IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th February 2007, 13:28
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Тази тема ми напомня една друга "имам силиконов бюст и правени устно сега искам нос". Та в тоя ред на мисли по едно време се бях вманиачила на тема операции и различни корекции. Първо започнах с цветни лещи и изкуствена коса, на която и сменях непрекъснато цвета,убийствена серия от химически пилинг,лазерен, после минах на силикон в устата после и силикон в циците, за една бройка щях да си направя и носа на който нищо му няма. Абе с една дума съвсем полудях, трябваше да си сменям личната карта- щото няма да ми повярват че съм аз. Спряме това че около силикона в устата започна да се образува съединителна тъкан което допълнително увеличи обема и и гледката не беше мнг приятна. Последва махане на силикона, но пак не съм както преди (макар че хирурга даде всичко от себе си и направи най-доброто което можеше). Сутрин като стана първото нещо е да си гледам устата, циците, лицето дали всичко е наред дали не трябва нещо да се оправи- абе ужас. Сигурно ако не беше проблема с устата щях вече и да съм с ринопластика, а след нея не знам какво щях да измисля вече. Мисълта ми е, не стигайте до моето ниво, една несполучлива операция да ви откаже от по нататъшни, защото рано или късно това се случва, може да не е на първата или на втората, но все някога ще стане ако не поставите границата. Пластичната хирургия води да пристастяване наистина, като виждаш колко лесно може да махнеш недостатъка който те е мъчил цял живот, после следващия, който не ти е чак такав проблем, ама като може да се махне защо не. И така се самозабравяне....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th February 2007, 14:08
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Лично аз не съм пристрастена и не виждам как може да стане това корегирах си проблема ,който в последствие установих ,че е повече на психическа отколкото на физическа основа и нямам намерение да им пълня повече гушите на хирурзите хем ,че са ми предлагали и много безплатни корекции
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th February 2007, 16:10
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

И аз не мисля,че съм пристрастена все още.Дефекти винаги си намирам,но това е друга тема.Бях се засилила за ринопластика,но една приятелка ме спря... ...засега
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th February 2007, 18:00
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Май всичко опира до финансова възможност и самовлюбеност . Ако няма първото , може и старт да няма . А за съжаление на някои е наложително .
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th February 2007, 01:02
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

абе не е точно така, защото аз примерно имам финансова възможност да си направя липосукция, но предпочитам да ходя на фитнес и да си премахна бричовете с малко повече усилия, точно поради тази причина... пластичната хирургия е от части и мързел ако има нещо което можеш да направиш за себе си и без скалпел, мисля че си длъжна да го направиш. а не да мушкаш по 5 филии на ядене и после да ти измукват сланините и да лежиш 2 месеца на гръб от болките... за мен това е идиотщина сори ако съм обидила някой, който го е правил, но мисля че поне малко съм права
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th February 2007, 07:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми бричове специално не знам как ще махнеш с фитнес - ако го направиш май ще си първата. а и болките от липото не са и два часа, кво остава за два месеца
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th February 2007, 09:54
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Абе като си по-младичка, всичко ти се вижда по-лесно Ама ако всичко ставаше с фитнес...Аз колко съм и , а и не съм пропуснала, пък на корема ми висеше кожа като на шарпей Добре, че има скалпели
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th February 2007, 13:41
6994 6994 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: solothurn(CH)
Мнения: 16
По подразбиране

Няма пристрастяване според мен. Това е друго. Никoй не се е родил перфектен и за това искаме да се подобриме. Малките неща правят големите. Едно пиленеце пролет не прави. Така че ако си направиш само цици и имаш грозен нос , какво? Или само уста?
За това махане на бемки, уста, цици, нос, фитнес и диети!
Деми Мур тренира по 5-6 пъти в седмица!
А липосукцията е измислена за мързеливите и тия дето прекалено късно се сещат че са дебели. Сигурна съм, че бричове се махат с фитнес и диета. То това е мастна тъкан, а не кокал или мускул. Отслабни 20-30 кила и ше видиме къде ше са ти бричовете.
Само фитнес и диета.
А носове, цици, уста, торбички под очите е друго.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th February 2007, 13:59
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

И аз тренирам по 5-6 пъти в седмицата Дано на 45 г. да изглеждам като Деми Мур И мисля, че наистина бричове се махат с усилени тренировки, имайки предвид, че на 17 г. имах и бричове и целулит в който да си пъхнеш и двете ръце, а сега на 30 г. изглеждам много по-добре отколкото на 17 г.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th February 2007, 14:04
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6994
А липосукцията е измислена за мързеливите и тия дето прекалено късно се сещат че са дебели. Сигурна съм, че бричове се махат с фитнес и диета. То това е мастна тъкан, а не кокал или мускул. Отслабни 20-30 кила и ше видиме къде ше са ти бричовете.
Аз ако отслабна 20-30кг. - ще изчезна Моите бричове не се махат със спорт Защо ли ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пристрастенилисме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:46.