IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 5th February 2012, 22:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojidara11 Виж мнението
По-добре дайте малко повече пари и отидете при някой добър хирург! Знайте, че ако си спестите 1-2 хиляди ще съжалявате!!!
Ето това е в основата на решението. Не, че ако даде 2000лв повече добрия резултат й е гарантиран. Но най-малкото няма да се самообвинява, че е взела грешно решение. И ако беше добър хирург, щеше да знае как да си поправи грешката. А този със сигурност не знае, за това й говори глупости.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1122  
Стар 5th February 2012, 23:28
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Много съжалявам да чуя за пореден случай на обезобразяване. Или лошо отношение от страна на хирурга. Не че се учудвам, че е възможно...

Просто иронията е огромна, пластичната хирургия става все по-разпространена и финансово достъпна. Някои я мислят дори за модерна и безопасна. И тъй като мисълта да се разкрасиш е толкова приятно гъделичкаща, човек не си прави труда да се информира обилно преди намесата. Или го мързи да помисли за риска и последствията, които се поемат. Защо да мисля за последствия, като ще стана по-хубава?

В никакъв случай не съм против пластичната хирургия. Радвам се, че я има, но не трябва да се позволява тя да е навсякъде. Ще стане като с музиката, като с театъра, като с бита ни - всичко, което ни се дава от нея, ще е втора ръка. Никой няма да ни предлага качество и все повече жертви ще има, за жалост. Затова изборът на хирург и решението за операция би трябвало да са сложни и дълги процеси във времето.
Отговори с цитат
  #1123  
Стар 6th February 2012, 03:45
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Според мен ама веднагически трябва да заведе дело. Минимум би трябвало да й върнат парите.
Отговори с цитат
  #1124  
Стар 6th February 2012, 11:39
bojidara11 bojidara11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Като прочетох коментара за завеждане на део се сетих и за още нещо важно по случая - излишно са й искали парите в брой! Никой не й е дал касова бележка или нещо такова!! Сега няма начин да се докаже колко е платила! Което означава, че там въртят далавери с ДДС, вероятно имплантите са нелегален внос. Замислете се и дали наистина са висококачествените, които те твърдят, или са някакви китайски боклуци... Ако на всички момичета там им искат пари в брой, познайте за какви измами става въпрос!!!! Ако някой си е правил операция там, моля да сподели дали е получил документ за платената сума! Аз съм просто бясна за моята приятелка, а тя е толкова съсипана, направо много ме е яд!
Отговори с цитат
  #1125  
Стар 6th February 2012, 11:42
bojidara11 bojidara11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Но иначе, Rabiosa, права си! Аз лично ще я замъкна да си говори с някой адвокат какво може да се направи!
Отговори с цитат
  #1126  
Стар 6th February 2012, 15:31
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Аз съм от Пловдив, познавам много пациентки на Желев и досега не съм чувала да се отнася така. Виждала съм много добри негови резултати и други не толкова добри.

Ако наистина случаят е такъв, обърнете се към адвокат...мога да ви дам номера на брат ми макар, че не знам дали се занимава с такива дела

