IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 7th December 2006, 11:27
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Мисля, че снимките тогава бяха точно на 1 месец. А благодарение на ултразука след 10-15 дни нямах вече синини.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #162  
Стар 13th February 2007, 12:01
6994 6994 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: solothurn(CH)
Мнения: 16
По подразбиране И аз да кажа нещо за Н. Георгиев

Aз съм 163 , 49-50 кг и бях супер плоска. Сложи ми 350 надмускулно и си мислех, че ще са ми големи. Вярно е, че почти нямах кожа. Обаче сега си мисля, че можеше да взема 375мл. Нося сутиен 75C и честно казано са малки. Ако не съм с голямо деколте, не може да се каже че съм със силикон. Като ще се прават цици, поне да са по пищни. 400-450 мл. Не знам как да сложа снимка за да ви покажа как изглеждат.
За белезите: МОже Н. георгиев да е добър, ама белезите не са добри. На една приятелка й правиха цезарово сечение (тука в Швейцария) и са й вадили бебе от корема, а нейния белег е супер тънак и сигурно почти няма да се вижда след време. Не може да се сравнява с тия дебели черти при мене. Това е. За устата ми взе 600 евро и след 2 месеца си беше абсолютно същата. Ако кажех на някой, че съм дала толкова пари за уста, щеше да ми се изсмее. 600 евро!!! И тука в Швейцария е толкова. Искам и нов нос, но няма да си го правя в България, та някой да се тренира на мойто лице. Най-добрия за нос в Европа е др. Манг от www.bodenseeklinik.de
Отговори с цитат
  #163  
Стар 13th February 2007, 12:58
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Миличка ти преди колко врем си правила опреацията на бюста? Той ли ти определи СС. 350 и не си доволна от размера! Иначе и аз съм на мнение че може и повече да сложаим... но пък след време като решим да подменим имплантите, нали се сещаш колко трябва да сложим 500сс а това вече е много за нашите размери/ аз също тежа колкото теб/ И защо реши да си направиш тук операцичта/БГ/ щом можеше в швеицария? Пък и цените щом са същите по- добре там.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 13th February 2007, 13:21
6994 6994 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: solothurn(CH)
Мнения: 16
По подразбиране

Аз казах, че искам средни и той каза 350 или 375. То повече сигурно нямаше и да може. И аз реших 350. Не знам защо. Цените тука за цици са около 8-9 хиляди до 15франка. В България е по-евтино за цици, но не и аз уста. Това исках да кажа. Иначе си ги правих през юни 2005. Сега имал нов уред за махане на белези ! Той първо ги прави, а после ще ги маха. Ама по-добре с цици отколко без. Иначе са хубави моите, според мен. Капковидни.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 13th February 2007, 15:49
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране Здравейте!

Здравейте!Отдавна чета мненията ви във форума,но чак сега реших да се включа... Имам голямо желание да си уголемия устните и бях твърдо за д-р Н.Георгиев,но след последните коментари се разубедих...Ще ме посъветвате ли къде е най-удачно да направя тази корекция?много благодаря предварително.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 13th February 2007, 15:57
6994 6994 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: solothurn(CH)
Мнения: 16
По подразбиране

не казвам че не ги прави добре,но си сложи нещо за 2 години или и аз не знам какво.Силикон? иначе трябва да си слагаш през 4 месеца и да даваш по 600Еуро.ама това за 2 години е по скъпо.Той Георгиев поне доста устни е направил
Отговори с цитат
  #167  
Стар 13th February 2007, 16:02
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

А някой друг освен Геогриев да ми препоръчате??? Една позната и разказа,че сестра и си сложила силикон и той се стичал към страната на която е спала,а нейна близка си слозила хил.киселина и изчезнала след 2 месеца... Четох доста от вашите коментари,но нищо не говорите за колагена?!
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #168  
Стар 13th February 2007, 19:48
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Имаш голям избор, с какво да си уголемиш устните - виж "Мини-енциклопедия на филърите" в най-горните теми.
Това колкото да не ти повлияя
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #169  
Стар 13th February 2007, 21:46
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Дам,благодаря,прочетох всичко и се спрях или на колаген или на хиалуронова киселина,но къде ще ми препоръчате да ми направят тази корекция?
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 14th February 2007, 02:34
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

ОООО, това с стичането на силикона е ужасно, имам приятелка която прди 1 година, си е инжектирала силикон, и на сутринта се сабуди с деформирани устни / НЕ ги е правил Георгиев/ и мисля че наистина не е най добрия варянт. Но това е мое мнение! Сигурно има и по- вещи по- този въпрос нека помогнат
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:55.