IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th February 2007, 14:15
6994 6994 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: solothurn(CH)
Мнения: 16
По подразбиране

значи не ти е правилна фитнеспрограмата и начина на ядене не е правилен. Аз също качвам първо там,ама от как тренирам редовно, фигурата ми се промени. дупето става кръгло но не дебело и се качва нагоре,а бричовете постепенно изчезват(сланинката се стопява) ама трябва да тренираш и пазиш специална диета(не за отслабване за тебе) много дълго времем,поне 1 година и ще видиш. А ако това ти остане за цял живот-начина на живот.... но точно това е трудното
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th February 2007, 19:11
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Айде и аз да се изкажа....Махат се, и още как. Масажи, фитнес и по-внимателно ядене (именно, по-внимателно, а не диета)...

Тони, нали помниш какво разказвах на последната ни среща на тунингованите от София в Чоклит бара...Пиши ми на лични да те свържа с момчето (студиото му за масажи вече е готово).
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th February 2007, 23:31
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

Как така да не се махат с фитнес... махат се, но трябва постоянство! аз преди като се свивах за да седна коремът ми се сгъваше на 5 пояса сега обаче.. дори само година след като съм започнала да тренирам има поразителен резултат ...
Така че стига с този песимизъм.. не искам така лесно да се дам в ръцете на хирурзите и пак казвам.. не говоря за всички пластични операции, но има и такива недостатъци, които МОЖЕМ да коригираме и сами
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th February 2007, 11:24
tesnoa tesnoa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране св.Валентин

Здравейте моми4ета и честит св.Валентин много любов и щастие на всяка една от вас.Дано получите свойте любовни изненади и да ги получавате често, а не само в празничните дни.
П.п знае ли някой нещо за Ася Бали днес и е операцията при д-р Стоянов стискайте и палци.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15th February 2007, 09:34
barbaron4e barbaron4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Е хайде дано е минало добре при Ася.
По темата: Мисля, че наистина до известна степен всеки, който е претърпял някаква пластична операция иска още и още. Не знам, може би като видиш колко лесно стават нещата стига само да има кой да плаща, ти се иска да ставаш все по-перфектен
А и в днешни времена определено красивите имат по-успешен живот.
Красотата е сила.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th February 2007, 17:07
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Браоо миличка и аз мисля по-същия начин, (само че по-някога не стават толкова лесно и перфектно нещата) За другото също те подкрепям с две ръце
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th February 2008, 01:35
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

пристрастяване не е точната дума за перфекционизма,и желание за красота,ако това да искаш да оправиш нещата които не харесваш в себе си ,по една или друга причина е пристрастяване- значи съм пристрастена.Предпочитам да си отремонтирам нещото,което ми е трън в окото вместо все там да гледам и да се ядосвам на себе си.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th February 2008, 11:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Не мога да разбера за какво спорите? Който има желание и парична възможност си оправя нещата, които не харесва, който си има други проблеми си оправя тях... Всичко си има приоритет. И да , нещо като пристрастяване и аз мисля, че има, защото като нещо е станало толкова бързо и си доволен от резултата искаш да оправиш и други не до там наложителни неща... Но това за 20 годишни момичета да си правят липосукция не го разбирам, наистина. Толкова ли сте мързеливи?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th February 2008, 23:59
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Не мога да разбера за какво спорите? Който има желание и парична възможност си оправя нещата, които не харесва, който си има други проблеми си оправя тях... Всичко си има приоритет. И да , нещо като пристрастяване и аз мисля, че има, защото като нещо е станало толкова бързо и си доволен от резултата искаш да оправиш и други не до там наложителни неща... Но това за 20 годишни момичета да си правят липосукция не го разбирам, наистина. Толкова ли сте мързеливи?
абе не се знае колко са мързеливи,а можеби са предприемчива,тоес ако можех да си оправя носа и гърдите на 20г вместо на 30г ееее....
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19th February 2008, 09:02
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Носа и гърдите са друга работа, макар, че и да си правиш нещо на гърдите преди определена възраст пак не го разбирам... Но изсмукването на мазнини определено си има други алтернативи, та затова се чудех.. Защотото в отделението по пластична, където бях аз видях няколко такива девойки - даже нямаха 20г. за липосукция... не го разбирам това?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пристрастенилисме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.