Шегувам се, но наистина потърсете справедливост, вероятно има адвокати, които имат опит с медицински заведения. Мога да го попитам, дали знае за такива
Отговори с цитат
  #1127  
Стар 6th February 2012, 16:03
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Ако наистина случаят е такъв, обърнете се към адвокат...мога да ви дам номера на брат ми макар, че не знам дали се занимава с такива дела
Хихи и моя брат е адвокат- хубаво е чувството да си знаеш,че има кой да ти оправя евентуално бакиите.
Що се отнася до завеждане на дело срещу лекар нещата са доста трудни, но не невъзможни. И аз исках да си съдя пластичния хирург, но се оказа, че за моя случай няма основание. Както и да е- нищо не пречи да пробва човек. Твоята приятелка обаче трябва да има предвид , че трябва да си ходи с тези цици докато не приключи процеса (който може да отнеме години). А никакъв документ ли няма от операцията?
Отговори с цитат
  #1128  
Стар 7th February 2012, 10:49
bojidara11 bojidara11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Няма документ колко точно е платила. До колкото видях има само някакви малки картончета с бар код, на които е записано какви импланти са й сложени (доста лесни за подправяне). Платила е първо на касата пари за кръвни изследвания - около 300 лв, а остатъкът до 6000 е платила в брой срещу нищо...
Дали ако приятелят й беше от онези с черните джипове и без вратове, щяха да се отнасят така безотговорно...
А тя е много мил човек и никога не се кара, не може да повиши тон просто, отишла е там с усмивка и се е надявала на човешко отношение. Казала им е, че не обвинява никого, просто пластичната хирургия не е точна наука (по нейни думи) и никога не може да се предвдят някакви странични ефекти. Всеки мениджър трябва да предвижда известен процент недоволни клиенти и да поема тези случаи, ако иска да си запази реномето.
Така че, млади момичета, д-р. Желев е един от най-евтините хирурзи в БГ, но нека това да не ви заблуждава - явно има защо да е така!!!!!!
НИКОГА ЖЕЛЕВ И НИКОГА "Медикус Алфа".
Отговори с цитат
  #1129  
Стар 8th April 2012, 21:15
kakazaio kakazaio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от bojidara11 Виж мнението
Няма документ колко точно е платила. До колкото видях има само някакви малки картончета с бар код, на които е записано какви импланти са й сложени (доста лесни за подправяне). Платила е първо на касата пари за кръвни изследвания - около 300 лв, а остатъкът до 6000 е платила в брой срещу нищо...
Дали ако приятелят й беше от онези с черните джипове и без вратове, щяха да се отнасят така безотговорно...
А тя е много мил човек и никога не се кара, не може да повиши тон просто, отишла е там с усмивка и се е надявала на човешко отношение. Казала им е, че не обвинява никого, просто пластичната хирургия не е точна наука (по нейни думи) и никога не може да се предвдят някакви странични ефекти. Всеки мениджър трябва да предвижда известен процент недоволни клиенти и да поема тези случаи, ако иска да си запази реномето.
Така че, млади момичета, д-р. Желев е един от най-евтините хирурзи в БГ, но нека това да не ви заблуждава - явно има защо да е така!!!!!!
НИКОГА ЖЕЛЕВ И НИКОГА "Медикус Алфа".
Здравей,надявам се твоята приятелка да е малко по-добре ,въпреки състоянието си! Ако все още не е намерила подходящ лекар ,който да й помогне ,мога да й препоръчам един наистина уникален специалист и човек,който се занимава с изключително тежки и разнообразни патологии и в случая с лекарска грешка.Това е доцент Роман Романски от клиниката по пластична хирургия към Александровска болница,разположена в сградата на Стоматологичния факултет на 12 етаж до поликлиниката на ВМА.Има някакъв проблем със служебния телефон, но за предпочитане ,за да успеете да го хванете ,е добре да отидете сутрин към седем и половина.За да не решите,че му правя някаква реклама, ще ви кажа ,че преди около 3 месеца, ми направи изключително сложна операция,от която до момента в България са направени две в последните 20 години,като неговата е изключително успешна.Надявам се да съм ви била полезна с тази информация. Успех и кураж!
Отговори с цитат
  #1130  
Стар 23rd November 2012, 02:04
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

vania_78 незнам дали още влизаш в този форум но моята история е идентична с твоята. Преди 10 години тази така наречена Вачкова дори не искам да я наричам др ми направи уж операция на носа освен че ми изкриви носната преграда резултата беше кръгла нула после последва операция УНГ и след нея пак отврат, преди 8 мес се оперирах при пластичен и отново трагедия и аз съм с огромен белег на върха на носа който се беше получил под лонгетата Сега ходя на някакви лазерни процедури но белега е хлътнал атрофичен и едва ли ще се заличи напълно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.