IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1901  
Стар 27th August 2016, 07:34
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

IggyA, писах ти на лично.
Моля те виж си съобщенията.

Да, Асенов е добър лекар. И аз бях избрала него за операцията но в крайна сметка реших че нямам нужда да си я правя.
Отговори с цитат
  #1902  
Стар 27th August 2016, 07:38
Аватара на SvetlaRZG
SvetlaRZG SvetlaRZG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Ееее, не с лошо де, какви са тези клевети
Познавам много доволни хора от него. Просто те не влизат да пишат тук заради лошата слава на форума, понеже тук пишат предимно николето-лозановки.

Аз се оперирах при този доктор. Не можа да ми насрочи бързо дата. Иначе съм супер доволна,направи точно каквото му казах,лекичко да ми го стесни в средната част на носа и съвсем леко да ми направи извивка,без да работи върха,ноздри и т.н.Просто си бях втълпила ,че моя нос,който на повечето хора би им харесал,не е за моето лице.И веднъж като реших да си правя нещо (преди две години ) ми стана фикс идея и като се гледах в огледалото само това виждах... Операцията мина лека,не съм имала никакви болки,бях подута точно 3,4 дни само под очите,синини не съм имала,само лекичко в ръба на клепача,все пак трябваше да си нося лонгетата.
Отговори с цитат
  #1903  
Стар 27th August 2016, 07:55
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Ние като ходихме при него останахме доволни от услугите му. Нослето стана добро и няма проблеми. Лекаря определено е добър.

Последно редактирано от fiona55 : 28th August 2016 на 17:02
Отговори с цитат
  #1904  
Стар 27th August 2016, 20:09
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivaneta Виж мнението
Майка ми си направи операцията там преди една година и носа и е добър нито има проблеми и според мен момичето по горе просто е имало лош късмет и не трябва да вини лекаря си затова защото Сияна правилно е казала че се подписват документи в които е описано че има риск и лекаря не носи отговорност за това. Човек като го е страх от мечки не ходи в гората.
При Асенов не съм подписвала нищо,за Сияна въобще няма да коментирам,която се мята и се лута из тема в тема то за Асенов,Джамбазов,Йорданов, секи от тях най добрия ,при всеки ще се оперира,защото видяла нечия снимка на нечий нос и за това Турция най-доброто решение за нея но иначе много рекламира и хвали на Асенов,прилича на голямо лицемерие ,толкова невежа и неграмотна по човешка анатомия,но иначе дава акъл тук на мен,вместо да дава празни акъли,да вземе малко да почете какво е лигавицата и какво е нерв Я да ни каже тя при кой е била оперирана?--при никой все още И за последно ще ви кажа не става въпрос за лош късмет,а умишлено увреждане,защото доктора поиска 600 лв за септопластика която се поема от здравната каса,и няма право да иска тези пари от мен!!!!!! И разбира се не съм му дала и лев. Няма смисъл да давам по вече подробности по моя случай,сметнах за редно да споделя случая и да предпазя други,умните хора ще си направят правилни изводи,други да си пробват късмета при Асенов,а Сияна малко да внимава с рекламките на чичо доктора и да не подвежда хората,защото става въпрос за здраве,а не за маникюрче.Живи и здрави бъдете всички,и не разчитайте само на късмета
Отговори с цитат
  #1905  
Стар 28th August 2016, 12:19
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivaneta Виж мнението
според мен момичето по горе просто е имало лош късмет и не трябва да вини лекаря си затова
Това звучи направо абсурдно. Отрязана лигавица е лош късмет и лекарят, който е направил тази глупост няма вина???
Не знам колко от тези, които пишат, че са се оперирали при Асенов и толкова самоотвержено го защитават в действителност са ходили при него, но аз лично документи не съм подписвала и другото което е, преди операцията го питах многократно за рисковете, при което той ми обясняваше да не се притеснявам, защото ще се получи перфектно изваян нос.
За възпаленията и срастванията които получих след операцията при него дори няма да пиша, защото там положението е трагично. Никой не е застрахован от грешки, но когато имаш претенции да си толкова добър специалист в областта си, а се получават сериозни усложнения след работата ти е показателно....
Между другото само да вметна, че е леко жалко една потребителка с 1000 профила да представя крадени снимки за свои и да пише едни и същи неща под различно име.
Отговори с цитат
  #1906  
Стар 28th August 2016, 16:25
Аватара на alien01
alien01 alien01 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Доволна съм от него. Направо направи чудеса с мен.

Последно редактирано от alien01 : 28th August 2016 на 18:07
Отговори с цитат
  #1907  
Стар 28th August 2016, 16:42
Аватара на Marianna80
Marianna80 Marianna80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Alien здравей и моята операция беше там само че преди една седмица. Още се възстановявам но виждам че засега всичко е наред и резултата е добър но тепърва ще го виждам де. Може ли да пратиш снимка на твоето носле на mari22@gmail.com
Благодаря ти. ще се радвам да си комуникираме
Благодаря на доктор Асенов, този нос ме тормозеше много години.
Беше ми препоръчан от моя позната и се радвам че се доверих именно на него.

