

нЕзнам за Минималната възраст обаче аз станах на 15 преди 1 месец, а на 23 април ми е операцията .... мН съм щасТливааа
Отговори с цитат
  #63  
Стар 30th March 2008, 13:25
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Къде ще се оперираш?Не мислиш ли че ти е малко рано,смилъл след това носа ти ще се промени и ще имаш нужда и от повторна корекция?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 30th March 2008, 13:31
m1nichkata m1nichkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Във Валем при доктрор Динев.Попринцип ако носа ми порасне ще расте на дължина и затова няма да го прави дълъг.нЕ искам да чакам адскИ ми е важно.Ако се наложи след време пак ше си направя.Д-р Динев е професионалист и знае какво прави>аз му акзах че ми е мн важно.Той ми обясни как седят нещата и така.Сега само чакам 23-ти
Отговори с цитат
  #65  
Стар 30th March 2008, 13:36
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз съм много доволна от Динев за гърдите,които ми направи.Попринцип ринопластика си правих,когато бях на 18,не че не съм се замисляла и по-рано де.Тогава щом си го решила мога да ти пожелая само бързо да се възстановиш,не че има нещо страшно и много да се харесаш след това.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 30th March 2008, 13:39
m1nichkata m1nichkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 22
По подразбиране

И на мен Динев мн доверие ми вдъхва... МерсИ много да се надяваме че ще стане хубавко нослето.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 30th March 2008, 13:58
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m1nichkata
нЕзнам за Минималната възраст обаче аз станах на 15 преди 1 месец, а на 23 април ми е операцията .... мН съм щасТливааа
Не одобрявам постъпката ти , защото 15 години ми се стуват твърде ранна възраст за ринопластика , но ти се възхищавам на куражът
Явно наистина страшно много желаеш тази операция , защото тук много лелки умираха от страх какво ще им се случи , а ти си мъжко момиче
Пожелавам ти успех и да знаеш ,че няма нищо страшно
Отговори с цитат
  #68  
Стар 30th March 2008, 14:06
m1nichkata m1nichkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Наистина адски мн го чакам това нещо и всичко давам за него наи накрая дойде момента.Не ме е страх грам само да се надяваме че ше стане добре.Единственото нещео което не си харесвам е носа. Мс за п0дкрепата
Отговори с цитат
  #69  
Стар 14th April 2008, 22:10
Miss_60_style Miss_60_style не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 19
По подразбиране

така здравейте значи тази тема е моя само че се пререгистрирах с друг ник щото нещо не мога да влизам с този ... та както и да е значи да си кажа направих си операцията при Николай Георгиев и мога да кажа че съм повече от доволна за такъв нос само съм си мечтала и не вярвах че ще се получи точно така както исках просто тоя човек работи перфектно аз лично горещо ви го препоръчвам той е Бога на пл.хирургия в Б-я лично за мен перфектна работа ... и само да кажа минаха вече близо 4ри месеца носа ми е със спаднали отоци всичко си е нормално нямам затруднено дишане, сините ми спаднаха още на 7мия ден нямах и точка от синина,и тва е мит че носа нараствал след ринопластика поне аз до този извод стигнах... макар и доста малка само на 17 си я направих пак да видим
Отговори с цитат
  #70  
Стар 14th April 2008, 22:23
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Я дай малко снимки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаминималнавъзраст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:55.