IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 14th February 2007, 11:45
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Какъв е този уред за премахване на белези На мен не ми е казвал за него Пък и незнам да има такъв ( освн лазара, и пак не ги премахва напълно напълно)
Отговори с цитат
  #172  
Стар 14th February 2007, 15:46
6994 6994 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: solothurn(CH)
Мнения: 16
По подразбиране

ами и аз не знам какъв Като бях май месец да ми слага уста,каза че ше купува някакъв нов уред,който бил много скъп, за махане на белези. Питай го,сигурно вече го е купил
Отговори с цитат
  #173  
Стар 14th February 2007, 18:58
anitadj anitadj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sofia
Мнения: 20
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #174  
Стар 14th February 2007, 19:10
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Мии ако наистина ги премахва напълнооо много хубаво, аз бих си премахнала белезите от мамопластиката. Но ако е така значи и стриите би трябвало да премахва, а за тях го питах и той каза че все още няма метод които да ги заличи напълно и да не хвърлям пари на вятяра, но пак ще го попитам за белезите.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 17th February 2007, 23:40
Меги Меги не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте , нова съм и чета все още.И аз искам да си сложа цицки и точно Н.Георгиев съм си избрала, но като чета тука отрицателни мнения и колко много пари взема , чак ми се иска да се откажа. Апознавам една жена , която той и ги правил , ,ми какво да ви кажа ПЕРФЕКТНИ СА, не съм я виждала гола но ходи без сутиен.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 18th February 2007, 01:24
6994 6994 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: solothurn(CH)
Мнения: 16
По подразбиране

еми те и на мене са ми казвали че са ми перфектни. А пък мъжете как гледат .... като си облеча нещо с по-голямо деколте.А жените умират от яд. Добрече си ги сложих тя цицики... не че съм недоволна.Само белезите не ми харесват
Отговори с цитат
  #177  
Стар 18th February 2007, 11:35
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Белези винаги има и ще има. Който иска да няма белези, да си носи сутиен с подплънки
Отговори с цитат
  #178  
Стар 19th February 2007, 00:27
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Миии, на мен белезите са ми много тънички и почти не ги забелязвам вече, а е минало само 1 месец от операцията,(след време щя избледняват все повече и повече) И немисля че трябва да се взираме много в тях. Така че наистина е по-добре с цици и белези, от колкото без белези, но и без цици. И все пак 6994 прочетих че твоите белези са по- дебели и може би не ти е приятно от този факт затова те притесняват! сори миличка
Отговори с цитат
  #179  
Стар 19th February 2007, 12:15
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Я малко по-сериозно за белезите - нормалният белег изглежда горе-долу като малко по-изразена стрия. Хипертрофиралия белег е лъскав, червен, сърбящ, надигнат, но в рамките на разреза. Келоидът е белег, който излиза извън направения разрез и също е червен, лъскав, сърбящ и доста надигнат. Узряването на белега става между 2-12 месец след операцията и крайният му вид няма нищо общо с умението на хирурга. Освен в случаите, когато е крив. Ако организмът има склонност към подобна хипертрофия, се взимат навременни мерки. Аз съм имала един гигантски келоид, а белезите след първата ми операция бяха като дебели пастели. Днешните ми белези почти не си личат. Въпрос на информация е, а не на некадърността на хирурга
Отговори с цитат
  #180  
Стар 19th February 2007, 17:00
dance dance не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 46
По подразбиране

Здравейте момичета,
Вече и аз мога да се похваля, че имам определен ден и час за операция /в събота на 24 февруари/- ще си уголемявам бюста с 390 сс кръгли + липосукция при Николай Георгиев - много се вълнувам, толкова много искам новата придобивка :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:00.