IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 20th April 2014, 16:07
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gab55 Виж мнението
Честито Сис пожелавам ти бързо възстановяване, а за отпушването на нослето-търпение и сребърна вода :P
Габи, много ти благодаря. Дано скоро ми се поотпуши носа, че от толкова много дишане през устата, понякога лигавицата ми се изсушава и по този начин започвам да кашлям, а така се притеснявам да не се размести нещо
Отговори с цитат
  #932  
Стар 20th April 2014, 16:14
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
Сисито, радвам се, че всичко е минало. Аз мисля, че те засякох в болницата.
Сет, и аз мисля, че те засякох, но не посмях да те заговоря. Беше най- вероятно с майка си, нали? Ако си била ти, да знаеш, че нослето ти беше много хубаво. Изглеждаше много добре Махнаха ли ти лонгетата или само я притегнаха? А конци нещо свалиха ли ти?
Отговори с цитат
  #933  
Стар 20th April 2014, 18:26
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Габи, много ти благодаря. Дано скоро ми се поотпуши носа, че от толкова много дишане през устата, понякога лигавицата ми се изсушава и по този начин започвам да кашлям, а така се притеснявам да не се размести нещо

и аз бях така в началото...водата беше до мен постоянно докато спях но малко по малко ще се отпуши първо едната ноздра после другата...поне така де получи при мен аз най се притеснявах от кихането смешно звучи но когато ми се кихаше имах чувството че ще хвръкне нещо
Отговори с цитат
  #934  
Стар 21st April 2014, 19:31
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Христос Воскресе! И аз да се включа в темата.Честит първо на оперираните Исках да ви попитам преди да се оперирате правихте ли си снимки на фотошоп ,за да видите как ще изглеждате.До колкото знам доктора не прави,а само се обсъжда евентуално какво ще бъде коригирано.
Отговори с цитат
  #935  
Стар 21st April 2014, 19:49
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Сет, и аз мисля, че те засякох, но не посмях да те заговоря. Беше най- вероятно с майка си, нали? Ако си била ти, да знаеш, че нослето ти беше много хубаво. Изглеждаше много добре Махнаха ли ти лонгетата или само я притегнаха? А конци нещо свалиха ли ти?
И аз не посмях да те заговоря, защото ме беше срам, а и не бях сигурна ти ли си. : ) Благодаря ти много, никак не се харесах след като ми свалиха лонгетата, но има време... Иначе док. ми махна лонгетата и ми свали конците. Свалянето на конците беше кошмарно, поне за мен.
Ти как си? Отпуши ли ти се нослето?
dijei4e, аз пробвах с фотошоп, но резултатите при мен бяха плачевни, изглеждах просто нелепо. Преди операцията си принтирах една снимка на нос, който харесвам и я показах на доктора, по нея ме прави. Няколко пъти ми каза, че е много доволен от произведението си, дано и аз съм доволна в бъдеще
Отговори с цитат
  #936  
Стар 21st April 2014, 21:21
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Cicico, много ти благодаря. Зная, че ''търпение му е майката'' , няма друг начин. Каквото зависи от нас, го правим.

Сет, как ти махнаха конците? С или без упойка? Болеше ли, че ти беше неприятно? И сега си без лонгета ли? Не ти ли сложи друга? Кога пак ти каза да идеш на контролен? Аз много въпроси, но..... На мен кончетата на носа са ми много много корави, как ли ще ми ги махне не знам?!
Отговори с цитат
  #937  
Стар 22nd April 2014, 17:30
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сисито83 Виж мнението
Cicico, много ти благодаря. Зная, че ''търпение му е майката'' , няма друг начин. Каквото зависи от нас, го правим.

Сет, как ти махнаха конците? С или без упойка? Болеше ли, че ти беше неприятно? И сега си без лонгета ли? Не ти ли сложи друга? Кога пак ти каза да идеш на контролен? Аз много въпроси, но..... На мен кончетата на носа са ми много много корави, как ли ще ми ги махне не знам?!
Конците ми ги свали без упойка, според мен е напълно излишна, защото цялата процедура е твърде кратка, въпреки, че на мен ми беше неприятна. Не знам при другите момичета как е било, но аз усещах лека болка и много гадно гъделичкане, което ми дразнеше очите. Аз си мислех, че ще ми смени лонгетата, но той каза, че при мен възстановяването се случвало много бързо и така. Разбрахме се следващия месец да отида на преглед. Много ми е интересно да наблюдавам как ми се променя нослето, всеки ден ми се струва, че става все по-малко.
Отговори с цитат
  #938  
Стар 22nd April 2014, 21:03
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Set, и аз мисля да не си правя снимки с фотошоп,защото и мен ме няма в тези работи.Когато бях на преглед знаех точно какво искам ,а и доки беше на същото мнение.Много ми помагате с всички неща,които споделяте тук.Аз съм планирана за операция на 4 юни и силно се надявам да съм толкова щастлива и доволна,колкото вие.
Отговори с цитат
  #939  
Стар 23rd April 2014, 07:32
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Set, много благодаря, че ми отговаряш. Аз утре/ четвъртък/, съм при Асенов, дано ми махне лонгетата, че не се трая- толкова ме сърби под нея . Обаче мисля, че на мен ще сложи друга, защото оздравителния процес е до организъм, но и ди години. Като те видях си не повече от 20, а аз.....на 31 лазарника . Ще видим какво ще каже д-р Асенов по въпроса, утре. Все още и носа ми е запушен, ту едната се отпуши, ту другата, ту и двете се запушват
Dijei4e, и аз да споделя, че когато направих първата консултация с д- р Асенов, не носех нищо. Направи ми прегледа, каза какво може да се получи и това беше. Преди време, си правих фотошоп, но така и не добих представа как бих изглеждала с по малък нос. Искаше ми се една 3D програма, с която да мога да се видя едновременно в профил и фас, но такава не открих, и се отказах. Седмица преди операцията се заех да си намеря лице в нета, което поне по структура да е сходно с моето и разбира се да има готин малък нос, който да покажа.Много търсих и честно казано, нищо не открих и точно тогава ми светна лампичката!!!! Защо е нужно да търся и нося нещо, което в крайна сметка няма как да стане на 100% при мен!? /Нали се сещаш, че всеки си има едни определени черти, които са водещи във физиономията му!?/ и така реших да намеря нослета, които не ми харесват и да покажа в крайна сметка, какво не искам. Е, в деня преди операцията, направихме и втората консултация и там показах две нослета, които не ми харесват и така се разбрахме, какво да прави и какво не. Нали всички знаем приказката, че ''ако не очакваш нещо, няма как да се разочароваш'' . Много се извинявам за разточителния пост, но..... . Желая ти всичко да мине като по вода и при теб, и крайният резултат да е очарователен

Последно редактирано от сисито83 : 23rd April 2014 на 07:35
Отговори с цитат
  #940  
Стар 23rd April 2014, 17:13
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

dijei4e, до твоята операция има доста време, но ти пожелавам да получиш нослето, за което мечтаеш и всичко да мине без проблем.

Сиси, трябва да те черпя, защото ме подмлади с няколко години. Със сигурност след свалянето на конците и лонгетата ще се почувстваш по-добре. Аз имах чувството, че ми свалиха камък от лицето.... много ми олекна. Успех утре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.