Последно редактирано от Marianna80 : 28th August 2016 на 18:08
Отговори с цитат
  #1908  
Стар 28th August 2016, 17:10
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stefi93 Виж мнението
И аз съм много доволна от доктор Асенов. За мен той е професионалист и наистина си разбира от работата. Моят нос беше твърде широк и той го направи много по - тънък и нямам проблеми.
Ти преди колко време се оперира при Асенов? Само преди месец си написала следното в темата за турските хирурзи ...


Стар 23rd July 2016, 04:53

stefi93 stefi93 не е на линия
Новобранец

Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
По подразбиране
Гледах страниците и на Дилбер и на Илхан и наистина и двамата са много добри. Правят съвършени носове. Като прекарам час - два в гледане на тяхната работа и после се върна на снимки от работата на Джамбазов, Енчев и други направо оставам потресена и клатя глава в неодобрение... Ако трябва да съм честна аз малко повече клоня към Илхан, по - евтино е, качеството е високо.

Може ли някой да ми каже, в случай, че вече имам парите, как започва всичко, т.е. към кой да се обърна да си запазя час, какви са стъпките, горе - долу след колко време ще има час за преглед и операция за мен и т.н.
Също... много искам да знам след като при Илхан операцията е 7500 лв г/у колко пари ще са ми нужни за тези две седмици, около 10 хиляди лева общо стигат ли, при положение че ще търся възможно най - евтиното, не търся лукс, а просто някъде да прекарам времето?

Някак ми е гузно да похарча толкова пари за себе си, все си мисля колко подаръци мога да направя на близките си и дори да ги заведа на Малдивите... Не знам дали ще се реша, защото майка ми много настоятелно ми намила, че е против тези операции, очевидно ако се реша няма да има подкрепа от никой, ВИЕ ИМАХТЕ ЛИ ПОДКРЕПА или тръгнахте така, сами, без някой да одобрява това ваше решение? Аз имам много силна връзка с близките си и затова мнението им е важно за мен.

Благодаря предварително на хората, които ще отделят минутка да ми отговорят.

И малко off topic, може би - когато бях тийнейджърка обичах да си слагам очна линия. Майка ми винаги казваше "слагай само спирала, тази линия те прави с много строго изражение и нещо не ми харесваш така". Сега си изясних кое е правило изражението ми остро, но дори и тя не го е осъзнавала - острия ми нос с гърбица. Един по - малък и не гърбав нос съвсем омекотява чертите на лицето.

Аз много плача когато си представя, че мога да имам красив нос. Понякога сънувам, че съм минала операция и като се събудя плача.
http://www.tialoto.bg/forum/showpost...postcount=2639


Мисля, че е време да се намеси модератор и да сложи край на този цирк.

Последно редактирано от Моргана : 28th August 2016 на 17:25
Отговори с цитат
  #1909  
Стар 28th August 2016, 18:06
Аватара на alien01
alien01 alien01 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Marianna80 Виж мнението
Alien здравей и моята операция беше там само че преди една седмица. Още се възстановявам но виждам че засега всичко е наред и резултата е добър но тепърва ще го виждам де. Може ли да пратиш снимка на твоето носле на mari22@gmail.com
Благодаря ти. ще се радвам да си комуникираме
Благодаря на доктор Асенов, този нос ме тормозеше много години.
Беше ми препоръчан от моя позната и се радвам че се доверих именно на него.
Здравей, Мариана, пратих ти снимка на посочения имейл.
Пиши ако имаш нужда от някакив съвети.
Още ме наболява но се надявам като ми свалят шевове и други да ми олекне.
Лекаря ми направи снимка преди и след за да си ги сравнявам и сега мисля да си правя на всеки месец по една и ще си направя колаж за да проследя разликата. Успех на всички.

Последно редактирано от alien01 : 28th August 2016 на 18:12
Отговори с цитат
  #1910  
Стар 29th August 2016, 12:24
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Когато искам да чета новини влизам в dnesbg, когато искам да разгледам спортни новини влизам в golbg когато искам да се посмея влизам в tqlotobg да чета мненията под Асенов. Нещо от рода на:
,,Доволна съм от него. Направо направи чудеса с мен,, Да не е правил и нещо друго с теб освен операция, че нещо много емоционално си реагирала. Знаеш ли трябва да си била отвратена от себеси преди. Чувал съм даже ,,Дължа живота си на него,, или ,,Той ме накара да се чувствам човек,, По-специалното тук е че подобни мнения могат да се видят само в неговия форум. А Моргана не се учудвай на подобни изцепки, виждал съм дори по-абсурдни, обикновено минават няколко дни докато ,,потребителя,, си редактира мненията. Само погледни-на близо 20 мнения половината са редактирани вече. Често пъти логиката в отделните разговори се губи заради това, но е в негов (Асенов) стил, понеже хората претърпели неуспешни операции трябва да бъдат нарочени за притенциозни, дори луди и незнаещи какво искат или просто нещасници на които се е случило. Хора само едно нещо ще ви кажа, форума бъка от коментатори с 3-4 мнения които изникват веднага след някое негативно мнение, за да се нахвърлят като бесни орки срещу някой пострадал. Не знам как се събират тия хора веднага след като някой се оплаче, в размките на час-два, при положение на това колко заспал е тоя форум в неговата тема.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:48.