IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 13th February 2014, 15:46
ninka37 ninka37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!Първата беше при Антон Тонев.При мен се получи това,както при Дии.Корекцията не беше толкова видима и за това сега искам да коригирам още.Корекцията ще е стесняване изцяло и ширината и връхчето на носа.Асенов много подробно ми обясни всичко и показа доста снимки.Всички носове ,които ми показа ми харесаха.Впечатли ме това,че призна,че е имал и той ревизии на операции.Както е било с теб Дии.Операцията ми май ще е др.седмица.Стискайте палци.

Последно редактирано от ninka37 : 13th February 2014 на 16:00
Отговори с цитат
  #802  
Стар 14th February 2014, 11:08
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Айде стискаме ти палци и да не забравиш да се похвалиш после..
Отговори с цитат
  #803  
Стар 14th February 2014, 14:56
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Днес за съжаление успях да ударя носа си... не беше силен удар, не ме заболя.. нито ми се насълзиха очите, но понеже върхът ми е аааааадски подут и твърд като камък, почувствах неприятно придърпване. Гледам с го и не виждам някакви щети, нито ме боли, но съм много притеснена. Моля ви успокойте ме, че не съм единствената...
Вчера станаха точно 3 седмици от операцията и отток имам само на върха, но носът е все още чип. Много се надявам върхът все пак да спадне с 2-3 мм. При дамите, които са се оперирали преди по-дълго време, можете ли да ми кажете дали и с колко ви падна върха?
Предварително благодаря
Отговори с цитат
  #804  
Стар 14th February 2014, 15:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Върха спада най-бавно и със сигурност ще ти спадне доста още, но трябва време, ако искаш по бързо да стане това, а и резултата да е по добър, погледни тук - http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13871

Надявам се скоро да покажеш снимки, може и на ЛС, но разбира се никой няма да се сърди ако не покажеш !
Отговори с цитат
  #805  
Стар 14th February 2014, 15:28
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

F XT и моя връх беше доста твърд до скоро. Но вече си го чувствам мой- доста време мина от моята операция. А за удара-спомням си, че веднага след операцията попитах Асенов : ако се ударя ще ми се върне ли гърбицата- той ми каза, че трябва да се постарая доста, за да я върна. Не мисля, че удара е бил такъв, просто върха ти е доста твърд.
Отговори с цитат
  #806  
Стар 14th February 2014, 17:17
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте.
Аз също съм се насочила към д-р Асенов за ринопластика, видях чудесни резултати. Благодаря на всички, които ги споделят с нас.
Някой от вас може ли да работи с фотошоп, защото не разбирам нищо от тази програма?
Отговори с цитат
  #807  
Стар 16th February 2014, 12:01
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Set, не мисля, че ще добиеш пълна представа как ще изглеждаш след ринопластика с фотошоп програма. Аз пробвах с Virtual Plastic Surgery 1.2 и не съм удовлетворена от резултата. Имаш изглед или само в профил, или само в анфаст, което мен не ме грабва. То има и професионални програми, но всички са платени- Може би с тях ще е по ''така'', но, аз лично няма да платя за да сваля такава.
Отговори с цитат
  #808  
Стар 16th February 2014, 12:09
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Fxt, ти като най- скоро разкрасена, за което честито, да те попитам много ли беше отекла след риното? Аз се притеснявам, дали ще успея да се прибера с колата, дали няма да съм много зле и очите ми да са много затворени???
Отговори с цитат
  #809  
Стар 16th February 2014, 12:52
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Така, да се отчета и аз

На следващия ден след операцията се чувствах адски отпаднала. С ниско кръвно съм и в асансьора ми стана лошо и почти припаднах (имаше много хора, без чист въздух и така..). Категорично те съветвам да имаш придружител- ще се чувстваш по-сигурна. Аз лично не бях в състояние да шофирам. Синини имах малко, на 3тия ден беше пиковия момент, когато бях най-синя и най-подута, а до 6тия ден приличах на катерица; лицето ми беше зверски подуто- по принцип имам издължено овално лице, а се бях сдобила с огромно квадратно След една седмица вече започнах да се възстановявам изключително бързо.
Минаха 3 седмици от моето рино. Носът ми сутринта е много подут и супер вирнат (в профил е много къс, а лицето ми е издължено, така че все още не мога да се възприема и се надявам да увисне поне с 3-4 мм). През деня със сигурност спада доста и вече мога да дишам през него, като от време на време си се запушва пак.
Върхът на носа е твърд като камък, ноздрите също. Болки нямам, само дискомфорт като си докосна върха или гърба по-грубо без да искам.

П.П Моля ви, дами, да споделите след колко време връхчето може да падне и да се издължи оптически носа.. Поразрових се назад в темите и видях някакви коментари, но нищо по-конкретно...

lolinka21 при теб виждам, че също е бил повдиган върха.. Дали след махането на шината и първия месец ти беше по-вирнат отколкото сега?

Скоро ще кача снимки и аз, просто за момента изчаквам и се надявам да висне още малко
Отговори с цитат
  #810  
Стар 16th February 2014, 12:57
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Cicico, благодаря за бързия отговор. Разбира се, че няма да съм сама, но моят мъж няма шофьорска книжка. Ще го мисля, кой да ме закара и да ме вземе. Много се притесних, като чета, че след 25 дена имаш още синини. Аз мислех,че след десетина дни и всичко ще ми е О'к. Май няма да мина само с отпуската, ще се взима и болничен.

Последно редактирано от сисито83 : 16th February 2014 на 15:14
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.